dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

529 000 zł53,50 m² 9 887,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w świetnej lokalizacji, blisko ścisłego centrum Wrocławia. Lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Wrocław Śródmieście - Ołbin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł30,32 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 30, 32 m2 przy rogu ul. Skorupki/ Rakowickiej. Mieszkanie mieści się w kamienicy wybudowanej w 2000 roku. Zlokalizowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa cena! negocjacja ceny! Chcesz mieszkać we własnym domu na wsi a jednocześnie mieć możliwość wygodnego i szybkiego dojazdu do miasta ten dom jest dla Ciebie. Siedlisko z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 970 zł57,55 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie (57,55 m.kw.) gotowe do odbioru! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budynku, idealne dla osób, które chcą wprowadzić się bez czekania na zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 760 622 zł100,63 m² 17 496 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Przestronny czteropokojowy apartament z imponującym balkonem 27 m i widokiem na park english description below - please do not hesitate to contact us Przedstawiamy Państwu przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bytom,śląskie

700 000 zł165 m² 4 242,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyremontowany lokal W ścisłym centrum bytomia! Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni ok. 165 m2 wraz z zapleczem. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł196,41 m² 5 595,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:876 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 196,41 m2 (użytkowej 165,56 m2) położony w spokojnej, zielonej części Gościcina. To miejsce, w którym można cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł79,64 m² 10 045,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy i funkcjonalny.pełen naturalnego światła dom, w którym od pierwszego wejścia poczujesz się jak u siebie Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

117 355 zł33,53 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do zakupu lokale handlowo-usługowe w centrum Borowa o powierzchniach: 33,53 m2 - 117.355,00 zł 35,52 m2 - 124.320,00 zł 43,57 m2 - 152.495,00 zł 72,19 m2 - 252.665,00 zł Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 667 m² 59,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki pod budowę domu położone w spokojnej, zielonej miejscowości Jelnica (gmina Międzyrzec Podlaski). Nieruchomości znajdują się w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

193 040 zł1 016 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6840 Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę o powierzchni 1016m2 z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

568 999 zł32,10 m² 17 725,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł294,40 m² 5 706,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 882 m²

Dom wolnostojący w Cierzpiętach, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z lasem i jeziorem. Położony w otulinie Mazurskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł279 m² 6 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący W stanie deweloperskim - tomaszowice K. Krakowa oferta na wyłączność Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, wybudowany na bazie projektu Murator.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł451 m² 1 882,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Obiekt inwestycyjny z prawomocnym pozwoleniem na budowę 7 mieszkań / możliwość rozbudowy do 9 apartamentów Ustroń Lipowiec Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

92 400 zł7 700 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Posiadam do sprzedania działkę rolno-budowlaną o łącznej powierzchni 7700 mkw. , działka usytuowana jest w miejscowości Bieniędzice gm. Wolanów w niewielkiej odległości zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł76,37 m² 20 034,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni aż 76,37 m w zabytkowej kamienicy z 1930 roku zlokalizowanej przy zacisznej, bocznej uliczne w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

938 995 zł77,06 m² 12 185,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba|. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł207,40 m² 4 141,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Dom bliźniak na sprzedaż - Łańcut, ul. Kraszewskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Łańcucie przy ul. Kraszewskiego 58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

949 000 zł89,38 m² 10 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie prywatność, spokój i wysoką jakość życia? Ta inwestycja to idealna odpowiedź na potrzeby osób, które chcą uciec od zgiełku miasta, nie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

W naszym biurze Mam dla ciebie ofertę kilkunastu działek budowlanych. Pełne uzbrojenie w pobliżu. Na każdą działkę wydane zostały obowiązujące Warunki Zabudowy. Dogodny dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 599 999 zł201,74 m² 7 931 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

| na sprzedaż 4 pokojowy dom - bliźniak o pow. użytkowej 201,74 m2, zlokalizowany w centrum Kielc. W promieniu 500 m rezerwat Kadzielnia, hala sportowa i Stadion, wojewódzki Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł131,95 m² 5 911,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe osiedle domów w zabudowie szeregowej w Częstochowie! W dzielnicy Parkitka od ulicy Poleskiej powstaje kameralne osiedle poleska park Nowa inwestycja doświadczonego dewelopera firmy taw.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 000 zł205 m² 8 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Eng version below / версия на русском ниже Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 205m , zajmujące 2 piętro w kameralnym budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł53 m² 10 377,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta. Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 3 komfortowe kawalerki, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł264,06 m² 5 642,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Oferta na wyłączność: na sprzedaż prestiżowa Kamienica w Wałbrzychu na Nowym Mieście - sprzedaż dotyczy Całego Budynku! Ta unikatowa nieruchomość położona w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie do remontu, położone w świetnej, centralnej lokalizacji - ul. Legionów w Lubaczowie (woj. podkarpackie). Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod.