dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Rynek pierwotny

620 000 zł137,50 m² 4 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zamieszkaj komfortowo w nowoczesnym domu o podwyższonym standardzie, z ogrodem i garażem - na spokojnym osiedlu z doskonałym dojazdem do centrum. Stan surowy - zamknięty. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł37,27 m² 9 256,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 2 piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku na Osiedlu Leśnym, w okolicy Szpitala Wojskowego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł57 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 57 m | Os. Piastów | 4 piętro | Świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na czwartym, ostatnim piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortowego domu rodzinnego z przemyślanym układem i dużą przestrzenią. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł2 765 m² 252,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

! oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! link do filmu: LOKALIZACJA: Na sprzedaż posiadamy działkę w Tomaszkowie przy ul. Wulpińskiej o powierzchni 2765.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł24 600 m² 40,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja cena w dół o 100 000 zł! Na sprzedaż kompleks działek budowlanych Świecie Kołobrzeskie, gmina Siemyśl Przedmiotem oferty jest atrakcyjny kompleks 17 działek.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 078 m² 184,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż jedna z 8 dostępnych w naszym biurze działek, położonych w miejscowości Rębiska (3km do Kielna, 2 km do Warzna, 7km do Chwaszczyna, 18km do Gdyni). Szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 959,58 m² 253,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę usługowo - mieszkaniową o powierzchni 2959,58 m2 położoną w Skawinie, przy ul. Torowej w towarzystwie licznych usług (przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł232 m² 4 741,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do sprzedaży dom wolno stojący położony na osiedlu Słowackiego w Zielonej Górze. Powierzchnia domu około 232 m2. Dom położony na działce o łącznej pow. 343 m2 + 186 m2 dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł110 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż uroczy dom drewniany o powierzchni ok. 110 m , położony na 9 arowej działce we wsi Faliszówka, w gminie Chorkówka, powiat Krosno. Nieruchomość znajduje się na lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 506 m² 126,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: filip Środecki tel:   Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Skorzewo! okazyjna cena do negocjacji! To oferta skierowana do ludzi poszukujących miejsca na własny.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł187,70 m² 5 167,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:955 m²

Biuro nieruchomości Sverum ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 151 m (powierzchnia całkowita 187,70 m ), położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł202 m² 32 178,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z niesamowitym widokiem na Wawel [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 000 zł38,50 m² 15 480,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

1.A.0.17 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 1 pokojowe 348,5 m2 - Kraków Podgórze, ul.Agatowa Osiedle położone 10 km od centrum miasta. Blisko przystanku kolei aglomeracyjnej Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34 m² 4 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Polecam mieszkanie po remoncie, w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy zlokalizowane w Śródmieściu w Wałbrzychu. W budynku klatka schodowa została odremontowana oraz zamontowano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł62,52 m² 8 637,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kup ostatni apartament I 2 balkony I klimatyzacja I ogrzewanie podłogowe I żaluzje zewnętrzne I garaż podziemny apartamentowiec W mysłowicach - został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

677 000 zł88 m² 7 693,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 4-ro pokojowe w ścisłym centrum Goleniowa w nowszym bloku ( z 2008 r). W pełno umeblowane i wykończone w bardzo dobrym standardzie. Do mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł138,24 m² 7 081,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Oferta rynku pierwotnego - zakup bezpośrednio od dewelopera - klient zwolniony Z podatku pcc - kupujący nie ponosi kosztów obsługi transakcji przez biuro nieruchomości (0%) Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,39 m² 18 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka | Drewniana podłoga | Winda | Apartamentowiec | Wyspa Słodowa | Centreville Numer oferty w biurze: 418/4186/omw budynek I osiedle - ul. Śrutowa | Centreville Piętro 2 z 5, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 590 000 zł140,90 m² 11 284,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję Państwu lokal użytkowany dotychczas, jako pub w rozpoznawalnej części olsztyńskiej starówki. Nieruchomość położona na przeciwko amfiteatru i w sąsiedztwie naleśnikarni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł96 m² 5 572,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szukasz wymarzonej nieruchomości? Zależy Ci na dobrej lokalizacji, cenie i jakości? Ta oferta jest dla Ciebie! Etap III - planowane zakończenie budowy w 2027 r. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł88,94 m² 25 297,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 89 m , zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 14 w Warszawie miejscu, które do dziś zachowało ducha dawnej, przedwojennej stolicy. Parametry: *.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł23,35 m² 11 220,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Kawalerka na sprzedaż - Okole , Bydgoszcz Cena: 262 000 zł Powierzchnia: 23,35 m Cena za m : 11 221 zł/m Liczba pokoi: 1 Piętro: 3/3 Typ zabudowy: kamienica Rok budowy: 1930 (budynek po pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łaniewo,warmińsko-mazurskie

