dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

6 500 000 zł1 637 m² 3 971 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną zlokalizowany w strategicznym miejscu m Tarnowa w bezpośrednim sąsiedztwie dworca pkp oznaczonym w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni około 62m2 przy ul. Popiełuszki na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie to jasna kuchnia, cztery pokoje, łazienka oddzielnie wc Ogrzewanie miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł160 m² 8 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:662 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o łącznej powierzchni całkowitej 159m. Nieruchomość położona jest w cichej i zielonej okolicy Skrzeszewa na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

177 450 zł1 183 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działki położone w malowniczej miejscowości Brzyno, gmina Krokowa, przeznaczone w planie zagospodarowania do: - działka nr 172/6 o pow.1183 m2, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł108,30 m² 8 679,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 108 mkw z własnym ogródkiem Powierzchnia to aż 108 mkw, plus taras, ogród, garaż, piwnica i komórki.

Szczegóły ogłoszenia

78 447 zł993 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie powrót do domu, gdzie zamiast szumu autostrady wita Cię kojąca cisza i zapach pobliskiego lasu. Stawiasz stopy na własnym kawałku ziemi, bierzesz głęboki oddech czystym powietrzem.

Szczegóły ogłoszenia

549 900 zł60,50 m² 9 089,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie na sprzedaż: 60,5 m , 2 pokoje, śródmieście, lublin Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Śródmieście w Lublinie, idealne dla studentów Uniwersytetu Medycznego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biurowiec 600 m2, poznań Podolany, działka 1244 m2 Na sprzedaż wolnostojący budynek biurowy położony w Poznaniu, podolany (ul. Omańkowskiej). Idealny pod siedzibę firmy, biuro, kancelarię,.

Szczegóły ogłoszenia

211 960 zł3 028 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną w sercu Rudaw Janowickich - Wieściszowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 883 m² 294,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej we Wrześni przy ulicy Strzykały (nr ew. działki 859/16) Powierzchnia: 0,2883ha Przeznaczenie: usługowo-produkcyjne Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł210 m² 14 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 090 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Janowie, w otoczeniu zieleni, zaledwie kilka minut od Starogardu Gdańskiego. Budynek o powierzchni 187 m2, posadowiony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:319 m²

Klient sprzedaż prywatna! nie zwlekaj oferta ważna do 15 maja. Po tym terminie właściciel rezygnuje ze sprzedaży, dokańcza remont i adaptację ( zmiana na budynek mieszkalny ) , bez możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł4 517 m² 72,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Real People Estate prezentuje na sprzedaż działkę przy ul. Kopernika w Bełżycach. Lokalizacja: ul. Kopernika, bełżyce Wzgórze Szczegóły nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 649 m² 90,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni 3309 m2 w urokliwej miejscowości Starzno, w powiecie człuchowskim, w gminie Koczała. Działki znajdują nad Jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65 m² 17 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: luksusowe 3-pokojowe mieszkanie 65 m z tarasem w kameralnym apartamentowcu Józefów. Pełne wyposażenie, 2 miejsca parkingowe + komórka W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł750 m² 466,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 7,47a położona w miejscowości Zelków w gminie Zabierzów. Nieruchomość nasłoneczniona w kolejnej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 896 zł39,16 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

1 660 000 zł2 075 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka położona w prestiżowej strefie A Konstancina, na Królewskiej Górze przeznaczona pod usługi zdrowia, opieki zdrowotnej, pomocy społecznej oraz zabudowę pensjonatową. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom wolnostojący z dwoma wiatami na samochody (prawa i lewa strona), a więc nie ma ścian wspólnych z domem obok. Dom jest usytuowany przy ulicy gminnej szerokość 8 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 775 zł46,55 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bez prowizji! | Dodatkowo 0% pcc! | Bezpośrednio od dewelopera! Posiadam mieszkania od 30 m do 80 m - zapytaj o inne rozkłady i metraże! Termin oddania: 2027-06-30 Perełka wśród.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł135 m² 10 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w Książenicach w wyjątkowo kameralnej i spokojnej okolicy, idealnej dla osób ceniących prywatność oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

463 000 zł34 m² 13 617,65 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł13 600 m² 29,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo atrakcyjnej i spokojnej okolicy, jednocześnie z szybkim dostępem do miasta. Usytuowana jest blisko lokalnej drogi asfaltowej, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 780 zł45,64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45,64 m , zlokalizowanego przy ul. Mistrzejowickiej 53a w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

698 650 zł44,50 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Generalnie wyremontowane i urządzone w 2026 r. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni: 44,5 mkw. położone w zielonej okolicy na Osiedlu Na Kozłówce dostępne natychmiast. Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 430 000 zł244 m² 9 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville Ogrodowa Rodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej Metraż: 244 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł20 000 m² 44,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 2 ha Ełganowo, woj. pomorskie | Możliwość uzyskania wz Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 20 000 m (2 ha), położona we wsi Ełganowo, województwo pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 090 zł86,22 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji na pograniczu Wieliczki i Krakowa. To 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,22 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65,86 m² 8 502,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Łódź- ul. Romanowska, zielony Romanów, mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze o pow. 65,86 m2. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, częściowo zamkniętej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

197 920 zł2 474 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie działki budowlane zlokalizowane w Głowience przy ul. Słonecznej, w gminie Miejsce Piastowe. Działki o nr ewidencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł139 m² 5 683,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do sprzedania połowa blizniaka z lat 60-tych. Dom do remontu kompleksowego. Budynek jest juz pusty, bez mebli, przygotowany do remontu. Płytki w łazience/wc juz skute, boazeria w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 000 zł10 949 m² 2 557,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:40 889 m²

Bielsko-Biała, śląskie Teren inwestycyjny na sprzedaż Obiekt magazynowo-logistyczny w Bielsku-Białej w topowej lokalizacji miasta! Proponuję na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie w centrum Łodzi ul. Gabriela Narutowicza Tuż obok Uniwersytetu Łódzkiego Wydział Nauk Geograficznych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w ścisłym centrum Łodzi, przy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,20 m² 14 348,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,2 m , położonego przy ul. Łukowskiej w Warszawie, w sercu dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł24,90 m² 7 228,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna kawalerka na parterze, chorzów Na sprzedaż gotowa do zamieszkania kawalerka o powierzchni 24,88 m z piwincą 3,29 m, usytuowana na parterze ocieplonej kamienicy przy ulicy Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 200 m² 2 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość przeznaczoną do sprzedaży w miejscowości Medyka (chałupki Medyckie), którą stanowi działka o powierzchni 12 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,60 m² 5 899,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe mieszkanie w sercu uzdrowiskowego Połczyna-Zdroju Na sprzedaż przytulne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 45,6 m2 (plus piwnica 3,9 m2), położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł20 100 m² 522,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka produkcyjno-usługowa o powierzchni ponad 2 ha m2, bardzo dobre wymiary, media przy działce prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska istnieje możliwość zakupu mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46,64 m² 12 221,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24,70 m² 17 206,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nowa niższa cena mieszkania. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Bronowicach w Krakowie. Lokal znajduje się w bloku przy ul. Na Błonie, na IV piętrze bez windy. Na powierzchnię 24.7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 604 m² 330,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka w uroczym miejscu Zbrosławic w otoczeniu zieleni. Pow. 1640 m2 plus udział w działce drogowej .Na działce prąd i studnia głębinowa ,gaz w drodze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij