dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

Rynek pierwotny

359 000 zł38,09 m² 9 425,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe mieszkanie w nowo-wybudowanym 3- piętrowym budynku. W pobliżu jeziora i lasu z dobrym dojazdem, 3 km od granic Olsztyna. Mieszkanie wykończone pod klucz , możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

13 845 800 zł238 684 m² 58,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości położone w Mysłowicach przy ul. B. Świerczyny i Obrzeżnej Północnej o łącznej powierzchni 238684 m , w skład których wchodzą działki gruntu oznaczonych nr.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł48,70 m² 10 041,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwupokojowe mieszkanie przy ul. Murzynowskiego 8 na Nagórkach w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł93 m² 3 548,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

NA sprzedaż! Na sprzedaż budynek położony w strefie handlowo-usługowej. Budynek o powierzchni 92,70 m 2 położony na działce o pow. 663 m 2. Działka posiada regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

364 259 zł30,61 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Fordonie nad Wisłą! Polecam na sprzedaż mieszkanie deweloperskie -2 pokojowe na parterze , w Fordonie. Opisana inwestycja mieszkaniowa w Starym Fordonie, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł41,87 m² 5 015,52 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,87 m 2 plus przynależna piwnica 1,84 m 2 - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 8. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł4 300 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Cisza, która dzwoni w uszach i zapach drzew - to pierwsze, co poczujesz odwiedzając tę nieruchomość. Ta działka to propozycja dla osób, które cenią sobie autentyczność łódzkiej wsi, ale.

Szczegóły ogłoszenia

709 800 zł4 700 m² 151,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oddalona od drogi o powierzchni 4700 m.kw. Na wrocławskich Stabłowicach. Dosłownie 50 metrów od koryta Bystrzycy. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 312 675 zł75,01 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

: krótko: józefów | Kameralna inwestycja premium | Apartament 75,01 m | 3 pokoje | Wysoki standard wykończenia | Gotowe do zamieszkania Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego apartamentu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie przy ścianie lasu na Osiedlu Generałów daje poczucie prywatności i klimatu domu jednorodzinnego, a jednocześnie zapewnia szybki dostęp do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,34 m² 6 282,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem położone niedaleko Dworca Metropolitalnego. Dobrze skomunikowane z resztą miasta i jednocześnie kameralnie.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł6 400 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka leśna dla amatora ciszy i bliskiego kontaktu z florą i fauną otoczenia. Piękne miejsce. :dodatkowe informacje | Prąd: w ulicy | Woda: w ulicy | Dojazd: droga polna |.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 000 zł91 230 m² 70,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka inwestycyjna tuż obok strykowa (miejscowość Lipa) przeznaczona pod zabudowę usługową oferta na wyłączność Działka nr 182/7 w obrębie Tymianka Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł30 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z potencjałem do wynajęcia. Inwestycja w centrum miasta. Przedstawiam ofertę funkcjonalnego mieszkania, zlokalizowanego w ścisłym centrum - Katowice na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł600 m² 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:6 460 m²

Około 5 km od Świeradowa-Zdroju, przy głównej trasie dojazdowej. Duży budynek mieszkalno - gospodarczy, garaż i pół stodoły. Wszystko na dużej działce (6460m2). Nieruchomość do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł142,72 m² 13 242,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

odhale marzenie wielu aby tutaj zamieszkać. Jest zatem wyjątkowa okazja aby tak właśnie się stało. Dom, w którym wszystko ma swoje miejsce. Nie wymagający nakładów. Wygodny i gotowy, by.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 027 m² 148,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana z udziałem w linii brzegowej jeziora Buwełno Marcinowa Wola, gmina Miłki Przedmiotem sprzedaży są działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

278 040 zł49,65 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na III piętrze Z ogólnodostępnym miejscem postojowym I wspólną komórką lokatorską W margoninie. ani podatku pcc! Powierzchnia lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł206,73 m² 8 320,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 420 m²

Dom + grunt inwestycyjny 5420 m | Kleszczów k. Gliwic Cena: 1 720 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym potencjale - połączenie funkcjonalnego domu oraz dużego gruntu objętego mpzp,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł140 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:579 m²

Dom wolnostojący oraz budynek garażu wolnostojącego. Działka 579 mkw. Pszczyna os. Powstańców Śląskich, ul. Rogalińskiego. Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł372 m² 129,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nabywca nie płaci prowizji! Do sprzedania działki, każda z pozwoleniem na budowę i projektem budynku w nowoczesnym stylu. Na terenie o zaznaczonej powierzchni (ponad 30 działek),.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł190 m² 5 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 201 m²

Na sprzedaż Komfortowy dom w Kargowej piękna działka+pełne wyposażenie! Brak prowizji dla kupującego! zapraszam na prezentację nieruchomości oraz do negocjacji ceny! Przedstawiam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 973 m² 70,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działkę budowlaną 19,73 ar Sprzedam Sprzedam działkę budowlano- rolną o powierzchni 19,73 ar z wydanymi Warunkami zabudowy w miejscowości Błędowa Tyczyńska. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

75 000 zł941 m² 79,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu atrakcyjną działkę, położoną w pięknej miejscowości wśród lasów! - działka płaska, idealna pod budowę domu jednorodzinnego! - działka znajduje się blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 608 zł52,29 m² 11 007,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

582 600 zł3 884 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej w Siedliskach w gminie Dąbrowa. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji, w spokojnym, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 46,68 m , wraz z 1/3 udziałów w budynku, położony w najbardziej pożądanej lokalizacji miasta ulicy Zduńskiej. Jeśli szukasz miejsca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 456 zł55,76 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkania na Osiedlu Młoda Białołęka. Osiedle stanowi spełnienie marzeń o komfortowym życiu w sercu stolicy, oferując jednocześnie unikatową możliwość ucieczki od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu o powierzchni ok 80m2 z podpiwniczeniem na działce o powierzchni 720m2. Dom położony jest na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

378 800 zł102,76 m² 3 686,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Biuro marvest market nieruchomości prezentuje dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym* w miejscowości Puszczew gm. Wręczyca Wielka w powiecie kłobuckim,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł8 100 m² 34,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta W pepprhouse! Cena 280 000 zł. netto atuty: - działka objęta mpzp - działka rolna o regularnym kształcie - płaski teren - spokojna, zielona okolica - brak bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 600 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka usługowa w Ryczowie przy drodze krajowej 44 o pow. 66 ar. Teren przeznaczony pod działalność handlową/ usługową lub nieuciążliwą produkcję. Media w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,30 m² 9 840,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie położone w Lublinie -lsm. Mieszkanie o pow. użytkowej 56,3 m2, składa się z 2 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 025 zł39,87 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od Developera! i pcc. Proponowana oferta stanowi przestronne jednopokojowe mieszkanie składające się z salonu, otwartej kuchni i łazienki z wc oraz tarasu Cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł1 289 m² 899,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1289 m2 z wydanymi Warunkami Zabudowy (wz), zlokalizowana w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Włochy. Lokalizacja: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł69,10 m² 7 192,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie W niskim bloku, czwarte piętro, zlokalizowane na osiedlu mokre! Świetna cena! Przedstawiam Państwu mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

37 500 zł1 386 m² 27,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marta zajda-czubczyńska Agent prowadzący   Na sprzedaż Działka nr 5144, sól, gm. Rajcza (n: 49.295044, E: 19.014840) Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1386 m (13,86 ara),.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2, całkowitej 200 m2, usytuowany na działce 1641 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

468 300 zł2 230 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa w Lubinie - 22 ary Położona przy ul. Hutniczej, w sąsiedztwie salonów samochodowych, przy zbiegu głównych ruchliwych ulic Lubina. Możliwość kupna również drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł660,65 m² 3 328,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna u zbiegu ulicy Gostyńskiej i ulicy Śmigielskiej, składająca się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z obiektami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł128 m² 3 898,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 128m2, stary Sącz w rewelacyjnej lokalizacji blisko centrum Powierzchnia całkowita 185m2 układ: parter- kotłownia-.