649 000 zł420 m² 1 545,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 109 m²

Na sprzedaż nieruchomość , zlokalizowana w miejscowości Łaniewo w powiecie lidzbarskim, w gminie Lidzbark Warmiński, woj. warmińsko - mazurskie. Opis nieruchomości: niepowtarzalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł205 m² 4 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Do sprzedania komfortowy dom w Białej Podlaskiej blisko centrum świetna lokalizacja! - z poddaszem użytkowym, w pełni podpiwniczony - pełne uzbrojenie woda miejska, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł66,54 m² 10 489,93 zł/m²

 

Piętro:9/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja. 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Cieciszew,mazowieckie

625 075 zł2 273 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż | działka | Cieciszew | Gmina Konstancin-Jeziorna | 2273 m2 | 625 075 zł Przedmiotem sprzedaży jest ciekawie położona działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Dworska

Gajewo,warmińsko-mazurskie

988 000 zł7 627 m² 129,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna zlokalizowana bezpośrednio przy obwodnicy Giżycka, przy drodze krajowej dk63. Nieruchomość o powierzchni 7627 m wyróżnia się doskonałą ekspozycją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł230 m² 6 952,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 473 m²

Komfortowy dom parterowy z prywatnym lasem, pompą ciepła i fotowoltaiką- dąbrówka, gmina Luzino Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: parterowy dom o powierzchni całkowitej 230 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 382 500 zł340,54 m² 9 932,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokal usługowy o łącznej powierzchni 340,54m2 usytuowany na parterze w budynku z 2012 roku przy ul. Górczyńskiej. Piętro 0/11. W lokalu obecnie funkcjonuje przedszkole oraz klub.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł118,44 m² 7 556,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 098 m²

Marzysz o życiu w ciszy i spokoju, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? Ta wyjątkowa oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

229 248 zł1 152 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod dom 1-rodzinny - atrakcyjna lokalizacja na skraju Iławy. - działka o nr ewid. 3/16 i pow. 1152m2. Pod zabudowę mieszkaniową. W kompleksie działek. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

197 640 zł1 098 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę zlokalizowaną w miejscowości Zielona Góry -jeleniów o powierzchni 1003 m działka 102/18 Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł7 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

= kontakt magdalena cecotka   = działka budowlana pod zabudowę mieszkaniowa jednorodzinna, lub usług turystyki, w chocieszowie, powiat kłodzki, gmina szczytna. Rewelacyjna lokalizcja otulina.

Szczegóły ogłoszenia

11 198 000 zł10 180 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlano - usługowa pod budownictwo mieszkaniowe (pod warunkiem uzyskania wz na taką zabudowę) w okolicy elektrociepłowni Siekierki. Dojazd ulicą asfaltową. Kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł1 889 m² 1 694,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam obiekt handlowo usługowy w Kutnie przy ul. Kopernika i Mickiewicza. Powierzchnia lokalu 1889 mkw. na dwóch kondygnacjach. Powierzchnia działki 2654 mkw. Budynek nowy, wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł38,02 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu komfortowego mieszkania typu M-3 (2 pokoje z aneksem kuchennym) o powierzchni 38,02 m , usytuowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 043 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka siedliskowa, krzemienica, gm. Redzikowo, 128.000, - PLN Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 120/2, o powierzchni 3043 m2, blisko morza we wsi.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł1 614 m² 3 401 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W pobliży zabytkowego parku decjusza, błoń, lasu wolskiego ponad 16 arów objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkalną jednorodzinną wolnostojącą. Wskaźnik.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 144 m² 423,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie po pracy odetchniesz pełną piersią, a poranną kawę wypijesz przy śpiewie ptaków, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do Poznania? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij