dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 199 000 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 55 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek D. Lokal mieszkalny jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł3 710 m² 215,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka usługowa w Komprachcicach (5 km od Opola) Na sprzedaż działka o powierzchni 3710 m , zlokalizowana w miejscowości Komprachcice, oddalonej zaledwie 5 km od Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, mogielnica, gm.Boguchwała OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie o powierzchni: 51,69m2 + Poddasze pow. użytkowa ok 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł1 247 m² 271,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana z warunkami zabudowy | Tychy, ul. Bławatków | 1247 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł55 m² 9 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis: funkcjonalne, duże 3 pokojowe mieszkanie - 55 m2 położone na 2 piętrze nowoczesnego bloku z windą z 2025 roku na oś. Projektant z miejscem postojowym na parkingu podziemnym. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54,50 m² 9 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle rynkowych standardów? Prezentuję wyjątkowe wnętrze przy prestiżowej ul. Elfów, gdzie nowoczesny design spotyka się z solidnym budownictwem.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł140 m² 2 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż piękny, przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Kamienica Dolna, zaledwie kilka minut od Pilzna. Nieruchomość usytuowana na kształtnej, prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł48,18 m² 26 982,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Optyków na komfortowym osiedlu Park Skandynawia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 100 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 8 działek z wz w gminie Juchnowiec Kościelny ok 9 km od Białegostoku. 6 działek o powierzchni 1100m2 1 o pow. 1107m2 1 o pow. 1370m2 Media :prąd ,woda.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł60 m² 14 083,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowe, dwustronne (wschód-zachód) mieszkanie na 4. piętrze w kameralnym, zamkniętym osiedlu w Józefowie. Idealne dla pary lub rodziny szukającej spokoju, ale i wygody. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł76,32 m² 22 929,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

[English version below] Apartament o powierzchni 76 m2 z przestronnym słonecznym tarasem o powierzchni 33 m2 pozwala rozkoszować się każdą wolną chwilą na świeżym powietrzu. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 173 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 2173m2 przy ul. Dwusiecznej, na warszawskiej Choszczówce. Szerokość działki 40m od ulicy, głębokość 51,5m. Na inwestycje, pod budowę dwóch budynków.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł48,50 m² 13 917,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne, schludne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 3 piętrze przy ul. Namysłowskiej na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal daje idealną możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł605,25 m² 4 130,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:693 m²

Budynek produkcyjno-usługowy z częścią mieszkalną | Plan Ogólny : Strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową wielorodzinną Najważniejsze informacje : - Powierzchnia działki: 693.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam uzbrojoną działkę nad morzem budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domku/domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego. Więcej informacji na.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł48,50 m² 18 432,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2 położone przy ulicy Sosnowieckiej. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł186 m² 6 446,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Dzień otwarty ze specjalną ofertą cenową już 28 kwietnia godz. 17:00-19:00 - szczegóły telefonicznie możliwe ustalenie innego dogodnego terminu wizyty. Na sprzedaż wyjątkowe, trzypoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł218,52 m² 7 321,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kluczowe Atuty Dom oddany do użytku - wydane pozwolenie na użytkowanie. Przemyślany projekt "dom w aurorach 11.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł3 034 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania przykładowa działka 3034m, w kompleksie innych działek rolnych wraz z drogami wewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

117 000 zł820 m² 142,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana, jezierzany, gm. Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, 117.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 128/14, położona.

Szczegóły ogłoszenia

841 740 zł48,64 m² 17 533 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł663 m² 147,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, łącko ul. Zbożowa, gm. Postomino, 98.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 9 wydzielona z działki o numerze ewidencyjnym 228/8.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy zbudowany w latach siedemdziesiątych z solidnej cegły, dom przy ulicy Zamkowej w Otwocku Wielkim, który zachował prostą formę i charakter typowy dla tamtych czasów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,20 m² 5 911,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 69 - mieszkanie 2-pokojowe po remoncie w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 130 000 zł202,40 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, który stanowi synonim elegancji, trwałości i inteligentnego projektowania. Rezydencja Kasztanowa.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Metropolitalnego, co zapewnia świetną komunikację oraz szybki dostęp do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł843 m² 189,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu ok. 8,5 ar działkę usługowo -mieszkaniową, znajdującą się przy ulicy Kamiennej w Koninie, osiedle Wilków. Na działce posadowiony jest budynek mieszkalny do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 063 m² 158,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 13 działek rolno-budowlanych Protasy k. Białegostoku Idealna lokalizacja szybki dojazd do miasta, media w drodze, piękne otoczenie! Szukasz działki pod budowę wymarzonego domu,.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł3 100 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 31 ar - 44 000 zł! Nieruchomość mieści się we wsi Wysoka Strzyżowska w gminie Strzyżów. Powierzchnia działki to 31 arów o wymiarach ok. 20x160m. Działka swoim krótszym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł31,96 m² 25 782,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 31,96 m z ogródkiem | Wyspa Sobieszewska | 950 m od plaży | Model 70/30 Agencja westate z przyjemnością oferuje na sprzedaż apartament o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

542 000 zł1 200 m² 451,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

City Invest Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę położoną w Nowej Zielonej Górze. Teren znajduje się w zacisznym i spokojnym miejscu z dobrym dojazdem do Centrum .Działka.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł2 800 m² 335,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania atrakcyjna działka w Zabawie. Działka o powierzchni 28 a, w całości przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Teren płaski, spokojna okolica. Media do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 54 m | Prądnik Biały | 0% prowizji | bez pcc Szukasz mieszkania z dobrze zaplanowaną przestrzenią i wygodnym podziałem pomieszczeń? Ta propozycja łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

270 000 zł940 m² 287,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata   uwaga - atrakcyjna cena z możliwością negocjacji super lokalizacja - działka przy lesie I kanale bydgoskim Pięknie usytuowana działka o pow. 940 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 400 zł49,46 m² 14 666,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowa przestrzeń W centrum migowa Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 352 zł47,30 m² 10 473 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Maślicach. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

587 991 zł52,15 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,15 m2, położone na 3. piętrze kameralnego budynku w inwestycji w Gdyni Chwarzno-Wiczlino. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł795 m² 226,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy,100m od.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł9 700 m² 13,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna z warunkami zabudowy w miejscowości Wydrzyn gmina łask Działka o dużym potencjale o powierzchni 9700 m 2 położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł82,98 m² 4 567,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!oferujemy na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, położone na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy w centrum Dzierżoniowa. Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł8 300 m² 144,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 3 działki przemysłowe w Łobzie przy ul. Łoźnickiej 1 oraz ul. Drawskiej. Nr działek: 671, 672, 702. Działki mogą być sprzedane razem lub osobno. W studium uwarunkowań gminy.