cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 280 ogłoszeń
Od najnowszych
200 280 ogłoszeń
Mieszkanie z ogródkiem Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
1 399 000 zł130,95 m² 10 683,47 zł/m²
Działka siedliskowa przy lesie Łomnica
Łomnica,wielkopolskie
490 000 zł75 500 m² 6,49 zł/m²
160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²
38 000 zł7 375 m² 5,15 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Wykroty
Wykroty,dolnośląskie
95 000 zł1 900 m² 50 zł/m²
128 000 zł413 m² 309,93 zł/m²
Budynek użytkowy Janowiec Kościelny
Janowiec Kościelny,warmińsko-mazurskie
519 000 zł172 m² 3 017,44 zł/m²
Dom z tarasem Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²
Dom z garażem, ul. Lisińskiego
Jarosław,podkarpackie
895 000 zł540 m² 1 657,41 zł/m²
Rynek pierwotny
906 975 zł62,19 m² 14 583,94 zł/m²
149 000 zł384 m² 388,02 zł/m²
Dom z garażem
Ustroń,śląskie
1 600 000 zł245 m² 6 530,61 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Czernica
Czernica,dolnośląskie
299 000 zł970 m² 308 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe Lublin
Lublin,lubelskie
1 350 000 zł117 m² 11 538,46 zł/m²
Działka budowlana Gorzyce
Gorzyce,podkarpackie
85 000 zł2 100 m² 40,48 zł/m²
Działka rekreacyjna ogrodzona
Lębork,pomorskie
110 000 zł500 m² 220 zł/m²
Rynek pierwotny
Dom z garażem Wołczkowo
Wołczkowo,zachodniopomorskie
1 150 000 zł144,17 m² 7 976,69 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki
Bolesławiec,dolnośląskie
399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²
74 000 zł893 m² 82,87 zł/m²
Dom z garażem Wierzbna
Wierzbna,dolnośląskie
880 000 zł723,87 m² 1 215,69 zł/m²
430 000 zł3 404 m² 126,32 zł/m²
Dom wolnostojący
Kamieńczyk,mazowieckie
488 000 zł184,60 m² 2 643,55 zł/m²
899 000 zł2 442,10 m² 368,13 zł/m²
Lokal użytkowy
Lublin,lubelskie
319 000 zł60,50 m² 5 272,73 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
440 000 zł53,10 m² 8 286,25 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe
Wrocław,dolnośląskie
599 000 zł77,85 m² 7 694,28 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z garażem, ul. Conrada
Kraków,małopolskie
649 000 zł45,50 m² 14 263,74 zł/m²
449 000 zł1 495 m² 300,33 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Łukęcin
Łukęcin,zachodniopomorskie
237 500 zł950 m² 250 zł/m²
Działka przemysłowa Giżyn
Giżyn,zachodniopomorskie
1 160 000 zł72 500 m² 16 zł/m²
Rynek pierwotny
879 000 zł72,40 m² 12 140,88 zł/m²
Działka budowlana Pomlewo
Pomlewo,pomorskie
650 980 zł5 918 m² 110 zł/m²
Działka rolno-budowlana uzbrojona
Jodłówka-Wałki,małopolskie
168 000 zł1 200 m² 140 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem Stefanówka
Stefanówka,mazowieckie
799 000 zł106 m² 7 537,74 zł/m²
150 000 zł700 m² 214,29 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe
Zielona Góra,lubuskie
439 000 zł48,30 m² 9 089,03 zł/m²
Działka budowlana Protasy
Protasy,podlaskie
334 515 zł2 307 m² 145 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie