dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

520 000 zł970 m² 536,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najładniejszych części Żółwina. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co zapewnia jasne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 190 zł52,02 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy etap inwestycji powstający w samym sercu Lublina, na jednej z najstarszych dzielnic miasta powstaje nowe osiedle oferujące komfortowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł8 195,91 m² 1 830,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 372 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwie nieruchomości położone w Łodzi przy ul. Żniwnej, w obrębie P-6, stanowiące jedną funkcjonalną całość oznaczone jako: zabudowana działka gruntu nr 57/32.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł96,50 m² 14 611,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Wyjątkowa nieruchomość w prestiżowym Orłowie. Prywatność i komfort. Na sprzedaż unikalna nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni Orłowie. To całe.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 358 m² 47,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na pojezierzu sierakowskim nad jeziorem radziszewskim Polecam Państwu pięknie położoną działkę z linią brzegową. Jest ona zlokalizowana w sercu Pojezierza Sierakowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

532 950 zł4 845 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki nr 237 o pow.4845 m2 w Nowych Bielicach gm. Biesiekierz. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 22 x 218m. Teren w ewidencji gruntów Rs iva.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Rytro,małopolskie

1 990 000 zł171 m² 11 242,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro az Nieruchomości Nowy Sącz, prezentuje nieruchomość na sprzedaż położoną w malowniczej miejscowości Rytro. W skład nieruchomości wchodzi budynek mieszkalny, który może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł700 m² 471,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż z działką 700 m - Rydzyn Szlachecki, gm. Strzegowo, pow. Mława Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej miejscowości Rydzyn.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł248 m² 2 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Agencja homeserwis nieruchomości 27-400 Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną przy granicy miasta Ostrowca Świętokrzyskiego. Proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

223 960 zł2 036 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży kompleks działek budowlanych w miejscowości Bednary gm. Puszcza Mariańska. Powierzchnie działek wynoszą: 1630 m2- wymiary około 25x70, media: woda i prąd w drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł134 m² 7 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Rumi, w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej, o wysokim standardzie wykończenia. Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wraz poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

96 580 zł878 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w urokliwej miejscowości Czarże. Pierwsza działka o powierzchni 878 m i druga.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł76 620 m² 3,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pro-dom Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży pięknej działki rolnej z niepowtarzalnym naturalnym klimatem położoną zaledwie ok. 16 km od Nowogardu i ok. 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1923

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy znajdującej się na osiedlu Słowińskim. Na powierzchnię 60 m2 składają się cztery pokoje, słoneczna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł150 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Dom wolnostojący położony w urokliwej okolicy na wzgórzu w otoczeniu lasu. Dom budowany z bala, dach kryty blachą. Bal zdrowy, zakonserwowany. Dom częściowo podpiwniczony, duża stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

137 720 zł1 252 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: komfortowy metraż piękne wysokie drzewa na działce spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 300 zł41,75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Głogów, mieszkanie, 2 pokoje, balkon, winda, 41,75 m2, sprzedam, 317300 zł. Oferta bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z balkonem i windą w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł23,27 m² 2 105,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferuję na sprzedaż przestronny lokal handlowo usługowy o powierzchni 23,27 m2 zlokalizowany w popularnej Hali C.H. Retkinia. To propozycja dla osób szukających miejsca do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł114 m² 16 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2004 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł120,30 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł43,83 m² 10 472,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Estio House ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, na nowej inwestycji "nowy Zastal" przy ulicy Ludowej w Zielonej Górze!.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł59 m² 8 220,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 58m2 w Katowicach przy ul. Rolnej Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 357 zł50,47 m² 9 715,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 600 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Widokowo położona działka o pow. 16 a, usytuowana w cichym, spokojnym miejscu. Opis dodatkowy: działka do przekształcenia na budowlaną. Kształt: prostokąt o wymiarach : ok. 53m.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł5 800 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: urokliwie położona działka siedliskowa w miejscowości Brzostowiec, gm. Mogielnica, powiat grójecki. Otoczona zielenią, z dostępem do gminnej drogi asfaltowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł132,70 m² 6 480,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową ofertę dwóch domów wolnostojących, sprzedawanych w standardzie deweloperskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w Strzelinie przy ulicy K.I.

Szczegóły ogłoszenia

432 989 zł36,53 m² 11 852,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dlaczego jasielska to Twój najlepszy ruch. Portfel Ci podziękuje: 0% pcc i 0% Prowizji! Kupując u nas, oszczędzasz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na starcie. Brak podatku pcc (2%).

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł59 568 m² 28,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 59 568 m , położona w malowniczej miejscowości Ługi Radły (gmina Przystajń, powiat kłobucki) - ul. Kościelna 23. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł180 m² 6 938,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:629 m²

180 m powierzchni całkowitej (160 m mieszkalnej) - idealne dla rodziny! największe atuty - Salon z kominkiem i wyjściem na taras otoczony drzewami - Użytkowe poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kruszewo,wielkopolskie

615 000 zł106,80 m² 5 758,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Kruszewie, gmina Ujście. Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym w konstrukcji kanadyjskiej (szkieletowej) z osobnym murowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł276,64 m² 6 109,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

= kontakt magdalena cecotka   = dom wolnostojący, 4 pokojow Y W tym 3 niezależne sypialnie , łazienka, wc , garaż W bryle dwustanowiskowy, ogród, 2 tarasy , jedno piętr owy, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł862 m² 208,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż malowniczo położona działka rekreacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł63,09 m² 11 808,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne i ciche, 3-pokojowe mieszkanie, z dwoma balkonami, na pierwszym piętrze w budynku z windą. Powierzchnia 63,09 m została rozplanowana tak, by każdy metr miał swoje.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł67,30 m² 7 206,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 67,3 m , położony na 1. piętrze budynku usługowo-mieszkalnego. Obecnie w lokalu prowadzony jest salon beauty, co oznacza, że przestrzeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

230 300 zł658 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0658 ha, ostrów Wielkopolski, os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł148,07 m² 5 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Przedstawiamy ofertę nowoczesnego, przestronnego domu na sprzedaż, bardzo blisko centrum Torunia! Piętrowy dom w zabudowie szeregowej, z garażem w bryle budynku, na niewielkiej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 160 m² 324,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona jest w Gliwicach przy ul. Jesiennej. Działka stanowi zieleń pomiędzy blokami mieszkalnymi. Działka leży na terenie płaskim, ma regularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł69 m² 8 246,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 2. piętrze w 8-piętrowym, ocieplonym budynku z 1990 roku (wielka płyta). Lokal stanowi pełną własność.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł906 m² 4 083,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wjeżdżając na posesję, w prawym skrzydle domu znajdują się pomieszczenia biurowe wraz z całym zapleczem sanitarnym o łącznej powierzchni 136 m2. W środkowej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 500 m² 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Skierdach, ul. Drozda o powierzchni 1500m2 z pozwoleniem na budowę. Dla nieruchomości uzyskano pozwolenie na budowę nowoczesnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł191,02 m² 6 020,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

| nowoczesny segment o powierzchni użytkowej 126,02 m2 (całkowita 191,02m2) usytuowany w budynku zlokalizowanym w Trzciankach k. Nowin. Budynek o nowoczesnej bryle, wykonany.