dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

179 000 zł4 500 m² 39,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 0,4500 ha (4500 m2) w miejscowości Blinno w ciągu drogi krajowej nr 10. W sąsiedztwie działki woda gminna oraz przyłącza energetyczne. Potrzebujesz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł96 m² 15 625 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy biznes czeka na Ciebie! - Gospodarstwo Agroturystyczne z Domem Spokojnej Starości dla Koni | Dom całoroczny | 0,57 ha | Ujeżdżalnia, padoki, boksy | Małopolska Szukasz miejsca z duszą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł111 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom, który łączy naturę, architekturę i wygodę życia Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38,50 m² 14 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2 pokoje przy morzu | 38,5 m | balkon 6 m | 2022 | pełne wyposażenie | Kołobrzeg Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł20,10 m² 9 447,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie - to idealna opcja dla singla lub jako inwestycja na wynajem. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 20,1m2 Pokój z balkonem, aneks kuchenny z oknem oraz łazienka. Kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z potencjałem na dużej działce Hutki, obok Częstochowy Na sprzedaż nieruchomość z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi, położona w spokojnej miejscowości Hutki, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł104 m² 8 075,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom bliźniak do umeblowania i wprowadzenia Żory, dzielnica Rój Nowoczesny, funkcjonalny, gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz domu, który łączy komfort życia, nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł93 m² 5 151 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokojowe, wejherowo, ul. Pucka. Oferujemy na sprzedaż duże, przestronne, dwustronne mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

248 250 zł33,10 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkań w IV etapie inwestycji deweloperskiej na malowniczym ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł151,84 m² 8 884,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Dom szeregowy skrajny 151,84 m | 5 pokoi | duży ogród 434 m Straszyn | okolice Pruszcz Gdański / Gdańsk Na sprzedaż przestronny i zadbany skrajny segment szeregowca o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

686 178 zł46,13 m² 14 874,88 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Trio Nieruchomości, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż kawalerkę w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena 35c. Mieszkanie N30 znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

166 900 zł1 011 m² 165,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Protasy (gmina Zabłudów) idealne miejsce pod budowę domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Dachowa,wielkopolskie

769 000 zł102,58 m² 7 496,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Kontakt   ostatni lokal W starej cenie - zapraszamy biuro sprzedaży dewelopera - sprzedaż bezpośrednia (brak opłat) terminy wykonania: X.2026 BRAK PODATKU PCC 2% / RĘKOJMIA / FAKTURA VAT.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł74,89 m² 13 887,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska, tel.   Wyobraź sobie poranek z kawą we własnym salonie, w ciszy i zieleni, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł23,67 m² 13 054,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przytulna kawalerka w spokojnej okolicy - Podgórze Tylko u Nas! lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Radzymin

Radzymin,mazowieckie

1 280 000 zł170 m² 7 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Dom Z potencjałem unikalna inwestycja mieszkaniowa I biznesowa na skraju radzymina! Marzysz o spokoju własnego domu z ogrodem, ale nie chcesz rezygnować z błyskawicznego dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł249 m² 7 429,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Wyjątkowy, luksusowy dom wolnostojący - gotowy do zamieszkania | mały rudnik, ul. Narcyzowa Są nieruchomości, które po prostu spełniają oczekiwania i są takie, które je wyprzedzają. Ten dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Purda

Purda,warmińsko-mazurskie

2 440 000 zł220 m² 11 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 165 m²

Na sprzedaż dom z prywatnym lasem | Kopanki, gm. Purda, powiat olsztyński Szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, z pełną prywatnością i własnym lasem? Ten dom może być.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 517 m² 353,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka z funkcją mieszkaniowo-usługową w Rajszewie. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka położona w Rajszewie, na terenie objętym miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł806 m² 117,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro "hanczar Nieruchomości" oferuje na sprzedaż działkę w spokojnej okolicy pod zabudowę jednorodzinną w Przecieszynie przy ul. Orzechowej. Nieruchomość ta idealnie nadaje się pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

546 936 zł35,06 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kartograficznej w Warszawie. Inwestycja: zielony Lewandów Deweloper: jw Construction Dokładna lokalizacja: ul. Kartograficzna 66, białołęka Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł57,10 m² 5 061,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 57,10 m 2 po generalnym remoncie w spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe do wprowadzenia o powierzchni 57,10 m2 na 1 piętrze w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł25 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam piękną działkę siedliskową pod zabudowę, z własnym stawem i lasem. Działka na Kaszubach w gminie Tuchomie na pojezierzu bytowskim. Aktualne warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł40,10 m² 13 615,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ciekawa oferta! Nowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu czuby/węglinek przy ulicy Jemiołuszki! Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym bloku z 2024r. Powierzchnia 40,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł12 800 m² 58,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna z prawem zabudowy siedliskowej objęta mpzp położona w miejscowości Kuklówka Zarzeczna. Teren rolny pod uprawą składa się z 2 działek : 9800 m2 i 3000.

Szczegóły ogłoszenia

190 725 zł2 543 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 2543 m - idealna dla miłośników przyrody! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2543 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 745 m² 88,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Uzbrojona działka Z mediami pod zabudowę mieszkaniową, 14 km od sklepu selgros W lublinie! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1745 m2 , w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł40,42 m² 11 504,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż - bez pcc 2% | Wysoki standard | 2 balkony | Parking prywatny Na sprzedaż wyjątkowe, urządzone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł47 m² 15 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Niepowtarzalny charakter oraz doskonała lokalizacja w samym sercu Gdańska. Oferta dostępna. Wyjątkowe mieszkanie położone na 3 piętrze w typowej dla tego rejonu kamienicy z 1940 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł340 m² 5 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Budynek usługowy, budynek komercyjny, stasin, lublin Możliwość zmiany sposobu użytkowania na dom jednorodzinny. Budynek: - ok 340 metrów powierzchni - wolnostojący - rok budowy 2014 - pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł67,60 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania lub najmu z prawem pierwokupu! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w Lubaniu przy ul. Rzemieślniczej. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł1 798 m² 191,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu unikalną okazję zakupu działki budowlanej w malowniczej Wrześni, w województwie wielkopolskim. Ta wszechstronna nieruchomość o wymiarach 24x74,9 m, co daje łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł190 m² 3 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:693 m²

Wołów - tylko u nas! Oferta na wyłączność! Dom od remontu - zakup tylko za gotówkę Szukasz domu z potencjałem, który urządzisz według własnego pomysłu? Mamy coś dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł64,70 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,7 m z balkonem w kamienicy z 1961 roku przy ul. Arciszewskiego w Poznaniu Oferta z dużym potencjałem aranżacyjnym zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł122,18 m² 12 268,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:384 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości - Nr lokalu: lok_50a - Powierzchnia całkowita: 122,18 m - Możliwość adaptacji poddasza: +29,30 m - idealne na dodatkową sypialnię, gabinet lub strefę hobby.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 200 zł34,60 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Petryla ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w odnowionej kamienicy w samym sercu krakowskiego Starego Miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,96 m² 26 668,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Kolejowej w Warszawie, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Lokal na 1. piętrze w nowym budynku oddanym do użytku w 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

214 230 zł1 158 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości bmc oferuje na sprzedaż działkę budowlaną przy ulicy Dworcowej w miejscowości Koszęcin, gminie Koszęcin, powiat lubliniecki. Opis działki: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

254 800 zł2 600 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w Wujskim koło Sanoka - cisza, natura i przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2600 m2 ( działka oznaczona na rzucie A) położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł1 800 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ulica Wspólna wjazd w Kazimierza Dowjata to właśnie tu po obu stronach drogi mamy dwie narożne, duże działki na sprzedaż. Obecnie w miejscowym planie są one uznane za siedliskowe ale plan.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł18,83 m² 4 514,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro vesta przedstawia garaż na sprzedaż, zlokalizowany na osiedlu Węglin Południowy w Lublinie. Zamykany murowany boks garażowy o powierzchni 18,83 m2 znajduje się w garażu podziemnym.