dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - pierwsze szeregówki s tanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł80 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Polecamy dom w pięknej okolicy! Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu lasu i jeziora - wieś Kalina - oddalona około 10 minut od centrum Gniezna. Na powierzchnię 80m2 przypada: -kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,30 m² 7 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek mieszkalny jednorodzinny zlokalizowany w nowej kameralnej inwestycji w Paszkówce na działce o powierzchni 6 arów. Dom o powierzchni użytkowej 101,52.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł77,24 m² 11 004 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Najważniejsze atuty: 3 pokoje dwa poziomy, funkcjonalny układ 2 piętro w budynku z 2020 roku gotowe do wprowadzenia mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł65 m² 15 215,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł776 m² 335,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 776 m , położoną w spokojnej okolicy miejscowości Strykowo, zaledwie 25 km od Poznań. Dzięki dogodnemu dojazdowi drogą szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58 m² 17 224 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Platan Tower w nowoczesnym, trzynastopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł67 m² 7 746,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec prezentuje funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67m2 położone na 1 piętrze w okolicach sądu w Jeleniej Górze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł47,65 m² 10 262,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem - 2 pokoje, balkon z widokiem na zieleń, świetna lokalizacja! Na sprzedaż prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 47,65 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł167 m² 6 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferujemy do sprzedaży dom poniemiecki po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 142mkw przy czym powierzchnia całkowita wynosi 167 mkw.z Nieruchomość usytuowana jest w Sobieszowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 920 090 zł17 177 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Konstantynowie Łódzkim - Idealna dla deweloperów! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 17177 m (1,72 ha) położona w Konstantynowie Łódzkim ,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł5 800 m² 33,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka rolna znajdująca się W rybakowe, gmina kłodawa, położona W pięknym miejscu, w otoczeniu lasów, pół km od jeziora. Działka o powierzchni 5800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł16,60 m² 18 072,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Szukasz pewnej lokaty kapitału w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż świetnie zlokalizowana mikrokawalerka, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,70 m² 6 243,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie we Włocławku - osiedle Południe, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł76,70 m² 6 375,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Nowy dom na sprzedaż W skokach dom parterowy na sprzedaż skoki, ul. Kościuszki Nowoczesny Dom wg. projektu Dom w Lilakach - Nowa Inwestycja w Centrum Skoków Zamieszkaj komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł213,50 m² 4 566,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

| na sprzedaż dom z 2010 roku, o pow. użytkowej ok 182,8 m2 (pow. całkowita 213,5 m2 ) zlokalizowany na zagospodarowanej działce o pow. 904 m2 w Piekoszowie. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł48,90 m² 4 887,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Olender prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ulicy Sienkiewicza w Świebodzicach Znajduje się ono na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy. W skład jego wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 135 000 zł270 m² 7 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Ostatni segment na sprzedaż w pięknej okolicy, bez prowizji! Możliwość dokupienia większej działki. Marzysz o własnym, nowoczesnym domu w otoczeniu natury, z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł175 m² 8 851,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł2 021 m² 493,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - idealna pod klinikę lub gabinety Marszowice Malownicze | 2021 m | Pełne Media | mpzp Szukasz idealnego miejsca na prestiżową placówkę medyczną, gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł205,80 m² 3 401,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Mam przyjemność zaproponować na sprzedaż dom w zabudowie wolnostojącej, znajdujący się w miejscowości Rudnik, gmina Dobczyce. -> Dom częściowo wyremontowany -> Działka - 11,59 ar.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 500 zł468,20 m² 5 979,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy Państwu ogromny dom (willę) na prawobrzeżu w Szczecinie Budynek mieszkalny o powierzchni 468,2m2 - trzy kondygnacyjny pod klinikę, biura, motel, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł4 036 m² 69,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 036 m²

Funkcjonalny dom do wykończenia według własnych aranżacji w spokojnej, sielskiej okolicy na 40- arowej działce Czarnystok, gmina Radecznica Położenie i okolica: dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł72,80 m² 11 937 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Atuty nieruchomości: lokal w świetnym stanie deweloperskim przygotowany do wykończenia Wyjątkowy układ 3 niezależne sypialnie; 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł35,10 m² 12 792,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,10 mkw położone w dzielnicy Śródmieście przy ul. Ładnej. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52 m² 8 653,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 52 M2 W lublinie na olsiedlu ruta, czuby północne mieszkanie 2 pokojowe Z odzielną kuchnią I spiżarnią do lokalu przynalezna piwnica - część wspólna mieszaknie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 696 zł51,19 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł85 000 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 8,5 ha w jednym kawałku, w tym działka budowlana, około 2000 m2, przy głównej drodze w centrum Goworowa, media w drodze, prąd woda,.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł45 m² 12 377,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji-ul. Unii Lubelskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł112 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie w tym budynku. Wyjątkowy apartament w nowym bloku. Lokalizacja przy skrzyżowaniu ulic Kostromska i Jaworowa w Piotrkowie Trybunalskim. Oferta dotyczy mieszkania nr 6.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł90 102 m² 59,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,0102 ha. Cena sprzedaży wynosi 5 400 000 zł. Przeznaczenie działki - usługi turystyczne oraz pod bazy, składy i nieuciążliwy przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł241 m² 4 979,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Rentowna kamienica w sercu Polkowic - gotowy biznes i potencjał na 3 mieszkania Przedstawiamy unikalną okazję inwestycyjną - zadbaną kamienicę położoną w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł644,09 m² 2 639,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Na sprzedaż budynek użytkowy wolnostojący o powierzchni 664,09 m , położony w Tarnobrzegu przy ulicy Sandomierskiej. Idealny dla przedsiębiorcy, który lubi mieć wszystko pod ręką,.

Szczegóły ogłoszenia

3 430 960 zł131,96 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o pow. 132 m w prestiżowej inwestycji położonej przy ulicy Daszyńskiego. Lokalizacja W odległości 5 min spacerem znajduje się: rynek.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł9 177 m² 44,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż! Działka na trasie Wałcz- kołobrzeg! Atrakcyjna działka budowlana usytuowana w malowniczej miejscowości Golce w powiecie wałeckim! Golce to miejscowość w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł43,79 m² 16 898,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealne mieszkanie na swój własny kąt, jak również pod inwestycję. Inwestycja: - 4 nowe, klimatyczne budynki - odrestaurowany fort z funkcją usługową - zielony park ze strefą relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł44,20 m² 10 837,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z dumą oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w jednym z najnowszych budynków na ul. Kościuszki w Iławie. To przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m zostało.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł36,10 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż ul Polna Krosnowice Polecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Polna numer 7 w Krosnowicach Mieszkanie znajduje się w na pierwszym piętrz.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł13 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną w pięknym zielonym otoczeniu w Świebodzicach. Możliwość podziału na mniejsze działki. Do działki prowadzą dwie drogi dojazdowe. Obszar objęty.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł250 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Gościeszowice, dom, powierzchnia użytkowa ok 250 m2, duża działka, cena 205 000 zł, sprzedam. Posadowiony na działce o powierzchni ogólnej 0,91 ha. I działka o pow 0,40 ha II działka.