dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

230 000 zł1 310 m² 175,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż narożną działkę pod budowę wymarzonego domu, o powierzchni 1310m2. Usytuowana przy asfaltowej drodze, w sąsiedztwie lasu, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

46 750 zł935 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę letniskowo-rekreacyjną o pow. 935 m2, za cenę 46.750 zł, położoną w miejscowości Chłopowo (15 km od Choszczna), na terenie gminy Krzęcin. Istnieje również.

Szczegóły ogłoszenia

254 100 zł847 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malinowice, działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z nieuciążliwymi usługami jako funkcją uzupełniającą. Działka o powierzchni 847m2, wymiarach 22,2 x 37,8m. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł12 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o powierzchni 1,2 ha położona w obrębie Dołuje z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku produkcyjno -magazynowo - socjalnego z niezbędną.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, a może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału na Dolnym Śląsku? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę dwóch działek w malowniczym Brunowie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł70 m² 10 414,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, wykończone mieszkanie, o pow. 70 m2, 3 pokoje, w Rumi - gotowe do zamieszkania od zaraz,. Klient Kupujący nie pokrywa kosztów podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł50,24 m² 9 950,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku w Rumi. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł928 m² 199,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Okazja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury. Działka położona na granicy Ostrzyc i wsi Rąty to.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł35,60 m² 16 433 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe, 2-pokojowe mieszkanie, w stanie deweloperskim na granicy Włoch i Ochoty blisko Górki Szczęśliwickiej. Inwestycja dewelopera Aurec "dzielnica Lawendy" Lokalizacja: włochy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł2 486 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2486 m tralewo potencjał pod dom | mpzp Na sprzedaż działka nr 82/3 o powierzchni 2486 m (0,2486 ha), położona w miejscowości Tralewo, gmina Nowy Staw (powiat malborski).

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł450 m² 10 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:620 m²

Avenue Estate prezentuje wyjątkową rezydencję z dużym ogrodem, położoną w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, stanowiącą doskonałą propozycję inwestycyjną! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 478 m² 30,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leży na skraju sporej wsi (sklep,kościół, punkt medyczny), niedaleko lasu, nowej zabudowy i rzeczki Wołcza, w odległości 13 km od miasta (kamień Pomorski), od Świerzna 8 km, od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 015 zł34,07 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: łukasz Szajkowski tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 000 zł46,46 m² 19 242,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Górska 12 to odpowiedź na potrzeby wymagającego klienta, który oprócz zaspokojenia swojego apetytu inwestycyjnego, pragnie zaspokoić również potrzebę wizualną, opartą na niebanalnym designie całej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 231 597 zł126,74 m² 9 717,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:117 m²

Prezentuję Państwu przestronny segment w Warszawie. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej części Warszawy, łącząc wygodę życia w cichej okolicy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dereszowa

Dobra,zachodniopomorskie

349 000 zł1 532 m² 227,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kup tę działkę i już w przyszłym roku ciesz się ścianą pobliskiego lasu! Działka położona jest na samym początku ul. Dereszowej, idealne miejsce dla miłośników lasu i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

263 700 zł35,16 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz prowizji! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 952 m²

Ładny dom wolnostojący W baczynie/ możliwość zamiany na mieszkanie Z dopłatą Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny z 2004 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wiejskiej w Elblągu usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego bloku. Łączna powierzchnia nieruchomości wynosi 49 m2, na które składają.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł770 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki na sprzedaż Lubieszów, powiat nowosolski | Różne metraże i lokalizacje Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Lubieszów, w powiecie nowosolskim.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł967 m² 143,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka k. Olsztyna w Klewkach, nr 6/178 z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący. Blisko Olsztyna i obwodnicy. Media w pobliżu działki. Do Olsztyna kursuje mpk. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

157 000 zł73,90 m² 2 124,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:26 000 m²

Siedlisko 2,6 ha | Dolina Biebrzy | dom + zabudowania | cisza i natura Na sprzedaż urokliwe siedlisko o powierzchni 2,6 ha, położone w miejscowości Chorużowce, w sercu Doliny Biebrzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł600 m² 3 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Na sprzedaż duży budynek wielofunkcyjny o powierzchni około 600,0m2 na działce o powierzchni 1378 m2 położony w Łomiankach - Burakowie blisko granicy z Warszawą blisko lasku.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł42,52 m² 15 522,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,52 m , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą (2018 r.). Nieruchomość znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 200 000 zł146,33 m² 15 034,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 616 m²

Dom, który daje wybór Nie każdy szuka tego samego. Dla jednych dom to przestrzeń dla rodziny. Dla innych spokojna przystań po intensywnym dniu. Są też tacy, którzy patrzą na nieruchomość jak na.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł8 573 m² 98,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu na sprzedaż grunt niezabudowany zlokalizowany w Jeleniej Górze. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składają się łącznie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł886 m² 186,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w Cieszynie o pow. 886 m2. Nieruchomość posiada piękny widok na góry. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Rudacka

Toruń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł13 267 m² 64,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duże działki na sprzedaż przy ulicy rudacka/dybowska w Toruniu. Dojazd nowym i starym mostem. Cena do negocjacji. Sprzedaż tylko w całości. Działki o numerach: 3 - 7201m2 5 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 000 zł65,78 m² 9 942,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz brak prowizji dla biura nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowopowstającej inwestycji znanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł1 000 m² 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny Dom w jabłonkach z tarasem Borowa (gm. Koluszki) Szukasz bazy pod swój wymarzony dom, która łączy nowoczesną architekturę z bliskością natury? W miejscowości Borowa.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w sercu miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł2 096 m² 69,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona