dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

860 000 zł116,50 m² 7 381,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 627 m²

CO sprzedajemy? Wolnostojący dom parterowy o powierzchni 92 m2 + duży garaż w bryle budynku (24,5 m2) oraz zabudowany taras / kuchnia letnia (14,3 m2), położony na zagospodarowanej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 604 715 zł171,17 m² 8 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:7

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferta dotyczy 7-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej z salonem z aneksem kuchennym, czterema sypialniami, dwiema łazienkami, gabinetem, siłownią, garażem dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 074 000 zł117,27 m² 9 158,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferta dotyczy 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej z salonem z aneksem kuchennym, czterema sypialniami, dwiema łazienkami, garażem i ogródkiem, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 159 000 zł117,27 m² 9 883,18 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł229 m² 2 576,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:776 m²

Piętrowy, w pełni podpiwniczony dom położony na 776 m działce w spokojnej okolicy - Jawiszowice, ul. Nawsie. Na sprzedaż piętrowy dom z poddaszem użytkowym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł77 m² 14 610,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 77,00 m2 składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł37 m² 17 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w warszawskich Włochach. Lokal znajduje się na drugim piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł214 000 m² 15,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedyna taka działka na Kaszubach, własne jezioro, grunty las. Działki wraz z jeziorem zlokalizowane w Podjazach wsi kaszubskiej, położonej w powiecie kartuskim w gminie Sulęczyno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 022 000 zł96,20 m² 10 623,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się w inwestycji Slow Life w Łomiankach. O inwestycji: osiedle Domów slow life to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 000 zł96,16 m² 10 690,52 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 000 zł96,03 m² 10 507,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2026

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł50 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny - 50 000 m | Tereny przemysłowe i magazynowe | Strefa Portu Gdynia Lokalizacja Działka gmina Kosakowo, obręb Dębogórze nr ewidencyjny 453/23 o powierzchni ok. 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł53 m² 17 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone przy ul. Meander na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 50 m od plaży - Władysławowo Marzysz o własnym apartamencie nad morzem? Ta oferta to połączenie luksusu, komfortu i idealnej lokalizacji - zaledwie 1 minutę spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,50 m² 6 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Milicza o łącznej powierzchni 38,5 m2. W skład mieszkania wchodzą: - pokój 1 - pokój 2 - osobna kuchnia - łazienka z prysznicem - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

477 000 zł47 m² 10 148,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe po kapitalnym remoncie Złote Łany, bielsko-Biała Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe położone na popularnym osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,80 m² 14 776,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Ceramicznej w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się przestronnym, doskonale doświetlonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 958 zł79,02 m² 9 224,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79,02 m , idealne dla rodziny. Lokal składa się z 4 pokoi, w tym 3 osobnych sypialni oraz łazienki i wc, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 616 zł69,85 m² 10 216,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,85 m , idealne dla rodziny. Lokal składa się z 3 pokoi, w tym 2 osobnych sypialni oraz łazienki, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 580 zł85,40 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85,40 m , idealne dla rodziny. Lokal składa się z 4 pokoi, w tym 3 osobnych sypialni oraz łazienki, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł103 m² 18 932,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 roku. Nieruchomość położona jest na warszawskim Ursynowie, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł118,27 m² 10 907,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:416 m²

Stan na kwieceń 2026 - aktualizacja: wykonano utwardzenia podjazdów, opaskę wokół budynku i tarasy. Stan na kwiecień 2026: budynek otynkowany i wykończony lamelami elewacyjnymi w strefie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,46 m² 6 599,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyjątkowe mieszkanie w sercu kompleksu pałacowego Szukasz miejsca z duszą, gdzie historia spotyka się z codziennym komfortem? Prezentujemy unikatowe mieszkanie o powierzchni 60,46.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł54,20 m² 16 605,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje trzypokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji - w zielonej i spokojnej części warszawskiego Mokotowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko u Nas nie szukaj dalej:) Dowiedz się, jak komfortowo możesz mieszkać w Szklarskiej Porębie! Prezentujemy Państwu piękny 2-pokojowy apartament z ogródkiem, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł45 m² 16 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Inwestycja Marzeń! Apartament z Widokiem na Góry - Idealny pod Najem Krótkoterminowy! Lokalizacja: szklarska Poręba - Słońce, śnieg i Niezapomniane Widoki! Na sprzedaż wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł37,54 m² 18 087,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej: 37,54 m2 zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na warszawskim Mokotowie. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł46,75 m² 5 133,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odkryj potencjał mieszkania na Bykowinie Twojej nowej, spokojnej oazy w Rudzie Śląskiej! To urokliwe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,75 m mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł34,80 m² 19 540,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni użytkowej: 34,80 m2 zlokalizowane przy ul. Wołoskiej na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł50 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Puck urokliwe nadmorskie miasteczko, położone nad od Zatoką Pucką. Zatoka Pucka to raj dla wszystkich zwolenników sportów wodnych oraz dla tych którzy szukają spokoju i bliskości natury. Panują.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł63 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz mieszkania, które ma wygodny układ, przestrzeń dla rodziny i spokojną lokalizację, ale jednocześnie dobry dojazd do centrum? To może być dokładnie to. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 177 700 zł70,50 m² 16 704,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Alternatywy. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł43,60 m² 20 642,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Płockiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł43,91 m² 8 403,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

| bardzo dobra oferta! Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. użytkowej 43,91 m2 , położone przy ul. Honoraty w Tychach. 2 piętro w niskiej zabudowie wielorodzinnej Do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł83,20 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł45 m² 18 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Włościańskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł59,80 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni 59,8 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Wysoki Stoczek. Mieszkanie jest zadbane, ciepłe, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł49 m² 17 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł81,84 m² 13 440,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Marywilskiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł136 m² 5 808,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Nowoczesny dom o wysokim standardzie. Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie, położony w spokojnej i zielonej okolicy z luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 215 m² 75,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w miejscowości Kolonia Bogoria (gm. Bogoria), bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 757 na trasie Staszów - Opatów. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł54 m² 12 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w warszawskich Włochach przy ul. Solipskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł53,76 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Białołęce przy ul. Siecznej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rowy

Rowy,pomorskie

110 500 zł278 m² 397,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej niezabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną nr 206/89 obr. 0020 o powierzchni 278 m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł51,80 m² 20 849,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Wawrzyszewskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł248 m² 14 108,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną. Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł50,90 m² 17 583,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 8.