dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

539 000 zł38,04 m² 14 169,30 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zawieszona.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł136,80 m² 13 523,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 136,80m2 położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Oławskiej 6 we Wrocławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 640 zł43,35 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł5 623 m² 88,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. W ofercie biura na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 5623m2, na którą składa się: 854m2, 854m2, 856m2, 856m2, 856m2 oraz dwie działki stanowiące drogie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł81,39 m² 6 020,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 81,39 m , zlokalizowany w samym centrum Szczecinka przy ul. Wyszyńskiego. Na powierzchnię lokalu składa się przestronne pomieszczenie główne, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 300 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobry adres nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kompleks pięciu całorocznych domków letniskowych położonych w Bieszczadach w gminie Bircza. Lokalizacja: domki.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł200 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,45 mkw w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku w ścisłym centrum miasta. Lokal o wysokości 3 m. Wejście do lokalu zarówno od.

Szczegóły ogłoszenia

1 515 000 zł724 m² 2 093 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam bardzo atrakcyjne działki położone w miejscowości Mrzeżyno, powiat gryficki, gmina Trzebiatów. Mrzeżyno to miejscowość portowo-wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł160 m² 4 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż nieruchomość obejmująca dom jednorodzinny wraz z przestronną działką o powierzchni około 3300 m , położona w Nowym Czarnowie - zaledwie 7 km od centrum Gryfina. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł71 648 m² 181,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka nad Łyną przy osiedlu Generałów Olsztyn powierzchnia: 71 648 m2 Link do mapy Geoportal Gmina Stawiguda, obręb Jaroty, działka nr 198/19 szczegóły Działka obecnie nie jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 367 m² 130,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowana w podbiałostockiej miejscowości Markowszczyzna gmina Turośń Kościelna. Nieruchomość w kształcie regularnego wieloboku o wymiarach zaznaczonych na mapce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł121,80 m² 4 096,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:972 m²

Na sprzedaż nowa inwestycja, dom wolnostojący, zakrzew - Kłobuck, ul. Słowackiego. Biuro Nieruchomości bmc z przyjemnością przedstawia ofertę sprzedaży powstającego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 106 m² 19,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prawie w centrum Chróścic działka budowlano rolna co prawda wąska ale budynek można posadowić. Media w drodze. Działka budowlana o szerokości 17,25 mb i długości 45 mb co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł183,86 m² 4 726 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

*Oferta wyłącznie w Biurze Nieruchomości smerecki&partners* Na sprzedaż nieruchomość położona w centralnej części miasta, przy Deptaku. Duży ruch pieszy, ciąg sklepów, duży, miejski.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44,40 m² 13 490,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł6 925 m² 54,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka inwestycyjna w pobliżu szlaków tranzytowych. Na sprzedaż działka inwestycyjna w pobliżu ważnych szlaków tranzytowych. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł253 m² 5 889,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy, zaledwie ok. 2 km od morza, w pobliżu Ustka. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł109,40 m² 18 272,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Nowoczesne, przestronne mieszkanie w Dolnym Sopocie skierowane do osób poszukujących przychodu pasywnego z wysokim czynnikiem zwrotu roi. Inwestycja generująca przychód rzędu 300 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł45,40 m² 9 449,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domku rekreacyjnego w stylu stodoły, położonego w miejscowości Adamowo, gmina Nowe Miasto, na dużej, ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł109,90 m² 7 370,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia, prywatność i bliskość natury bez rezygnowania z szybkiego dostępu do miasta? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 322 682 zł89,46 m² 14 785,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł150 m² 5 039,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Budziwój, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł123 m² 4 463,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dom wlnostojący/ piękna działka/ doskonała lokalizacja Na sprzedaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł78,26 m² 5 098,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż udział w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Warszawie przy ul. Potrzebnej 5. Działka zabudowana jest dwoma budynkami: budynkiem mieszkalnym, budynkiem warsztatowo.

Szczegóły ogłoszenia

212 680 zł818 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej nr 239/5 o pow. 818 m2 położonej przy nowo powstałej ulicy Radosnej w Elblągu. (oznaczona na mapie kolorem żółtym).

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł39,10 m² 5 959,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach przy ul. Górników. Cicha i spokojna okolica w pobliżu znajuje się gastronomia, sklepy, usługi. Mieszkanie jest idealną ofertą dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 360 zł54,28 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokale użytkowe - Narcyzowe Osiedle, lublin Nowoczesna inwestycja w sercu młodego osiedla - potencjał, który pracuje na Ciebie Cena: 12 000 zł/m netto Dostępne powierzchnie: 54 m | 88 m |.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł4 637 m² 1 121,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4637 m2, szer. frontu 20 m, objęta mpzp. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z usługami ( do 10% powierzchni ). Wytyczne planu: - pow. biologicznie czynna 50% -.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 240 zł5 074 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Pępowo o powierzchni 5074m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie takich miejscowości jak: żukowo i Rębiechowo. Około 18km.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 5-pokojowe z balkonem, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje, w Bydgoszczy. Lokal o powierzchni 57 m2 składa się 5.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł96 m² 5 406,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu mieszkania położonego na czwartym piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach. Idealna lokalizacja praktyczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 890 zł9 999 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Polecam na sprzedaż działkę o pow. 1 ha położoną w Grodkowie pow. brzeski. Grunt objęty mpzp - zatwierdzony projekt budowlany i udzielone pozwolenie na budowę stacji paliw płynnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł55,15 m² 19 401,63 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gocław - 3 pokoje, wysokie piętro, duży balkon, klimatyzacja, garaż To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, komfortowego mieszkania z pięknym widokiem , w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 182 zł52,74 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 660 zł75,74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6962 Mieszkanie w nowym bloku! Stan deweloperski! Bez opłaty skarbowej pcc 2%! Polecamy do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł34,10 m² 6 158,36 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? To mieszkanie jest dla Ciebie! Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,1m do odświeżenia bez większych nakładów finansowych. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł13 740 m² 254,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna pod względem lokalizacyjnym nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 13740m2, składająca się z czterech działek. Grunt zlokalizowany w dzielnicy Zdroje. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł958 m² 77,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż, szprotawa, podgórna 958 m2, cena 74000 zł. przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana, atrakcyjnie usytuowana przy ul. Podgórnej w Szprotawie. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł121 m² 9 504,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Baninie przy ul. Goździkowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 108 m oraz powierzchni całkowitej 121 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 600 zł61,08 m² 7 802,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta sprzedaży apartamentu z centrum Katowic, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i prestiżowe położenie. Okazja dla inwestora: można przejąć umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 618 680 zł154,16 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić dwu poziomowe mieszkanie o powierzchni 154,16 mkw. położone na 4 piętrze nowo wybudowanego, kameralnego budynku.