dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 279 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 069 740 zł79,24 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - dostępne od ręki! Bez prowizji! : Wybierz ofertę bez dodatkowych kosztów - Mieszkanie znajduje się na parterze apartamentowca z 2025 r., wykończonego w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł7 600 m² 59,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej na sprzedaż, położonej w miejscowości Stefanowice (gmina Zbąszyń, powiat nowotomyski) Jest to malownicza okolica, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł20 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka inwestycyjna O powierzchni ok. 2 ha W pościszach oferta na wyłączność Nieruchomość położona jest w miejscowości Pościsze (gmina Międzyrzec Podlaski, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,82 m² 17 123,96 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament na sprzedaż Wyspa Solna, kołobrzeg Apartament o wysokim standardzie, idealny dla osób ceniących komfort, nowoczesne wnętrza i ekskluzywne udogodnienia. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 160 m² 119,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z wz Głogowo gm. Obrowo do biura Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek w głogowie gmina Obrowo ul. Owocowa o numerach: 113/14 o pow. 1124 m2 113/15 o pow. 1152 m2.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł51,25 m² 8 175,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie w sercu Katowic Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania w Katowicach w dzielnicy Bogucice, zlokalizowanego przy ulicy ul. Wiązowej 7. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł116 m² 11 629,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Powierzchnia: 116 187 m Cena: od 1 349 000 zł Dlaczego ? Prestiżowa lokalizacja Nadwiśle, wawer, jedna z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Bliskość natury Lasek Wawerski, mazowiecki Park.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

| mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży kameralnej nieruchomości, składającej się z działki o powierzchni 6 arów, zabudowanej domkiem letniskowym (całorocznym).

Szczegóły ogłoszenia

255 867 zł43,43 m² 5 891,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? Ta oferta to idealna baza do stworzenia przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni do życia. Mieszkanie: na sprzedaż 3 -pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł180 m² 11 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Elegancki dom charakteryzujący się klasyczną architekturą z funkcjonalnym rozkładem, z dużym potencjałem. Tutaj każdy znajdzie miejsce. Idealny dla rodziny. Zadaszony taras zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chęciny

Chęciny,świętokrzyskie

400 000 zł7 480 m² 53,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 7480 m2 , zlokalizowana w miejscowości Lipowica, gm. Chęciny. Dojazd do działki drogą asfaltową. Działka w pierwszej linii względem drogi asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim. Mieszkanie położone w bloku przy ulicy Szmidta. Trzecie piętro w bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 42,69 m2:.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł8 298 m² 15,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę rolną 8298 m2 z możliwością zabudowy w miejscowości Zbijów Duży, gm. Mirów Działka nr. Ewidencyjny : 622.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,64 m² 4 489,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu śliczne mieszkanie o powierzchni 37,64m kw, usytuowane na parterze w budynku z cegły wybudowanym w latach.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł51,03 m² 11 993 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania przytulne i wyposażone w wysokim standardzie mieszkanie położone na II piętrze kameralnego budynku przy ulicy Makowej w Kiełczowie! Na całkowitą powierzchnię składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 050 zł51,10 m² 15 265,17 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49 m² 17 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1950 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł154,60 m² 2 878,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Budynek mieszkalny wraz z zabudowaniami gospodarczymi położony na działce o powierzchni 2228 m2 w miejscowości Dryżyna, gm. Szlichtyngowa Powierzchnia domu według dokumentów: - 91,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł45,36 m² 21 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nadmotławie Apartments, wybudowanej w 2022 roku. Położony nad brzegiem Motławy, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, zadbane dwupokojowe mieszkanie z przynależną piwnicą. Lokal położony jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z windą, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53 m² 15 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 4/6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku (z windą) we Wrocławiu (krzyki Huby). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł68,98 m² 9 350,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy apartament położony na I piętrze nowego budynku przy ul. Karkonoska. Nieruchomość o wysokim standardem wykończenia, przemyślanym układem pomieszczeń. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł900 m² 138,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane, położone w spokojnej i malowniczej okolicy miejscowości Kamianka, w gminie Rzekuń. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,02 m² 7 806,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Manufaktura Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 37,02 m , położonego w Śródmieściu, w jednej z najlepiej skomunikowanych części.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł300 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Duzy i przestronny dom z Pięknym widokiem na stawy i las! Jeśli poszukujesz ostoi spokoju i relaksu, prywatności w bardzo bliskiej odległości od Wrocławia jest to dom dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 602 zł58,26 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Bolesławcu. Mieszkania znajdują się na nowo powstającym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu. Etap.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 731 m² 872,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż trafia nieruchomość o powierzchni 5731m2 i wymiarach 36x165m Nieruchomość objęta w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego : przeznaczenie podstawowe: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48,47 m² 13 101 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świnoujście to piękne nadmorskie miasto położone nad Morzem Bałtyckim na 44 wyspach. To tętniące życiem miasto zachęca do zamieszkania lub wypoczynku. Szanowni Państwo, mamy niezmierną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Smolec

Smolec,dolnośląskie

368 900 zł27,69 m² 13 322 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,69 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia. Lokal gotowy do odbioru. Mieszkanie - Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 316 zł27,40 m² 21 909,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne w Panthers Estate mieszkanie W dzielnicy zaspa - rozstaje na granicy parku milenium. Inwestycja składa się z 3 ekskluzywnych kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł1 165 m² 168,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1165 m położona w miejscowości Ciele w gminie Białe Błota, zaledwie 15 minut od Bydgoszczy , idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł200 m² 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Na sprzedania budynek mieszkalno - usługowy położony w centrum Olszyny. Dobre miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej. Zlokalizowany przy głównej ulicy w sąsiedztwie szkół.

Szczegóły ogłoszenia

963 090 zł71,34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie w sercu miasta - ul. Rynek Kościuszki Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł70 m² 13 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m, 4 piętro w bloku. Mieszkanie składa się z: - trzech oddzielnych pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - wc - przedpokoju - balkon. Standard: - system.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł250 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:759 m²

Dom w pięknej lokalizacji Michelina! Oferujemy do sprzedania zadbany dom z garażem w bryle o powierzchni użytkowej 170m a całkowitej 250m 2 usytuowany na działce 759m.

Szczegóły ogłoszenia

99 500 zł1 150 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko jeziora w Parlinie, gmina Stara Dąbrowa. Ofertą sprzedaży, jest działka budowlana ok. 400m od jeziora Parlińskiego. Miejsce nad samym jeziorem z plażą, drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 252 zł48,43 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W ofercie prezentuję Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1000 m2 w Gorzowie Wielkopolskim, w świetnym położeniu przy ulicy Leszczynowej, nieopodal ulicy Koniawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 340 m² 282,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana 1340 mkw. w spokojnej okolicy wśród pól miejscowości Sadowice, tuż przy parku Dolina Bystrzycy. 27x47 metrów na planie prostokąta, pierwsza działka przy drodze, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł135,59 m² 6 121,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł71,48 m² 19 571,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Są mieszkania z rynku i są takie, które pojawiają się raz na kilka lat. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 71,68 m , położona na prestiżowym osiedlu Tivoli.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij