dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

1 000 000 zł10 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Krynice (gmina Dobrzyniewo Duże), zaledwie 18 km od centrum Białegostoku. Powierzchnia: 10 000 m Status: działka z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

275 000 zł74 m² 3 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Całoroczny Mobilny Domek na sprzedaż do przeniesienia w inne miejsce. Dom w pełni wykończony oraz wyposażony. Do zabrania wszystkie meble jak łóżka, szafy, szafki, sprzęty, pralka. Na 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł40,33 m² 16 984,87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,33 m w dzielnicy krzyki/tarnogaj. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, 6. piętrze w bloku z 2020 roku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł6 600 m² 287,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zalety Pozwolenie na budowę budynków mieszkalnych o pow. użytkowej 1 400 mkw Wokoło tereny niezabudowane położenie W Konopnicy dodatkowe informacje Działka o pow. 6 600 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł4 800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przedmiotem sprzedaży jest obszerna działka budowlana 48a położona w miejscowości Iwla, gmina Dukla, pow. krośnieński. Działka w kształcie trójkąta o szer. 60m i długości.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł989 m² 859,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowy lokal o pow. użytkowej 455 m2 z zapleczem socjalnym. Pomieszczenia są po modernizacji, gotowe do adaptacji pod wskazany profil działalności. Preferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chełmno,kujawsko-pomorskie

1 490 000 zł413 m² 3 607,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dwa budynki w centrum chełmna woj. kujawsko-pomorskie do biura Oferujemy na sprzedaż dwa budynki położone w centrum Chełmna przy ul. Poprzecznej o łącznej powierzchni 413 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 091 m² 382,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt budowlany w Markach przy ulicy Bandurskiego, na wysokości cmentarza. Grunt o powierzchni 2090 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 21 X 105 m. W pierwszej częsci.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł3 019 m² 248,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Prezentowana nieruchomość to jedna z trzech działek, które w planie zagospodarowania przestrzennego zostały określone jako teren pod prowadzenie usług publicznych między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł162,44 m² 5 842,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Bojanie Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł2 600 m² 284,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona i w całości budowlana działka o powierzchni 26 arów, zlokalizowana w Pawlikowicach (gmina Wieliczka), nieopodal lasu i na lekkim wzniesieniu,.

Szczegóły ogłoszenia

10 300 000 zł500 m² 20 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:80 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Rezydencję w Hajownikach, woj. lubelskie. Posiadłość to ok 8 ha parku ze starodrzewiem, stawem, rzeźbami i dwoma domami. Dom na wyspie to domek.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 500 zł54,50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 54,5 m2 zlokalizowane w inwestycji Grzegorzki Park przy ul. Francesco Nullo w Krakowie. Inwestycja została wybudowana przez znanego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67,90 m² 11 767,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli marzysz o swoim własnym mieszkaniu, gdzie po ciężkim dniu pracy, czy nauki odnajdziesz ciszę i spokój lub szukasz mieszkania pod inwestycję z dobrą infrastrukturą, to dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji w Męcinie Wielkiej 2 km od Wapienne Zdrój w Beskidzie Niskim koło Gorlic. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę w Modliszewie o powierzchni 3000m2! Do działki została także wydana decyzja o warunkach zabudowy - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł385 m² 7 766,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:41 300 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, położoną w malowniczej mazurskiej miejscowości kilkanaście kilometrów od Rucianego-Nidy. Oferta skierowana jest do klientów, którzy chcieliby.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom rekreacyjny w Prądocinie pod Bydgoszczą - blisko jeziora i tuż przy stawie Oferujemy wyjątkowy dom położony zaledwie 500 metrów od jeziora, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł41,84 m² 9 058,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zachwyca funkcjonalnym układem dwa rozkładowe i ustawne pokoje sprawiają, że wnętrze jest jasne i komfortowe. W salonie znajduje się aneks kuchenny, który można urządzić.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł300 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż prawo do użytkowania działki R.O.D Słonecznik przy ul. Żeglarskiej w Lublinie o pow. 300 m2. Działka jest częściowo ogrodzona, zabudowana domkiem do remontu. Prąd znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł324,30 m² 8 942,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę inwestycyjną budynek usługowy pensjonat w Krynicy Morskiej. Lokalizacja: krynica Morska to wyjątkowa miejscowość turystyczna.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł46,79 m² 13 889,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jasne i funkcjonalne mieszkanie ( 46,79m2) z ogrodem (38,39 m ) i miejscem postojowym (większym niż standardowe, dostosowanym dla osób niepełnosprawnych i bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

172 500 zł1 679 m² 102,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Orońsko ul. Starowiejska, pow. Szydłowiec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1679 m , położona przy ul. Starowiejskiej w miejscowości Orońsko,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72,38 m² 4 835,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Przestronne 4 pokoje w Bieszczadach Ustrzyki Dolne Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 72,38 m , zlokalizowane przy ul. Gombrowicza w Ustrzykach Dolnych. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł87,04 m² 20 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 87,04 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2007 r. przy ul.Hlonda w Miasteczku Wilanów. Lokal dwustronny , doskonale doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ogródek

Ogródek,warmińsko-mazurskie

890 000 zł158 m² 5 632,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Są nieruchomości, które spełniają oczekiwania. I są takie, które tworzą styl życia. Ten dom, położony w malowniczej Mazurskiej miejscowości Ogródek, to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Białuń,zachodniopomorskie

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny dom wolnostojący w Białuniu! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Własnym dużym ogrodzie w zacisznym miejscu - Praktycznej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł68,56 m² 4 507 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,56 m2, zlokalizowane w samym sercu Szczecina, przy ulicy Jagiellońskiej, bezpośrednio przy deptaku Bogusława - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży są nowe działki położone w Ołużnej - w miejscu, dla osób szukających spokoju. Dla całej nieruchomości wydano warunki zabudowy na budowę budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł105,73 m² 4 719,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

0% - i podatku pcc! Inwestycja developerska klif lęborski , zlokalizowana przy ul. Dworcowej w Nowej Wsi Lęborskiej. Rozpoczynamy czwarty etap sprzedaży domów w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

!rezerwacja! Polecamy nieruchomość w miejscowości Kuriany, gmina Zabłudów. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana murowaną stodołą oraz murowanym budynkiem gospodarczym. Stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł777 m² 513,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) Korzystny,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Oleszna

Oleszna,dolnośląskie

145 000 zł1 039 m² 139,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednej z trzech działek budowlanych położonych w Olesznej (gmina Łagiewniki). Cena.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 436 m² 77,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5436 m , położona w miejscowości Łuków Śląski, w gminie Gaszowice, powiat rybnicki.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł1 748 m² 554,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż rezydencyjną działkę budowlaną położoną w Lusówku u zbiegu ulic, tarnowskiej i Żurawiej. Powierzchnia działki 1748 m . Regularny kształt prostokąta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2 pokoje/50m2/piwnica/poniatowskiego/skawina. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie przy ulicy Poniatowskiego w Skawinie. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, oddzielna, widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 164 m² 236,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Głogoczowie o pow. 11,64 ara, budowlana (obowiązujący pzp), w 2.linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta (24x49). Składa się z 2 części, na wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł160,13 m² 15 549,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2021

160 m | 8 pokoi | Dwupoziomowe | Idealne dla rodziny | Wysoki standard wykończenia, pełne wyposażenie w cenie! Gdańsk Chełm ? Wyjątkowa przestrzeń z ogromnym potencjałem Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 002 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Lubochni, w niedalekiej odległości od Jeziora Wierzbiczańskiego, jednego z najbardziej urokliwych akwenów w okolicy Gniezna Ze względu na.