dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 286 ogłoszeń

Rynek pierwotny

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny dom z ogrodem - komfort, przestrzeń i świetna lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m , położony w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł851 m² 180,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, w których codzienność zwalnia tempo - ale dostęp do większych miast pozostaje w zasięgu kilkunastu minut. Takie właśnie są Prusice - kameralna, dobrze zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł35,30 m² 9 773,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,3 m , położone przy ul. Matejki we Wrocławiu - w ścisłym centrum miasta. Lokal idealny jako inwestycja pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 350 m² 162,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka pod zabudowę mieszkalną i mieszkalno - usługową pod Luzinem objęta planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 117 000 zł320 m² 3 490,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:769 m²

Mega promocja 1 117 000 złotych Takie obniżki nie zdarzają się często! Jeśli planowałeś zakup domu właśnie teraz jest najlepszy moment, żeby działać. Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł43,74 m² 6 378,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** tylko U nas! *** 2 pokoje z garażem, ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami - Raciąż k. Tucholi! mieszkanie: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,01 m² 13 604,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,01 m2 znajdujące się w Gdańsku (dzielnica Oliwa). W jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 330 000 zł104,26 m² 12 756,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowy dom w inwestycji Wiosenny Zakątek Etap I zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Segment nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł701 m² 8 557,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   uwaga - fotowoltaika na starych zasadach! Na sprzedaż nieruchomość zabudowana nowym, wyposażonym budynkiem o funkcji: usługowej, magazynowej,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 214 m² 196,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 12 arów, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Bieńkowice, gmina Dobczyce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,50 m² 10 373,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie zlokalizowane w Zrewitalizowanej Kamienicy w ścisłym śródmieściu Katowic w świetnej Kultowej Lokalizacji przy ul. Krzywej! Nieruchomość w stanie po.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł3 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż niezabudowana działka gruntu O pow. 3000m2 heliodorowo, gm. Szamocin Tytułem oferty są 2 dwie działki o łącznej powierzchni 3 000m2 położone przy głównej ulicy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł5 842 m² 34,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania siedlisko w gminie Michałowo na dużej działce 5842m2. Nieruchomość położona ok. 32km od Białegostoku ,6 km od Michałowa 5 min od Puszczy Knyszyńskiej. Dojazd droga gminną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł40 449 m² 24,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Bydlino w gminie Redzikowo. Działka położona przy drodze utwardzonej. Lokalizacja: - bydlino - Między Słupskiem a Ustką - Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,43 m² 16 262 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne mieszkanie położone tuż przy nowej stacji metra Lazurowa, na ogrodzonym i chronionym osiedlu z 1997 roku, z szybkim wyjazdem na trasę S8. Obecny układ to 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

452 000 zł62 m² 7 290,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zachęcam Państwa do zakupu mieszkania z ogródkiem w Gowarzewie L O K A L I Z A C J A Gowarzewo to niewielka wieś położona w województwie wielkopolskim,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł58,64 m² 10 214,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko w Realton Nieruchomości! Klucze w biurze - zadzwoń i umów się na prezentacje! Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego! 0% Prowizji! 3 Pokoje | 58,64 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

869 999 zł114,19 m² 7 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Inwestycja w spokojnej okolicy tuż przy Szczecinie z szybkim dojazdem do Polic, kołbaskowa i Niemiec Domy bliźniacze będą gotowe do wydania do końca czerwca 2026 roku! Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł10 071 m² 307,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1,0071 ha, położona w miejscowości Przysucha (województwo mazowieckie), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 727.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

69 000 zł16 m² 4 312,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro Bonus Nieruchomości Olsztyn prezentuje na sprzedaż garaż o powierzchni 16m2. Pierwszy szereg za ogrodzeniem szkoły chemicznej. Istnieje możliwość podłączenia prądu. Garaż czysty, suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł4 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zelków - duża , otoczona zielenią działka o powierzchni około 40 arów. Idealna na dom z dużym ogrodem, pozwalający na zachowanie intymności i dający dużą pywatną przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł31 m² 13 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka po remoncie świetna lokalizacja i pełna infrastruktura! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31 m , usytuowane na trzecim piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 380 000 zł105,63 m² 13 064,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 105 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł250,45 m² 28 748,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1920

Piętro kamienicy złożone Z 5 apartamentów W sercu sopotu Cicha ulica w sercu Sopotu Dolnego | Po remoncie | Zabytkowa kamienica | 5 w pełni wyposażonych apartamentów ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Urokliwego Domu w Ulicy Długiej, osiedle Łazy Lokalizacja: zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej na Ulicy Długiej, w sercu spokojnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 426 m² 112,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam inwestorów jak i osoby indywidualne. Działki w atrakcyjnej lokalizacji - Janiszew. Rekomendowana sprzedaż zestawu 3 działek - sprawdź szczegóły w ogłoszeniu. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

639 660 zł6 092 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Bożenkowie w bardzo malowniczej okolicy, przyległa do strumyka i w sporej części zalesiona. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczony na cel zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 706 m² 55,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane w miejscowości Rychnów, gmina Blizanów 16 km od centrum Kalisza. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy dla domów jednorodzinnych z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł589 m² 4 244,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:504 m²

W przypadku tej oferty wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Jesteś zainteresowany/a zakupem przestrzeni, która skrywa w sobie ogromny potencjał inwestycyjny? Ta wyjątkowa oferta w Ząbkach.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł104 m² 6 105,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję sprzedaż przestronnego mieszkania w centrum Łodzi. Kamienica została wybudowana w przełomie XIX i XX wieku. Nieruchomość może służyć do zamieszkania lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 477 000 zł118 m² 12 516,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy dla inwestorów gotową inwestycję. Wynajęty lokal z sieciowym najemcą. Powierzchnia lokalu 118mkw, wysoki standard wykończenia. Umową najmu do 2030r. z opcją przedłużenia na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł4 800 m² 35,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w miejscowości Poręba Laskowska, gmina Skała, powiat krakowski, województwo małopolskie. Cena 169 000zł Lokalizacja: poręba Laskowska to spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 52mkw wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł25 399 m² 70,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kolejna nietuzinkowa działka! Duża (25399m2), położona dość wysoko na stoku nieruchomość. Gwarantuje piękny widok - słońce, góry i las, a także ciszę i spokój. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 119 m² 62,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gruszów. Trzy działki pod zabudowę w trakcie procedury uzyskania decyzji o warunkach zabudowy dla każdej z działek na budowę budynku mieszkalnego i budynku garażowo-gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 690 zł55,41 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2/6 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 55,41 m Piętro: 0 / 6 Balkon: 9,75 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

257 500 zł180 m² 1 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 300 m²

Dom wolnostojący w m. Straszym - Golenice gmina Myślibórz! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni : Parter - ok 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,3290 ha wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 471 zł68,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja 38 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, rzeszów, ul. Św. Marcina opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 68,33m2+ balkon - piętro: pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł209,06 m² 3 008,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 681 m²

Przestronny,funkcjonalny dom-gotowy do zamieszkania i adaptacji! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 209,06 m2, położony na działce o powierzchni 2681 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 160 zł41,18 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,18 m , położone na 2 piętrze nowoczesnej i kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. Idealna propozycja dla singla, pary.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 880 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje na sprzedaż 12 działek budowlanych objętych mpzp każda ok. 1 880 m2! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż kompleks.