dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

505 600 zł32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Bochenka w dzielnicy Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

54 950 zł15 700 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka rolna - Anusin, gm. Nurzec-Stacja Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 1,57 ha, położona we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,40 m² 4 288,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Rozkład: -salon -2 sypialnie -oddzielna widna kuchnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł56,22 m² 13 678,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Opolu, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gosławice. Nieruchomość o powierzchni 56,22 m2, usytuowana jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł26,30 m² 16 539,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wolfies House ma przyjemność zaprezentować świeżo wykończone mieszkanie, położone w samym centrum Katowic przy ulicy Przemysłowej. Mieszkanie mieści się w prestiżowym apartamentowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł76,60 m² 8 798,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w rezerwacji!. . Wygodne i funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na osiedlu Nowe miasto_garaż_piwnica Polecamy uwadze wyjątkowe mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 224 m² 126,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1200 m - orzesze zawiść, ul. Łączna Idealna pod dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1200 m (12.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł50,28 m² 11 913,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura onhouse na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 50,28 m znajduje się na parterze bloku z 2023 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł34,34 m² 18 608,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Blisko plaży Stogi, 20 minut do Wrzeszcza, 15 minut do Centrum Lokalizacja: niecałe 4 km do centrum- dojazd do centrum: 13 min samochodem 4 min. spacerem do przystanku tramwajowego 4 min. spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł2 446 m² 114,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Turzy Śląskiej, gmina Gorzyce, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 046 000 zł80,48 m² 12 997,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa - nowoczesność i kameralność w sercu Józefowa Wirtualny spacer przedwstawiony w ofercie prezentuję przykładowy lokal z inwestycji w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 376 zł47,56 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku pcc, co oznacza realne oszczędności!.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o budowie własnego, luksusowego domu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni to ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: gdynia , Mały Kack ulica Olkuska.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł46 m² 11 086,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam przytulne jasne 2-pokojowe mieszkanie 46 m2 - idealne na start! Mieszkanie znajduje się w Grójec, ul. Józefa Piłsudskiego (osiedle Pod Kasztanami) Funkcjonalne i bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł95 m² 7 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom w Cieszynie - gotowy do zamieszkania, po generalnym remoncie, z klimatyzacją! Mam przyjemność zaprezentować urokliwy dom jednorodzinny z 1937 roku, położony w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110,55 m² 10 854,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 110,55 m , położony w kameralnej inwestycji przy ul. Miodowej w podwrocławskich Iwinach. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł69,20 m² 11 994,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe w wysokim standardzie wykończenia, wyposażonej w pełni meblowane, usytuowane w nowym budynku przy ul.Czechowskiej w Lublinie. Wyśmienita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł174 m² 6 896,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonalnego lokalu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 65,85 m . Nieruchomość charakteryzuje się przemyślanym układem.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł57 m² 10 701,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Kołobrzegu. Zlokalizowane w baltic marina residence ul. Bałtycka 2. Powierzchnia mieszkania 57 m.kw- 2 x pokój z aneksem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł20 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko w homfi! Mam do zaprezentowania Państwu działkę w Płońsku o powierzchni 2ha na terenie objętym mpzp. Oferta skierowana do osób zainteresowanych inwestowaniem w grunty.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 100 m² 41,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa atrakcyjna cena! Działka budowlana o powierzchni 3100 mkw w fantastycznej lokalizacji Witkowice ul. Stara Droga. Nieruchomość ma kształt nieregularny, lecz zbliżony do kwadratu. Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zbylutów

Zbylutów,dolnośląskie

349 000 zł121 m² 2 884,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 192 m²

Wyjątkowe gospodarstwo, posiadłość zobacz film oferta tylko W naszym biurze na wyłączność! Więcej zdjęć na lub dla zainteresowanych wyślemy na e-mail lub Whatsapp.

Szczegóły ogłoszenia

12 950 000 zł11 683 m² 1 108,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Gotowy biznes W branży motoryzacyjnej lokalizacja Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się wsi Gościcino, w powiecie wejherowskim. Lokalizacja ta jest ogromnym atutem,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł450 m² 4 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 743 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z osobnym obiektem na wynajem w nadmorskiej miejscowości Kąty Rybackie, położony w kameralnej części miejscowości z dojazdem z dwóch stron działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł145,58 m² 8 174,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na dużej działce w sąsiedztwie Jeziora Chełmżyńskiego Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, położony na w pełni ogrodzonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł53,30 m² 13 039,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z widokiem na cały Gdańsk | ogromny potencjał | blisko ug i centrów biznesowych homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 000 zł272 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:890 m²

: krótko Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego, wolnostojącego na dużej otoczonej zielenią działce, położonego w spokojnej i cichej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł4 130 m² 10,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana W otoczeniu lasu - delastowice, gmina szczucin, powiat dąbrowski Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,4130 ha , położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 680 000 zł159,92 m² 10 505,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Zapraszam do zakupu pięknych, wyjątkowych domów, z garażem w bryle budynku, z ogrodem. Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek położonych w miejscowości Tros niedaleko Rynu. To idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni pod budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rabka-Zdrój,małopolskie

159 000 zł801 m² 198,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 8 arów, położona w jednej z najbardziej widokowych części Rabka-Zdrój - Słone, ul. Poniatowskiego. To miejsce, w którym poranki zaczynają się od.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł1 265 m² 135,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki przy trasie Podgórzyn-Sosnówka! Na sprzedaż działka pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1265 m2. Działka posiada wydane aktualne wz - Maksymalna wysokość zabudowy do 9m -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 505 m²

Dom - Borowina, gm. Stanin - działka 3505 m Na sprzedaż dom zlokalizowany na dużej działce w miejscowości Borowina, gmina Stanin, powiat łukowski. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł292 m² 95,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kordian ochocki Agent prowadzący   Na sprzedaż działka o powierzchni 292 m zbliżona kształtem do prostokątnego i o lekkim nachyleniu terenu. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł2 595 m² 109,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

******doskonała oferta treny przemysłowe****** Polecamy doskonale zlokalizowaną nieruchomość stanowiącą działkę pod tereny przemysłowe położoną w Uhowie przy dwupasmowej drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 247 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość zabudowaną, położoną w miejscowości Godów przy ulicy Dworcowej, oznaczoną.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55 700 m² 4,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Działka 5,57 ha ( 55700 m2 ) / 4,94 zł za 1 m2! Sprzedaż / 4,94 zł za 1 m2 Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57,28 m² 11 330,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

!rezerwacja! Sprzedaż Funkcjonalnego 3 pokojowego Mieszkania w Becher Eleven Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie położone na 8. piętrze 10-piętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

672 840 zł64,08 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 64,08 mkw usytuowane na V piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 257 zł40,11 m² 9 330,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek gotowy możliwość obejrzenia mieszkania na żywo Oferta jest ograniczona czasowo. Zakup bezpośrednio od dewelopera brak prowizji oraz brak podatku pcc 2%. Nowoczesna inwestycja zlokalizowana.