dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

860 000 zł83,40 m² 10 311,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Wesołej w Markach. To propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, funkcjonalności oraz kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 500 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: spokojna, bezpieczna, zadrzewiona okolica w Odrano-Woli, świetnie skomunikowana. Blisko Grodzisk Mazowiecki, obwodnica Grodziska, łatwy dojazd do Warszawy S8 Parametry działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Bulowice

Bulowice,małopolskie

800 000 zł125 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Wygodna, niezależna połowa domu parterowego o powierzchni ok. 125mkw położona w gminie Kęty, w Bulowicach tuż przy granicy z Kętami. Parterowy budynek powstał w 2009 roku wg.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Tur,kujawsko-pomorskie

899 000 zł164 m² 5 481,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Dobre Nieruchomości polecają: dom jednorodzinny w miejscowości Tur 136 m , fotowoltaika, kominek Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Tur o powierzchni całkowitej 164.

Szczegóły ogłoszenia

2 559 980 zł453,10 m² 5 649,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

Rezydencja Pałacowa pod Łodzią Wyjątkowa posiadłość o ponadczasowym charakterze dla osób wymagających, ceniących przestrzeń, prywatność i wyjątkowy styl życia. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł173,50 m² 6 052 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

tel.   . - oferta na wyłączność - Szukasz przestronnego, wygodnego domu w spokojnej okolicy, jednocześnie blisko centrum miasta i PKP? Koniecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł210 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 739 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przytulnego domu o pow. użytkowej 170,97 m w Koźmicach Wielkich. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł124 m² 2 008,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Opiekun oferty: sebastian Matczak   Tylko do końca roku możliwość kupienia całości za niecałe 250 tys! Kupując działkę z rozpoczętą budową, dostajecie gotowy projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

149 999 zł1 348 m² 111,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m , położona w spokojnej części Brzezówki. Nieruchomość jest płaska, co znacząco ułatwia proces budowy i daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 111 zł123,90 m² 8 967,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta bez prowizji dla kupującego! Nowa inwestycja w budowie, zdjęcia poglądowe! Skrajny biały , rekuperacja, działka 500 m2 Termin do końca z 2026 roku Prezentujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł2 500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 17, 25, 24,5 ar, położone w miejscowości Grabiny, gm. Czarna. Działki położone w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 269 380 zł10 410 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka, położona bezpośrednio przy trasie poznańskiej, nieruchomość posiada bezpośredni wjazd i zjazd z trasy, z obydwu kierunków. Działka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 000 zł143,20 m² 2 653,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Połowa bliźniaka z garażem - stan surowy otwarty Mława, os. Marysieńka Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym otwartym, położona w Mławie na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł65,60 m² 11 295,73 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w Gdyni przy ul. gen. Orlicz-Dreszera. Lokal o dużym potencjale inwestycyjnym, idealny zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 150 zł30 001 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z dużym potencjałem! Istnieje możliwość podziału ba 8 działek po ok.3000m2. Na działce ujęcie wody, fundament pod dom 240m2 - (wz i pozwolenie na budowę). Na części działki.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie do odświeżenia ok. 50 m na Podgórzu w Wałbrzychu. Bardzo dobrze zlokalizowane, blisko szkoły, przedszkola, żłobek i nowoczesna stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł124 m² 6 169,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy miejsce, w którym na nowo zdefiniujecie pojęcie rodzinnego ciepła i wolnej przestrzeni. Szukając idealnego azylu dla dużej rodziny, z pewnością doskonale wiecie, jak trudno.

Szczegóły ogłoszenia

161 600 zł1 010 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działkę budowlaną nr 517/5 przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Studzianki gm. Wasilków. Zlokalizowana niecałe 9 km od Wasilkowa. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł33 300 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 3,33 ha w Kistowie Oferuję na sprzedaż pięknie położoną działkę o powierzchni 3,33 ha w miejscowości Kistowo. Działka posiada zróżnicowany charakter.

Szczegóły ogłoszenia

234 000 zł1 800 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Malownicze działki budowlane! 3 km od trasy S8! Doskonały dojazd do Warszawy! Na sprzedaż dostępne są dwie ustawne działki budowlane, położone w miejscowości Gąba, w gminie Mszczonów,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,83 m² 15 612,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dom otwarty. Środa 6 maja 2026 godzina 16:00-18.00 Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane przy ul. Zbrojarzy (blok z 2009 roku). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł980 m² 219,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wyboru 2 działki położone w miejscowości Błądzikowo na trasie pomiędzy Puckiem i Żelistrzewem. Nieruchomości bardzo słoneczne o powierzchniach 805 m2 lub 980 m2. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 439 000 zł2 058 m² 745,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana otoczona zielenią wśrod starodrzewia o powierzchni 2058,0 m2 położona w Łomiankach - Burakowie blisko granicy z Warszawą na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 310 zł42,32 m² 12 719,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł124,46 m² 4 812,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jeżeli marzysz o własnym domku z ogródkiem, ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję dom wolnostojący w Grzmucinie Dom położony w cichej okolicy, otoczony zielenią, blisko las. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł76,38 m² 4 831,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Drzymały - do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal znajduje się na 3. piętrze trzypiętrowej kamienicy z cegły. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 482 m² 45,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę budowlaną w spokojnej okolicy w miejscowości Marżynek o powierzchni 3477 m 2 Teren cechuję się ciszą, spokojem bliskością lasów oraz nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł140 m² 21 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

-kupujący nie płaci prowizji- jesteś Osobą o wysublimowanym guście? Cenisz smak, jakość materiałów, nietuzinkowość wystroju? Masz duszę artystyczną, docenisz symbiozę tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł17 500 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Munina, k/jarosława, do sprzedania obiekt komercyjny w części przemysłowej miejscowości, w okolicach stacji kolejowej Munina. Nieruchomość ogrodzona z utwardzonymi placami, drogami.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł1 050 m² 375,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania słoneczna i ustawna działka 10,5-cio arowa w całości budowlana. Z złożonymi dokumentami na budowę domu - szczegółowe informacje poniżej oraz w galerii) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł73,88 m² 9 948,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

! uwaga - nowa cena! obniżka o 44 000 zł! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, wykończonego w wyższym standardzie 3 pokojowego mieszkania położonego na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł1 564 m² 97,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka położona w Gorzycach Wielkich. Teren o powierzchni 1564 m2 w kształcie zbliżony do kształtu prostokąta szerokości 42 m, głębokość 32m. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł20 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w miejscowości Borcz gm. Somonino. Działka o powierzchni około 2 ha powstanie z wydzielenia działki o pow. 3,5 ha. Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł3 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 891 m²

Zielona Góra, budynki biurowe, sprzedam, 2 100 000 zł netto. Budynki biurowe w centrum Zielonej Góry, z wewnętrznym parkingiem. Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 3499,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł6 100 m² 51,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Park Nieruchomości przedstawia Państwu widokową działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość gruntowa o powierzchni 61 ar. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

164 150 zł2 345 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 2 345 m , zlokalizowaną przy ul. Wiankowej, w spokojnej części miejscowości - w otoczeniu zieleni, pól i rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 871 zł33,41 m² 15 710 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty inwestycyjne do odbioru od zaraz. Cena brutto. Zakup dla osób fizycznych lub na firmę. Wyspa Spichrzów i Neptun znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. W świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł79,34 m² 10 713,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 79,34m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym z 2014r, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł37,94 m² 21 085,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 37,94m2 | Balkon | skm [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca kameralne osiedle na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Mieszkania powstają na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij