dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

214 230 zł1 158 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Dworcowej w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Opis działki: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

254 800 zł2 600 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w Wujskim koło Sanoka - cisza, natura i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2600 m2 ( działka oznaczona na rzucie A) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 800 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Wspólna wjazd w Kazimierza Dowjata to właśnie tu po obu stronach drogi mamy dwie narożne, duże działki na sprzedaż. Obecnie w miejscowym planie są one uznane za siedliskowe ale plan.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł18,83 m² 4 514,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro vesta przedstawia garaż na sprzedaż, zlokalizowany na osiedlu Węglin Południowy w Lublinie. Zamykany murowany boks garażowy o powierzchni 18,83 m2 znajduje się w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł362 m² 13 397,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Gdańsk - obiekt komercyjny 437.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 592 000 zł348 m² 4 574,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:551 m²

Na sprzedaż Budynek mieszkalny jednorodzinny z potencjałem usługowym w Karpaczu Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 209 m² 90,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane - cyprzanów *** oferta na wyłączność *** Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane , każda o powierzchni 1209 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł116,64 m² 10 202,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Stary Wiśnicz willa z zagospodarowanym ogrodem na sprzedaż Dom gotowy do zamieszkania, z pełnym wyposażeniem, położony jest na wzgórzu, z pięknym widokiem na pasmo gór oraz zamek.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania trzy pokojowe o powierzchni 53m2 znajdującego się na pierwszym pietrze ocieplonego bloku w miejscowości Opatówek. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł129,57 m² 3 696,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie z pięknym ogrodem, kędzierzyn-Koźle, ul. Tartaczna 93,93 m , ogród 9 arów Biuro Investment Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 860 zł117,08 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie nieruchomościami Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 700 m² 135,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona Tarnów- klikowa. Powierzchnia gruntu 17 arów. W mpzp oznaczona jako mn- tereny mieszkaniowe. Polecam. Cena za całość: 230.000 zł(dwieście trzydzieści.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł1 269 m² 677,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci tylko sprzedający! Transakcja sprzedaży działki inwestycyjnej, aktualny mpzp (zabudowa wielorodzinna i usługowa śródmiejska) , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł214 m² 2 757,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa, niższa cena! 590.000 zł Zapraszamy do kontaktu! Polecamy Państwu ofertę sprzedaży całorocznego budynku mieszkalnego znajdującego się w Zawoi w malowniczej okolicy na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 070 679 zł130,89 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Apartament nr M03, taras: 14,65 m, ogródek: 124,16 m M-ce parkingowe w garażu podziemnym: 86.400 ( zakup obowiązkowy ) / pełne zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł64,10 m² 6 552,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,10 mkw + użytkowana piwnica 3,37 mkw, położone na parterze bloku 4-piętrowego, na Os. Południe J ednostka E , we Włocławku, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł200 m² 8 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesny i ekonomiczny dom w Redzie - ul. św. Józefa Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 200 m2, wybudowany w 2022 roku. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 458 zł51,16 m² 13 613,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna przestrzeń życia, biznesu I inwestycji | W centrum krakowa Funkcja mieszkaniowa i biznesowa | Potencjał inwestycyjny | Możliwość odliczenia vat | Topowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47,61 m² 15 731,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż | lokal w zabytkowej kamienicy przy ul. Kątowej - Stare Miasto, z możliwością zmiany przeznaczenia na lokal mieszkalny. Mieszkanie znajduję się przy ul. Kątowej - Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł142 m² 5 626,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Prestige Nieruchomości prezentuje elegancki i komfortowy apartament dwupoziomowy z lokalem użytkowym, o łącznej powierzchni 141 m , położony w samym sercu Inowrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 500 m , położona w malowniczym Jeleńczewie w powiecie śremskim. Idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domku letniskowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł147 m² 6 088,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:799 m²

Poszukiwana oferta na rynku nieruchomości dom 4 pokoje z pompą ciepła i kominkiem obok Serocka. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń zapewnia komfort i wygodę użytkowania. Dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze. Na sprzedaż bardzo ładnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 1000m2 (do wydzielenia) położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Żytniej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł88 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 87,90 mkw + przynależna piwnica 4,29 mkw, położone na 1. piętrze 3-kondygnacyjnego budynku mieszkalno-usługowego, wybudowanego metodą tradycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł591 m² 3 130,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości, która stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących przestrzeni do stworzenia wymarzonego miejsca do życia lub prowadzenia działalności. To.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł77,42 m² 5 799,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Jeśli pragniesz zamieszkać w zacisznej, dobrze skomunikowanej miejscowości, w niedalekiej odległości od Koszalina to mamy dla Ciebie interesującą propozycję! 4-pokojowe mieszkanie prawie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Gorlice,małopolskie

2 350 000 zł380 m² 6 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż unikatowa, w pełni funkcjonalna kamienica z ogrodem, garażem oraz lokalem usługowym, położona w ścisłym centrum Gorlic. Nieruchomość idealnie łączy komfortowe życie.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł806 m² 4 578,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo atrakcyjny inwestycyjnie budynek usługowo mieszkalny! Kamienica znajduje się w samym centrum Zabrza u zbiegu ulicy Wolności i placu Dworcowego tuż obok dworca pkp i budowanego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł256 m² 2 304,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Do sprzedaży dom w Parczewie, przy cichej dojazdowej uliczce. Około 150m do rzeki. piwnica, 1 poziom, salon 30m, kuchnia, wc, 2 poziom 3 pokoje po około 14m, łazienka, taras, poddasze użytkowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł52 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Wyszkowie/ Polonez Piętro- trzecie Liczba pomieszczeń- sypialnia, salon, kuchnia z jadalnią, łazienka z wc , przedpokój Miejsce parkingowe pod blokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 101 m² 86,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w Rudawach Janowickich - Wieściszowice Ostatnia dostępna działka z wydanymi dwiema decyzjami o warunkach zabudowy: pod budynek mieszkalny jednorodzinny lub pod dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł124 m² 8 862,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 124 m , zlokalizowane przy jednej z bardziej atrakcyjnych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni, terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Nadbiel w gminie Poświętne (stacja pkp Dobczyn) 30 km od Warszawy o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł6 899 m² 36,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Stanisław Dolny gm. Kalwaria Zebrzydowska Działka budowlano-rolno-leśna o powierzchni 68,99 arów. Położona bezpośrednio przy drodze publicznej asfaltowej. Teren budowlany (zabudowa mieszkaniowa).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 559 zł32,08 m² 10 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne i nowe, 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 422 zł69,44 m² 14 608,61 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny kompleks apartamentowców który oferuje komfortowe mieszkania o zróżnicowanych układach i metrażach. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty inwestycji: -.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł159 m² 2 704,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 159.00 m2, z 7 pokojami. Lokalizacja:Przemysława 36. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,50 m² 12 101,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie (z opcją przywrócenia układu 2-pokojowego) znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł5 372 m² 35,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna Działka Inwestycyjna w Brzeźnie blisko Torunia Powierzchnia: 5372 m Nr geodezyjny działki 59/9 Zapraszamy do zakupu działki inwestycyjnej z wz położonej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł138,95 m² 7 117,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Nadolice wielkie * domy W zabudowie bliźniaczej *ul. Szmaragdowa Biuro sprzedaży Developera :   Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży domów.

Szczegóły ogłoszenia

132 840 zł1 080 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kup bez prowizji - prowizję płaci tylko sprzedający! Przedstawiamy do sprzedaży dwie graniczące ze sobą działki przeznaczone pod zabudowę. Lokalizacja: działki zlokalizowane są na terenie miasta.