dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

250 000 zł51,82 m² 4 824,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta tylko W naszym biurze! 2 pokoje plus ogródek, działka Na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,82.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł125 m² 4 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Brzeżawa, w cichej i spokojnej okolicy, otoczonej lasem. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł106 m² 7 971,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje nowoczesny i komfortowy dom na sprzedaż w Wysokiej Głogowskiej. Nieruchomość o powierzchni 106,8m (powierzchnia użytkowa 86 m2), położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,20 m² 6 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta sprzedaży mieszkania przemyśl, os. Warneńczyka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Przemyślu, na osiedlu Warneńczyka przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

183 360 zł1 146 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki budowlane o łącznej powierzchni 3 682 m2. Olszana, w gminie Podegrodzie (powiat nowosądecki) Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł60,50 m² 4 462,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni do stworzenia własnej, komfortowej oazy, a to wszystko przy niewielkim nakładzie finansowym. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Architektów w Rzeszowie - przestronne 3-pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z 2015 roku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł85,17 m² 7 819,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 85,17 m 2 w Pile. Garaż blaszany. Podpiwniczenie pod połową budynku. Piękny zagospodarowany ogród. Do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,10 m² 9 447,98 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na parterze w Słupsku przy ul. Andersa. Lokal o funkcjonalnym układzie, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Marzy Ci się własny kąt blisko natury, z dala od zgiełku, gdzie poranki pachną lasem sosnowym, a wieczory spędzasz na dużym, zadaszonym tarasie. Mamy coś idealnego! Na sprzedaż klimatyczny.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł27,59 m² 25 335,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Cena w ofercie jest kwotą netto, należy doliczyć 23% Vat przy zakupie. Kupujący nie płaci pcc. Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na morze, w prestiżowym pięciogwiazdkowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106,71 m² 9 361,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie dwukondygnacyjne w Grzybowie - 700m od plaży, przy ul. Nadmorskiej. Idealne do zamieszkania w "sypialni Kołobrzegu" w Grzybowie, przestronne, jasne, w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł56,57 m² 9 881,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja! Twój wymarzony dom przy plaży w Grzybowie - sypialni Kołobrzegu. Na sprzedaż cały segment - mieszkanie przy ul. Żeglarskiej, tylko 4 minuty spacerem od szerokiej plaży, nieruchomość tak.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł4 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 4000 m - Brzezinki | Brzezinki, gm. Jelcz-Laskowice | Media przy działce | wz | Las w pobliżu | Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł121 m² 6 115,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wola Rafałowska na widokowej działce. Dom o powierzchni użytkowej 121m2 został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł52,85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa na Ruczaju! Wyjątkowo kameralna inwestycja składająca się zaledwie z 10 mieszkań. Jest to 5 budynków w zabudowie szeregowej. Działka usytuowana jest przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w kamienicy na ul. Świętego Wawrzyńca w samym sercu Jeżyc. Układ mieszkania : Metraż: 24.00 m2 pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 659 zł43,82 m² 13 889,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ze świeżutką ofertą sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji która powstaje na Poznańskim Grunwaldzie przy ul. Wrońskiego 7. Ta nowoczesna Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 000 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka siedliskowa o powierzchni 40 arów (4000 m ), położona w malowniczej miejscowości Gromoty - idealna propozycja dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

479 000 zł100,90 m² 4 747,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 100 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się części Łodzi przy ul. Dowborczyków, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł72,80 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje, 72,80m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

349 000 zł34,74 m² 10 046,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie w sercu Łodzi ul. Piotrkowska | 34,74 m | 2 balkony | winda Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji idealnego do życia lub pod inwestycję? Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł21 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m , położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

439 000 zł60,55 m² 7 250,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

1 600 000 zł198,22 m² 8 071,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 pln | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł48,47 m² 8 665,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Są mieszkania, które oglądasz i są takie, w których zostajesz na dłużej przy oknie. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na 10. piętrze, z balkonem, który otwiera przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 100 m² 210,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1100 ara usytuowanej w miejscowości Krasnobród w woj. Lubelskim powiecie Zamojskim. Ta unikatowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Jawor,dolnośląskie

225 000 zł29,30 m² 7 679,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią, ul. Szymanowskiego, jawor Przedmiotem oferty jest ustawna kawalerka o powierzchni 29,30 m , położona na pierwszym piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł45,30 m² 6 600,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego o powierzchni około 50 m (45,3 m powierzchni użytkowej), usytuowanego na 4. piętrze w wyremontowanej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł45,30 m² 8 719,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie, położone na os. Lęborskim, ok 5 min do centrum i 15 min do morza. Mieszkanie o podstawowym standardzie wykończenia, do remontu o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Rybnik

Rybnik,śląskie

500 000 zł110 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 m²

Budynek w centrum Rybnika l! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł850 m² 164,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 850 m , położona w miejscowości Tumlin Wykień, zaledwie 7 km od granicy Kielce i około 15 minut jazdy samochodem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł212 m² 2 344,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni 212 m położony na działce 500 m w miejscowości Zgierz przy ul. Żytniej. Nieruchomość przez wiele lat funkcjonowała jako szwalnia, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł323,73 m² 3 058,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom wolnostojący położony w Chańczy, w województwie świętokrzyskim, powiat kielecki, gmina Raków. Nieruchomość znajduje się zaledwie 200 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł51 m² 11 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 51 m2, usytuowane jest na parterze w bloku z windą z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

849 000 zł195 m² 4 353,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:515 m²

Szukasz domu w Olsztynie z dużą ilością przestrzeni, funkcjonalnym układem i działką, która daje prywatność oraz ciekawe możliwości zagospodarowania? Nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł36,80 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 36,8m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) przy ulicy Plac Staromiejski,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Lublin,lubelskie

349 000 zł30,68 m² 11 375,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji dla siebie, kogoś bliskiego lub inwestycyjnie? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. 5 min! pieszo - Uniwersytet Przyrodniczy! 10-15 min! pieszo - umcs.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł69,57 m² 14 647,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,57 m2, zlokalizowane w spokojnej części Pruszkowa, na pograniczu z Piastowem. Położone jest na wysokim parterze w kameralnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij