dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57 m , położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w sercu Retkini, przy ulicy Maratońskiej. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł6 800 m² 279 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna obsługę sprzedaży działki komercyjnej położonej w Iwoniczu na Podkarpaciu. Teren o powierzchni 68 ar posiada dojazd asfaltowy, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:109 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony w Swarożynie przy ul. Zielonej. Nieruchomość z 2005 roku, w pełni zelektryfikowana, zmodernizowana.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł13 400 m² 380,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grunt inwestycyjny w kompleksie przemysłowo-logistycznym. Lokalizacja: tarnowo Podgórne, ul.Puszczyka, gmina Tarnowo Podgórne - S11 - 8 km - węzeł A2 Buk - 20 km - Poznań A2 - 20 km MEDIA:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,90 m² 8 331,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo dobrze zlokalizowane, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie Nieruchomość doskonale skomunikowana: najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe w odległości 60 m. od bloku, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł40,39 m² 14 582,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 600 zł66 m² 14 463,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Luksusowa inwestycja mieszkaniowa w sercu zielonego Matemblewa Nowoczesny, dziesięciokondygnacyjny apartamentowiec powstaje w jednej z najbardziej pożądanych części Matemblewa. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 000 zł589 m² 22 071,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko w Gaudium. Wszystkie zdjęcia oferty (16) znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Gaudium nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3000 m2 w Nadbrzeżu gmina Karczew. Nieruchomość położona w pobliżu zabudowy siedliskowej. Dojazd drogą gruntową ok. 100 mb od drogi asfaltowej. Dostępna z drogi wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł47 900 m² 54,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Strzecha przedstawia do sprzedaży działkę inwestycyjną, pod zabudowę jednorodzinną w gminie Barczewo, miejscowości Barczewko. Działka o pow 4,79ha. Z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

321 130 zł41,67 m² 7 706,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 978 m² 237,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa położona w Sianożętach przy ul. Jaśminowej, składająca się z działki nr 634 o powierzchni 1196m2 oraz działki 168/96 o powierzchni 782m2. Na przedmiotowym.

Szczegóły ogłoszenia

168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie polecamy pięć z dziesięciu przepięknie położonych działek w Międzyrzeczu (gmina Bojszowy) przy ulicy Międzyrzecznej w okolicach lasu i zieleni. Prezentowana opcja to.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Biadki,wielkopolskie

3 450 000 zł370 m² 9 324,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Unikalna willa W stylu holenderskim Z ogrodem 4000 m2 3 sypialnie | Taras 150 m | Inteligentny dom | 0,42 ha działki Ta unikalna nieruchomość położona w sercu Wielkopolski to.

Szczegóły ogłoszenia

129 900 zł3 022 m² 42,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych położonych na obrzeżach Olecko, bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Walulik. To wyjątkowa lokalizacja, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 308 zł60,70 m² 10 153 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia. Lokal gotowy do odbioru, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł23,55 m² 11 847,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka po generalnym remoncie | Blisko skm i parków | Wejherowo, ul. Klasztorna najważniejsze atuty: po generalnym remoncie dostępna od zaraz w pobliżu Rynku Staromiejskiego 10 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł680 m² 939,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 680m kwadratowych z własną drogą dojazdową. Działka bez podłączonych mediów. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Zamieszczona oferta nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł254,16 m² 9 836,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż dom o pow. 154,16 m2 oraz dwa klimatyczne domki z bali o pow. 50 m2. Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu w Jurgowie, w otoczeniu górskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 160 zł74 m² 10 488,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim, o powierzchni 74 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł47,30 m² 13 002,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania mieszkanie w zabytkowej kamienicy o powierzchni 47,3m2 położone w Centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze niskiego budynku mieszkalnego. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 619 m²

NA sprzedaż: wyjątkowa posiadłość 1,56 ha z dwoma domami - Kisielówka, gm. Limanowa, powiat limanowski. Rezydencja Z duszą W sercu beskidu wyspowego - kisielówka, gm. Limanowa Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł190 m² 6 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Siedmioletni dom z fotowoltaiką, oraz ogrzewany gazem oddalony tylko 30 km od Warszawy, zlokalizowany w otulinie lasu! Na sprzedaż piętrowy dom o powierzchni 120 m (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 320 m² 36,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki na Sprzedaż w Grabniku - Twój Własny Kawałek Natury! Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działek rolnych położonych w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł71,93 m² 8 619,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na cenionym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Pułaskiego. To doskonała propozycja dla osób szukających wygodnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł27,23 m² 21 263,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,23 m, parter w 6-piętrowym apartamentowcu z 2021 roku. Apartamentowiec z ochroną. Wokół osiedla wyłącznie nowe, zadbane budynki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł1 711 m² 289,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja: twoja prywatna przystań nad jeziorem Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora i zapachu brzóz o poranku? Ta oferta to spełnienie marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł310 m² 3 516,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Bielsko-biała, obrzeża miasta Obiekt warsztatowo - usługowo - handlowy Proponuję do sprzedaży obiekt o łącznej powierzchni 310m 2 składający się na parterze z warsztatu samochodowo -.

Szczegóły ogłoszenia

219 999 zł2 913 m² 75,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż przestronną działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2913 m , położoną w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w sąsiedztwie lasu oraz otwartych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, mogielnica, gm.Boguchwała OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie o powierzchni: 51,69m2 + Poddasze pow. użytkowa ok 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł84,30 m² 10 427,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

879 000 zł | sprzedaż | dom | 84,30 m2 | baniocha | gmina góra kalwaria rezerwacja! oferta bez podatku pcc! nie pobieramy prowizji od kupującego! kompaktowe domki pod warszawą! kameralne osiedle!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł112,20 m² 10 249 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 051 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 112 m, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. 1050 m, z bliskim dostępem do lasu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł25 000 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z zabudowaniami - atrakcyjna lokalizacja i potencjał rozwojowy! Nieruchomość o imponującej powierzchni 2,5 ha , wyróżniająca s ię regularnym kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł156 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:581 m²

Szukasz domu, który łączy solidność tradycyjnej cegły z wygodą miejskiego życia i szybkim dojazdem do Łodzi? Ta nieruchomość przy ul. Przejazd to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na Piaskowej Górze. Lokal znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł12 346 m² 78,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka 12.346 m2 7 km od morza Bałtyckiego! LOKALIZACJA: Działka położona w miejscowości Żarnowska oddalonej od Łeby o 3 km. Żarnowska to wioska turystyczno-.

Szczegóły ogłoszenia

139 999 zł1 213 m² 115,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oaza ciszy i spokoju, a jednocześnie bezpieczna okolica dzięki rozproszonej, nowej zabudowie jednorodzinnej. Las obok, a jezioro niedaleko, koncert ptaków za darmo. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 800 zł45,37 m² 7 599,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania - Kępno! Osiedle Lawendowe kwadrat prezentuje na sprzedaż mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy ul. Przemysłowej. Osiedle Lawendowe to dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł280 m² 4 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z lat 60-tych o powierzchni 280m2, w całości podpiwniczony ( piwnice są użytkowe z wyjściem na podwórko.) Na parterze znajdują się trzy pokoje z wyjściem dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55 m² 5 182 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w centrum dzielnicy Ruda blisko pkp w Rudzie Śląskiej. Lokal o powierzchni 55 m2 na pierwszym piętrze. Przestronne po generalnym remoncie, wcześniej 3 pokojowe z oddzielną.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij