dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

165 000 zł79,50 m² 2 075,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 79,50 m , położony w Paszczynie (gmina Dębica).Nieruchomość stanowi budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pobierowo,zachodniopomorskie

1 500 000 zł177 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:269 m²

Tylko u nas taka oferta! Najniższa cena bardzo dobrze prosperującego pensjonatu. Świetna oferta dla inwestorów i nie tylko. Duże możliwości na wiele lat prowadzenia własnego biznesu. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł99,95 m² 17 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Przestronne 100 m w sercu Miasteczka Wilanów - ul. Kazachska 1. Szukasz komfortu, przestrzeni i prestiżowej lokalizacji? To mieszkanie łączy nowoczesny standard z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł99,03 m² 4 948 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Expert oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem w sercu Ostródy - tylko 70 metrów od jeziora Drwęckiego! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 482 zł42,34 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł167,10 m² 8 372,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Na sprzedaż dom trzykondygnacyjny o pow. 167,10 m2 w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Osiedle domów jednorodzinnych. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 402 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Jeśli szukasz działki bud. na Mazurach to ta oferta jest dla Ciebie! Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 79/5 w m. Kozin gm. Giżycko pow. Giżycki. Na działkę były wydane Warunki Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł115,68 m² 25 847,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Niezwykle klimatyczny 4-pok.apartament w Sopocie Dolnym o powierzchni 115.68m2 w zacisznej uliczce, w sercu miasta. Apartamentu znajduję się w zadbanym budynku z 2004r., na.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł128,86 m² 12 804,59 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowy 4-pokojowy apartament z tarasem i garażem - Regal Park, XI piętro Lokalizacja: regal Park, XI piętro Powierzchnia: 128,86 m2 W cenie: lokal mieszkalny. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

667 000 zł47,60 m² 14 012,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opis mieszkania: na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku przy ul. Bieszczadzkiej w dzielnicy Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł73,66 m² 5 498,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości mint property ma przyjemność przedstawić na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone w Dębicy przy ul. Pana Tadeusza.Mieszkanie o powierzchni 73,66 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł196,38 m² 10 184,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

W skrócie Na sprzedaż urokliwy i doinwestowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej - 196,38 m2 z dwoma garażami, linią brzegową jeziora oraz plażą z pomostem - położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł7 165 m² 139,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w Pułtusku o powierzchni 7165 m2 w trakcie pozyskiwania wz na 4 budynki dwulokalowe 960 pum. Grunt oddalony od centrum Pułtuska zaledwie o 1km, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

531 000 zł900 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki budowlane (aktualny mpzp) położone w Mierzynie. Bardzo dobra lokalizacja, m.in. bliska odległość od szkoły. Kształt kwadratu, wjazd od strony wschodniej, zatem ogród będzie.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł36,05 m² 12 898,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą świetnego mieszkania na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w Biurze Makler To oferta skierowana dla osób które marzą o wygodnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chojna,zachodniopomorskie

1 249 900 zł230,72 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 940 m²

- 0% Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej blisko 200 m, położony na ogromnej działce aż 3940 m w spokojnej części Chojny. Nieruchomość wyróżnia się solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł85,72 m² 6 404,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:309 m²

Budynek mieszkalny W zabudowie bliźniaczej - stan deweloperski -! Zaletą takiego stanu jest możliwość personalizacji i dopasowania przestrzeni do własnych potrzeb. Możliwość w kwestii.

Szczegóły ogłoszenia

675 200 zł6 752 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położonej w miejscowości Spręcowo , gmina Dywity ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł44,71 m² 26 615,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Św. Ducha w Gdańsku - Stare Miasto. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku z windą, oddanego do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł100 m² 15 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak na działce o wielkości 200m2 z dwoma miejscami postojowymi w Warszawskim Wawrze. Budynek znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu.Nieruchomość nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

2 082 470 zł16 019 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferujemy Państwu działkę zabudowaną na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Polkowicach, przy ulicy Kopalnianej. Powierzchnia działek wynosi 16019 m2. Powierzchnia budynków 550 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 000 zł55,66 m² 12 594 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł70 m² 14 271,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze kamienicy. Funkcjonalny układ pomieszczeń daje duże możliwości aranżacyjne. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł113,80 m² 6 994,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w kamienicy w poszukiwanej lokalizacji w dzielnicy muzyczna Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 113,8m2 w Centrum Bydgoszczy Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł1 555 m² 366,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta biura The House Nieruchomości. Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży mieszkanie w Świdnicy, idealne dla singla lub pod inwestycję. Opis nieruchomości: lokal mieszkalny o powierzchni 30 m2 składa się z: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł3 265 m² 50,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 26 działek rolno-budowlanych, położonych w miejscowości Możne - tylko 4 km od Olecka, 150 m od Jeziora Oleckie Wielkie. Powierzchnie działek wynoszą od 3015 m2 do 3987.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł71,42 m² 2 030,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość położona jest w miejscowości Bogaczewo, pow. elbląski, gm. Elbląg. Miejscowość zlokalizowana jest zaledwie kilka kilometrów od Elbląga, przebiega przez.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł34,61 m² 5 749,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu na start, a jednocześnie nie przerazi Cię stanem technicznym? Ta oferta to idealny kompromis. Przy ul. Hutniczej w Nowej. Zamiast martwić.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł300 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Wyjątkowa stadnina koni - gotowy biznes z możliwością rozbudowy! Marzysz o własnej stadninie koni w spokojnej, sielskiej okolicy, z perspektywą dalszego rozwoju? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

657 050 zł773 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż urokliwą działkę o powierzchni 7,73 ara przy ul. Powstańców Listopadowych w Rzeszowie. Ta wyjątkowa nieruchomość położona jest w pięknej.