dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

100 000 zł4 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*Wyjątkowa działka nad jeziorem Mieruniszki - Doskonała inwestycja na dużą przestrzeń!* Na sprzedaż oferujemy imponującą działkę rekreacyjną o powierzchni 4000 m2*, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

994 000 zł148 m² 6 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Trzykondygnacyjny, nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 148 m2, w bardzo dobrej lokalizacji. Ogródek od strony południowo-zachodniej, jasne wnętrze. Garaż w bryle budynku + drugie.

Szczegóły ogłoszenia

8 799 900 zł2 862 m² 3 074,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Działalność gastronomiczna - cukiernia | Konstancin-Jeziorna | sprzedaż | 8 799 000 zł | 2862 m2 Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna, położona w samym centrum Konstancina - Jeziorny działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł45,76 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokoje | stan deweloperski | 45,76m Cena promocyjna: 572 000zł 0% prowizji! 0% pcc Dogodny układ pomieszczeń bez marnowania metrów: przedpokój 6,18 m Łazienka 3,27 m Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł27,50 m² 10 363,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy z funkcją usługową (obecnie wynajmowany) Spółdzielcze prawo własnościowe Lokalizacja: pawilon skaut, główny pasaż lokal narożny z dużymi szybami witrynowymi.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł36,65 m² 15 525,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mint Property prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,65 m2 położone w dzielnicy Bieńczyce, przy Osiedlu Jagiellońskim. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł615 m² 9 593,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja położona w drugiej linii zabudowy od Lasu Kabackiego, lokalizacji, która jest wyjątkowa i stanowi jeden z najbardziej pożądanych atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł39,21 m² 4 080,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym, o powierzchni 39,21 m2, położonego w śródmieściu Bytomia przy ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kopanki

Kopanki,warmińsko-mazurskie

2 440 000 zł220 m² 11 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 165 m²

Na sprzedaż dom z prywatnym lasem | Kopanki, gm. Purda, powiat olsztyński Szukasz domu uroczo zsynchronizowanego z naturalnym otoczeniem, z pełną prywatnością i własnym lasem? To.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł42 m² 6 642,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, nowocześnie wykończonego mieszkania o powierzchni 42,1 m2, położonego przy ulicy Gen. Jerzego Ziętka. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

402 000 zł14 800 m² 27,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna nr 137 z możliwością zabudowy siedliskowej Zachowice, gmina Kąty Wrocławskie. Wyjątkowa oferta dla osób poszukujących miejsca blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

201 000 zł800 m² 251,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 415/6 o powierzchni 800 mkw wyjątkowa lokalizacja w Zachowicach, gmina Kąty Wrocławskie. To doskonała propozycja dla osób marzących o własnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 800 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,2800 ha położona w miejscowośći Trzciana , działka ogromnym potencjałem zarówno pod budowe domu jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł149 m² 8 657,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 149 m2 ( projekt - M11 Miła chwila) , usytuowany na pięknej dużej działce o pow. 0,2200 ha.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł115 m² 2 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą urokliwego letniska zlokalizowanego niedaleko Pilicy oraz Zalewu Sulejowskiego w pięknej okolicy, w sąsiedztwie domów całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania (72,71 m2) w stanie do remontu (z projektem przebudowy!) na które składają się : - 2 pokoje w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie składające się z trzech pokoi (salon z balkonem), oddzielnej kuchni, łazienki i wc osobno oraz przedpokoju o łącznym metrażu 57 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł1 414 m² 329,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną działkę znajdującą się przy ul. Lawendowej w miejscowości Nowodworce (gm. Wasilków). Doskonałe miejsce do wybudowania domu, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 000 zł7 600 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 368 0,7600 ha Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w województwie dolnośląskim, w gminie Świdnica, obręb Słotwina. Działka ewidencyjna nr 368 o powierzchni 0,7600.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł114 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przytulny dom w zielonej okolicy Pszenna - idealny dla Twojej rodziny! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej, zielonej części Pszenna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł117,81 m² 9 073,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Przestrzenne 3 poziomy, pełna swoboda - dla tych, którzy chcą więcej niż standard! To zdecydowanie nie jest oferta dla osób szukających gotowego, urządzonego pod klucz wnętrza według czyjegoś.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł49,06 m² 8 764,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Sprzedam wyjątkowe, jasne i przytulne mieszkanie na ul. Czeskiej w Lublinie. Szukasz mieszkania, które łączy klimat kameralnej, niskiej zabudowy z nowoczesnym standardem i gotowością.

Szczegóły ogłoszenia

267 360 zł36,70 m² 7 285,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

NA sprzedaż mieszkanie konstantynów łódzki, pierwsze piętro! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w samym centrum Konstantynowa Łódzkiego, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł630 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy doskonała inwestycja! Cena do negocjacji. Atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 630 m , położony na działce 442 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 900 zł51,95 m² 10 392,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dużym ogródkiem 100 m w sąsiedztwie lasu Nowa inwestycja zielone pietrasze Stan deweloperski Możliwość wykończenia pod klucz zakup bez pcc! Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł58,22 m² 16 489,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej lokalizacji Butikowa Kamienica ul. Kijowska. Kupujący nie płaci pcc - oszczędność 19 200 zł. Powierzchnia 58,22 m . Rozkład: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47,10 m² 9 978,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły, po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Przydworcowym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na os. Piaski przy ul. Jerzego Waszyngtona. Na powierzchnię 46 m składa się: - korytarz, - garderoba, - oddzielna kuchnia, - łazienka wyposażona w wannę.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 48,0 m , zlokalizowany przy ul. Fiedorowicza, na osiedlu Wysoki Stoczek. Nieruchomość położona jest na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym po.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone w Wasilkowie przy ul. Żurawiej w bezpośrednim sąsiedztwie Białegostoku. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł44,40 m² 10 202,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu Bacieczki. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia