dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 002 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 002 ogłoszenia

879 000 zł220 m² 3 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko u Nas - Dom wolnostojący 220 m2 przy galerii Gołąbkowice na 5 arowej działce z możliwością usług. W skład domu wchodzi: parter: wiatrołap, hol, łazienka, wc, kuchnia ze stołem.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł823,90 m² 1 759,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

To propozycja dla osób szukających nieruchomości z realnym potencjałem inwestycyjnym zarówno pod działalność komercyjną, jak i projekt łączący funkcję usługową oraz mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

374 000 zł54,20 m² 6 900,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pracujesz w Parku Przemysłowym, albo po prostu chcesz mieszkać w spokojnym miejscu? A może masz już dosyć stania w korkach? tam ich nie ma! To duże 54 metrowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł130 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego domu. Lokalizacja: brudzeń Duży, ul. Długa. Dom wybudowany dla siebie wg. projektu Murator mo5l, z niewielkimi zmianami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

119 000 zł50,36 m² 2 362,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,36 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w miejscowości Mikołajki (gmina Kalinowo). Do generalnego remontu. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł18 737 m² 122,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o łącznej powierzchni 18 737 m , położona w malowniczej części Czarnego Dunajca, tuż za stacją bp. To idealne miejsce dla inwestora, dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 500 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki każda po 1500 m2 w Milanówku. Parcele ogrodzone, zlokalizowane w cichym miejscu, w spokojnej części Milanówka z bezpośrednim dostępem do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł70,79 m² 26 133,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż stylowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie dla wymagających, o powierzchni 70,79 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na Woli przy ul. Marcina Kasprzaka 29C. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł54,20 m² 5 073,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Będzinie przy ul. Ignacego Krasickiego 12f. Cechy nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 296 zł39 m² 15 802,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 38,47 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy krowodrza/bronowice - Czerwieńskiego 3. Mieszkanie zlokalizowane jest na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu z potencjałem To mieszkanie to świetna opcja dla osób szukających funkcjonalnej i dobrze zorganizowanej przestrzeni. Znajduje się na 4 piętrze. Doskonała okazja, aby od.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł278 m² 7 913,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Agencja artflat oferuje Państwu na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny wybudowany w 2011 roku według projektu Pluton 2 , zlokalizowany w miejscowości Kamień k. Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 538 460 zł154 000 m² 9,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ziemia rolna - 15,40 ha - Pietrzwałd, gmina Ostróda Na sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 15,40 ha, położony w miejscowości Pietrzwałd (gm. Ostróda). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł112 m² 4 008,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 4 pokojowego mieszkania usytuowanego na poziomie II piętra w III piętrowej Kamienicy zlokalizowanej przy ul. Mieszka 1 w Gorzowie Wielkoposkim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł67,12 m² 5 199,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe przestronne mieszkanie, które przeszło gruntowny remont. Idealne dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania. Mieszkanie 67,12 m2 Składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 398 m² 142,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o pow. 1398m2 położona w Województwie Łódzkim ,powiat Łódzki wschodni ,gmina Koluszki ,obręb Borowo 1.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł4 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić działkę z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego- usługowa Działka 4600 m2. Ma wymiary 200 m długości i 20 m szerokości. Zabudowa 90% oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 713 m² 178,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż trzy działki przy ul. Toruńskiej w Łęgnowie oferta tylko W naszym biurze Jawa Nieruchomości poleca Państwu unikalną możliwość nabycia działek inwestycyjnych z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł34 m² 20 588,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł878 m² 1 879,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Kolobrzegu z gotowym projektem budowlanym i wz. Wz wydane na budowę budynku mieszkalno-usługowo-handlowego. pow.działek 878 mpow.projektowanej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł42,81 m² 12 497,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe dwupokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł4 500 m² 195,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego łowiska wędkarskiego z domkiem rekreacyjnym w Gortatowie przy ul. Darniowej 40 - właściciel rozważa.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł320 m² 12 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:80 510 m²

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Wyjątkowa nieruchomość - duże gospodarstwo o powierzchni 8,51 ha , położone w Jasieniu, zaledwie 10 min. pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mint Property prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , położone na 1 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Krakowa Kliny.

Szczegóły ogłoszenia

369 500 zł48 m² 7 697,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław, ul. Łokietka Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 154 600 zł5 773 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka inwestycyjna o powierzchni 5773m2. Dostępne wszystkie media. Jej przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: * Tereny przeznaczone pod obiekty służące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

299 900 zł25,31 m² 11 849,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

443 240 zł63,32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania deweloperskiego w nowoczesnej inwestycji Carlina Verde w miejscowości Popów (powiat kłobucki). Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł19 300 m² 129,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Stare Ratowo, gmina Śniadowo. Na gruncie znajdują się 10 budynków oraz: plac składowy, parking tir oraz plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w miejscowości Krzeczyn Wielki, ul. Kryształowa/rubinowa. Do wyboru dowolne działki na podanym obszarze. Cena za ar 9000 zł. Działki nieuzbrojone. Kupujący ponosi koszty.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł400 m² 3 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:288 m²

Polecam do kupna budynek biurowy - segment szeregowca - w doskonałej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Palacza. Obiekt o powierzchni ok 400 m2, na 4 kondygnacjach, w tym jednej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł133,35 m² 7 116,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Dom w super lokalizacji Śródmieście Gorzowa, w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki, gruntownie wyremontowany i rozbudowany. Lokalizacja ul. Kasprowicza gwarantuje łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- wilkowice - 6 km od żórawiny - 4 km do wjazdu na autostradę A4 - działka budowlana O pow. 1000m2 - kontakt tel.   Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000m2 pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

929 000 zł81,37 m² 11 416,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe z garażem na osiedlu za Sterem Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,37 m przypada na salon połączony z jadalnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł89,91 m² 14 447,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:518 m²

Dom z dala od hałasu osiedle Przystań Natura Przystań Natura to miejsce, gdzie naprawdę można odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć bliskość natury. Zamknięte osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 640 zł29,46 m² 26 566,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Apartament będzie wykończony pod klucz III pakiety wykończenia: bałtyk Wisła Giewont Twoje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł113,70 m² 10 985,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:929 m²

Przedstawiam ofertę komfortowego domu z garażem i wiatą położonego w miejscowości Racławówka - zaledwie 8km od Galerii Rzeszów, 200m do najbliższego przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

707 443 zł56,96 m² 12 420 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego lokalu użytkowego z ogromnym potencjałem, zlokalizowanego w ścisłym centrum Poznania przy alei.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 548 zł82,14 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie gotowe mieszanie w sprzedaży! W sprzedaży 4-pokojowe mieszkania z ogródkiem w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu przy ul. Jaspisowej, os. Załęże. Wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł54,20 m² 2 988,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie w spokojnej miejscowości Białowąs Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,2 m2, usytuowane na parterze niskiego, czterorodzinnego bloku w malowniczej.