dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

769 000 zł126,40 m² 6 083,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł110 m² 3 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany w Skrzyszowie o powierzchni użytkowej 110 m, położony na przestronnej działce o powierzchni 33 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 723 m² 377,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna, widokowa działka budowlana o pow. 17,23 ara , zlokalizowana w miejscowości Łuczyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca. Nieruchomość położona w V linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,70 m² 7 381,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 435 000 zł102,50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m z dwoma balkonami, położone na III piętrze kameralnego budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł60 m² 11 916,67 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Pabla Nerudy 12, warszawa Przedstawiamy klimatyczne, świeżo wyremontowane mieszkanie, gotowe do zamieszkania. Lokal jest słoneczny, bardzo ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł16 576 m² 83,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zakrzewo gm. Linia. Działka pod Dom Seniora! Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - uz, ut, uk - Zabudowa usługowa z zakresu ochrony zdrowia,(dom Seniora), usługi.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł11 700 m² 76,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 11 700 m2 (1,17 ha), położona w miejscowości Dąbki (obręb Kołdowo gmina Człuchów). To teren z potencjałem, aktualny mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł121 m² 6 446,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Dom w stanie surowym w Woli Rafałowskiej na działce 1400m2 Teraz nowa niższa cena Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym wg. projektu huragan Dom ma powierzchnię 121 m2.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł26 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na wyłączność - tylko W biurze nieruchomości lw Na sprzedaż wyremontowana kawalerka 26m2 przy Małej Poczcie w Jeleniej Górze - blisko centrum miasta. Mieszkanie po pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł990 m² 1 404,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:880 m²

Wspaniała willa 3-kondygnacyjna położona w sercu malowniczych Karkonoszy, otoczona lasami i górskimi rzekami. Dom w stanie deweloperskim zamkniętym, zewnętrznie odrestaurowany,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł101,01 m² 14 850,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowy na sprzedaż, doskonały na działalność medyczną, branżę beauty lub inne. Oferujemy lokal handlowy na sprzedaż. Lokal znajduje się w niewielkim budynku apartamentowym. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 484 zł43,90 m² 11 332,21 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

A1/1/5 Do sprzedania mieszkanie 37 m2 + duży balkon 15,3 m2 w nowej inwestycji w samym centrum Katowic - okolice ul. Juliusza Słowackiego, kilka kroków do dworca pkp, rynku. Mieszkanie idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Lgota Murowana, województwo śląskie. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni ok. 1217 m , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 700 zł49,51 m² 10 799,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,51 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w inwestycji Ignatki Forest tuż obok Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 200 m² 229,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Czy marzysz o własnym domu z ogrodem, w którym dzieci mają przestrzeń do zabawy, a Ty możesz odpocząć po pracy w ciszy i zieleni? Ta działka w Niesięcinie to.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł376 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Krzyszkowice - dom Z widokiem na góry - duża działka 17 ar - 18 km od obwodnicy A4 lokalizacja: oferowany na sprzedaż dom znajduje się w miejscowości Krzyszkowice , gm. Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł3 679 m² 35,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki nad jeziorem - Wilimy | Warmia Na sprzedaż atrakcyjne działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy, położone w miejscowości Wilimy, nad Jeziorem Dadaj, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

11 700 000 zł3 517 m² 3 326,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:24 434 m²

Hala produkcyjno -magazynowa na sprzedaż lub wynajem Koszalin, ul. Gnieźnieńska 190 Na sprzedaż lub wynajem funkcjonalna hala produkcyjno-magazynowa z zapleczem socjalnym, położona w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł123,50 m² 7 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szukasz przestronnego miejsca, gdzie Twoja rodzina będzie mogła w pełni cieszyć się życiem? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 124,12 m - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł34,85 m² 6 456,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie 4 piętra w niskim 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ul. Konstytucji 3 Maja w Gorzowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł90 m² 13 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 460 m²

Dom na kaszubach / brodnica dolna z pięknym widokiem na Jezioro Brodno Wielkie i dużą działką Na sprzedaż oferujemy domem wolnostojący wybudowany z dbałością o szczegóły,.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł450 m² 9 755,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nieruchomość będąca częścią większej nieruchomości (również dostępnej do sprzedaży na innych ogłoszeniach), ale mogąca funkcjonować niezależnie. Sprzedawana nieruchomość: -.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł13 000 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana w Żurczynie 13 000 m z potencjałem Niewiele jest miejsc, które łączą w sobie spokój otaczającej przyrody z doskonałą lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 200 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w woj. Kujawsko-Pomorskim położona w gminie łabiszyn W miejscowości władysławowo. Zdjęcia przedstawiają okoliczne Jeziorko Bagno i Jezioro Meszno.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 170 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1170 m blisko morza i zalewu cisza, przestrzeń i konkretne możliwości Szukasz miejsca, gdzie możesz zbudować dom i naprawdę odpocząć? A jednocześnie mieć morze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz trzypokojowego mieszkania w cichej okolicy. Mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia na 1 piętrze. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy przy ul. Orlik-Rückemanna. Cicha spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł156 m² 2 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Lutoryż. Nieruchomość idealna dla osób szukających miejsca z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 510 000 zł83,39 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu przestrzenne jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 83,39 mkw znajdujące się na X p. apartamentowca przy ul. Gwiaździstej. Mieszkanie jest w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł86 881 m² 79,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

8,6 ha z mpzp pod całoroczny resort w sercu Szczawnicy Szczawnica, ul. Skotnicka | 86 881 m | Twoja własna góra: zimą nowoczesny stok, latem mekka Enduro Scalenie ponad 8 hektarów.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł106,74 m² 4 684,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 475 m² 128,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 95/2 o powierzchni 1475 m , położona w malowniczej miejscowości Wrzeszczewice, gmina Łask z dogodnym dostępem do Łasku, szadku i Łodzi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

636 500 zł66,54 m² 9 565,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, słoneczne, jasne mieszkanie idealne dla rodziny w doskonale skomunikowanym Osiedlu Witosa, ul. Rataja. 3 pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, po generalnym remoncie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 648 m² 120,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cicha i spokojna okolica z wszystkimi zaletami komunikacyjnymi nieruchomości miejskiej. Przestronna nieruchomość gruntowa o powierzchni 2648 mkw. Działka jest gruntem budowlanym, który.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł75,65 m² 11 619,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

**3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone, przy Al. Jana Pawła II** * powierzchnia nieruchomości 75,65 m2 * 3 pokoje z aneksem kuchennym, łazienką z wc oraz dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł5 658 m² 33,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę widokową o powierzchni 56,58ar położoną w malowniczym miejscu w Niedźwiadzie. Działka w kształcie prostokątu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł31,20 m² 18 910 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stare podgórze, stylowe mieszkania 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpiecznie do sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Getta.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 008 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m, położoną w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Obłotne, przy ul. Miedzianej. To doskonała propozycja dla tych, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

198 702 zł15,77 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal 15,6 m2 składający się z: salonu z aneksem kuchennymłazienki przedpokoju Nieruchomość sprzedawana jest z wykończeniem częściowym, tj: wykończona łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 250 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaborze, gm. Chybie na sprzedaż działka budowlana 1250 m Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjnie położona, całkowicie płaska działka budowlana o powierzchni 1250 m , zlokalizowana.