dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

Rynek pierwotny

775 000 zł110,88 m² 6 989,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Piotr Pawelski prezentuje do sprzedaży dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej , wyróżniający się: niezależną konstrukcją każdego lokalu, podwójna ścianą -.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł130 m² 5 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny bliźniak w otoczeniu zieleni położony pod lasem na dużej działce około 600 mkw. Dom znajduje się około 12 km od Wrocławia w okolicach Brzezia Łąka, oleśnica. Budynek budowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70 m² 17 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, na Starym Mieście w rejonie ul. Długiej, ul. Pędzichów, w bliskiej odległości od Plant. znajduje się w zadbanej oficynie na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł2 354 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 2354 m , położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Trzebielsk (gmina Lipnica). Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 825 000 zł71 m² 25 704,23 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym obiektu Towarowa Square Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 750 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kolejny etap inwestycji! Ładne mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie parku. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł44,85 m² 6 911,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m , położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł140 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, doskonale zlokalizowaną - zaledwie 1,5km od Wadowic; obejmującą jednorodzinny dom parterowy z poddaszem do adaptacji o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 815 zł96,51 m² 15 530,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Szukasz nowoczesnej bryły w otoczeniu, z bliskim dostępem do centrum miasta? Ta inwestycja jest dla Ciebie! 0% prowizji od kupującego Zapraszam do zapoznania się z ofertą kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,97 m² 5 644,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone na poddaszu zadbanego bloku z lat 2000, usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum miasta Nowogard. - zadzwoń już dziś I umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł92,29 m² 23 285,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem, w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Myśliwska 32b, piecki-Migowo. Mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł97,31 m² 15 404,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament. Zlokalizowany w inwestycji Warzelnia przy ul. Majakowskiego w poznaniu Nowoczesny kompleks z recepcją, na strzeżonym i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł763 m² 524,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka (dz. nr 33/40) o powierzchni 763 m 2 położona w miejscowości Siadło Dolne. Woda i prąd przy działce, gaz kanalizacja sanitarna i deszczowa w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 915 m² 96,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 59/1 położona w obrębie nh-22 , obejmującym rejon Ruszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł280 m² 14 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z Bala 280m2 z pompą ciepła z Pięknym widokiem na Giewont kościelisko/zakopane. Lokalizacja: w otoczeniu domów i pensjonatów, dookoła dużo zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

47 000 zł1 080 m² 43,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks 16 działek budowlanych w Kolsku (woj. lubuskie) Bezpieczeństwo dzięki wydanym wz na każdą działkę stabilność mimo zmian przepisów Na sprzedaż dostępnych jest 16 działek.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł3 000 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*piękna okolica**duża działka**otulina lasu** Zapraszam państwa na bezpłatną prezentację działki położonej 3 km od Dobrzyniewa Dużego. Powierzchnia działki wynosi 3000 m2, o wymiarach 38m.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł52,61 m² 12 583,16 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność-nie szukaj dalej! Oferuję na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na parterze, z tarasem i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł110 m² 4 395,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Przytulny, zadbany dom w Krośnie przy ul. Wiejskiej idealną propozycję dla osób szukających spokojnej lokalizacji, z dala od intensywnego ruchu. To oferta, która wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł73 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom w gminie Mrozy. Dom drewniany obłożony cegłą o powierzchni ok. 73 m2 położony na działce o powierzchni 3500 m2. Możliwość dokupienia sąsiadujących.

Szczegóły ogłoszenia

58 999 zł1 291 m² 45,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę z możliwością zabudowy o numerze ewidencyjnym 851, położoną w miejscowości Tarnowiec, w powiecie jasielskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48,10 m² 8 004,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem - do remontu -idealna lokalizacja duży potencjał aranżacyjny. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 080 m² 147,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna, budowlana działka w Kozach o powierzchni 1081m2 na zdjęciu zaznaczona jako 'b'. Wymiary 24x43 metry. Nr działki 5463/6. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mu35.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł750 m² 5 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:27

 

Powierzchnia działki:6 894 m²

Pensjonat Z panoramicznym widokiem na tatry murzasichle | 750 m | 27 pokoi gotowy biznes W sercu podhala nieruchomość Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 396 m² 386,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Jakubowicach Konińskich. Jedynie 5 minut drogi od Lublina. O nieruchomości: działka o powierzchni 1 396 m2. Mpzp pod zabudowę Zagrodową mr. W sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł48,48 m² 11 324,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony na parterze odnowionej i ocieplonej kamienicy przy ulicy Bolesława Śmiałego (wejście od ulicy Ściegiennego). Atutem nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł305 m² 4 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Małgorzata Biskup   na sprzedaż- w naszym biurze! Przestronny komfortowy funkcjonalny dom do zamieszkania bez nakładów finansowych. Duża ilość pomieszczeń dająca możliwość aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55,58 m² 8 276,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

426 000 zł33,40 m² 12 754 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż małe dwupokojowe mieszkanie w Siechnicach na niewielkim, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie odświeżone i przygotowane do zamieszkania - wystarczy wstawić meble i sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł48 m² 17 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m, parter w bloku z 1950 roku. Dużo zieleni wokół, blisko wszystkie sklepy, szkoły, park Skaryszewski (vis a vis), poczta, apteka, 8 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks trzynastu podobnych działek w trakcie podziału (od 750m2 do 1000m2) z utwardzoną drogą wewnętrzną , położony pośród terenów w trakcie zabudowy, 7 km od morza (pobierowo),.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł987 m² 100,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!nowa cena! Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną w Rzeszotarach z mpzp zabudowa mieszkaniowo - usługowa. Nr działki 74/4 Rzeszotary - powiat Legnica, dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł49,01 m² 5 080,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,01 m2 w Częstochowie przy Alei Pokoju. Mieszkanie: - powierzchnia: 49,01 m . - piętro: 2 w 4- piętrowym bloku. - oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł11 604 m² 50,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 11 604 m , położoną w miejscowości Ruda. Działka ma kształt prostokątny i szerokość ok. 17 m. Jest częściowo ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł56,99 m² 11 703,81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Podgórskiej w dzielnicy Zwięczyca.Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł69,18 m² 18 488 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,18 m na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia. Każdy element wyposażenia stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

583 840 zł65,60 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł716 m² 124,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 716m2 położona w miejscowości Brzeziny-Kolonia przy ul. Rzecznej, oznaczona na.