dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

1 490 000 zł208 m² 7 163,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 677 m²

Komfortowy dom parterowy w spokojnej okolicy - Zendek, gmina Ożarowice Na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni użytkowej 178,71 m , usytuowany na działce o powierzchni 2677.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1758 m ,działka o numerze 63/1, obręb G-2, położona w spokojnej, zielonej części Głowna dzielnica Zabrzeźnia, ul. Żołędziowa 45.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł27,88 m² 17 898,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

First Line Apartamenty to nasza najnowsza inwestycja położona na Wyspie Sobieszewskiej w pierwszej lini od morza. Łączy ona w sobie atuty bliskości wybrzeża Morza Bałtyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł13 030 m² 537,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka na terenie obszaru objętego mpzp "nowa Huta-Igołomska płn" Miejsce niezwykle atrakcyjne dla inwestorów i przedsiębiorców. Możliwość uzyskania 6 000 m2 P.U. - pow. hali magazynowej 3480.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł500 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 610 m²

Nowoczesny budynek biurowo-socjalny z halą magazynową na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Legnica przy ul. Nowodworkiej. To doskonała propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 029 zł33,85 m² 15 540 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spełnij marzenie o apartamencie w górach! Perłowa Przystań to inwestycja premium położona w jednej z najpiękniejszych części Szklarskiej Poręby, przy ulicy Turystycznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł82 m² 3 109,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na parterze kamienicy w bocznej uliczce Białego Kamienia. Dwa duże pokoje , duża kwadratowa kuchnia , łazienka z oknem i szeroki, ustawny przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł21 219 m² 140,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W platinum house Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę przemysłową o powierzchni 2,1219 ha, położoną w samym centrum Nowego Miasteczka. Nieruchomość posiada ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł130,95 m² 10 683,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa okazja na starym Pogodnie Diament do oszlifowania! Szukasz nieruchomości z duszą , której nie zastąpi żadne nowoczesne budownictwo? Mam przyjemność zaprezentować ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł75 500 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o łącznej powierzchni 75 500 m , położona w malowniczej miejscowości Łomnica, zaledwie 20 km od Piły i 9 km od Trzcianki. To doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł7 375 m² 5,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę działki rolno/leśna o powierzchni 73,75 ar zlokalizowana w miejscowości Grudna Kępska, gm. Biecz, pow. gorlicki. Działka jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o spokojnym życiu na wsi, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do wszystkich udogodnień? msr Nieruchomości prezdstawia ofertę wyjątkowej działki.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł413 m² 309,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budowę Twojego wymarzonego domu w spokojnym zakątku miasta ul. Asnyka, m. Biłgoraj Położenie i okolica: działka położona jest w cichej i spokojnej części Biłgoraja,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł172 m² 3 017,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dochód i nieruchomość w jednym działająca piekarnia + dom - gotowy biznes. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcjonujący biznes piekarniczy z częścią mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł230 m² 6 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z pawilonem przeznaczonym pod działalność gospodarczą niedaleko Świdnicy. Dom o powierzchni całkowitej 230 m 2. Powierzchnia użytkowa 157 m 2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł540 m² 1 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, klimatycznego domu położonego w spokojnej i prestiżowej części Jarosławia przy ul. Ks. Mieczysława Lisińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 975 zł62,19 m² 14 583,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Stelmachów 205 jest to kameralna inwestycja zlokalizowana w Krakowskich Bronowicach. Okolicę ul. Stelmachów charakteryzuje bliskośc terenów zielonych oraz doskonała infrastrukturya.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł384 m² 388,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 384 m położona w Radzyniu, w wyjątkowej lokalizacji - pomiędzy jeziorami, w otoczeniu lasu oraz zabudowy rekreacyjnej i całorocznej. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł245 m² 6 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

Przedmiotem oferty jest Dom Wolnostojący, jednorodzinny w jednej z najbardziej atrakcyjnej dzielnicy Ustronia,blisko Centrum. Rok budowy 2002r -powierzchnia użytkowa 245m2 -powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł970 m² 308 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo, polecam działkę, na której ustanowiono mpzp. Działka o powierzchni 970 m2 leży na terenie oznaczonym w mpzp jako 01 mn. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł117 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecam bardzo atrakcyjne mieszkania dwupozimowe Z ogródkiem Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie do wprowadzenia , w budynku wśród zieleni, na kameralnym spokojny osiedlu - sypialnia Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 100 m² 40,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana Gorzyce gmina Nowy Żmigród powiat Jasło działka o powierzchni 21 ar, położona w malowniczej okolicy z pięknym widokiem na wzgórza Beskidu Niskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z zasobów rod- miejsce z klimatem, tworzone z sercem z dbałością o szczegóły i z myślą o komforcie jej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł144,17 m² 7 976,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w spokojnej i malowniczej okolicy Wołczkowa. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł46,67 m² 8 568,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Kościuszki budynek A, 39 funkcjonalnych mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o metrażach od 41,37 do 64,33 m dostępnych na parterze 1, 2 i 3 piętrze. Inwestycja mieszkaniowa Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł893 m² 82,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł723,87 m² 1 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 893 m²

M.S. Solidne mury z 1910 roku, wzniesione z cegły i granitu, kryją w sobie nowocześnie wykończone wnętrza oraz gotową infrastrukturę dla 14 pracowników, co w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł3 404 m² 126,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną okazję inwestycyjną - doskonale ukształtowaną, prostokątną działkę w spokojnej lokalizacji Książenic. To idealne miejsce dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł184,60 m² 2 643,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nieruchomość położona w dolinie Bugu w pobliżu ujścia rzeki Liwiec w Centrum Kamieńczyka z dużym Potencjałem do własnej aranżacji idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:35 m²

Oferta bez prowizji i podatku pcc Dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w dzielnicy Budziwój o powierzchni 89,95 m2 z tarasem oraz ogrodem. Układ pomieszczeń: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł2 442,10 m² 368,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża piękna działka o numerze ewidencyjnym 440/2, przy ulicy Rojnej w Łodzi( adresowo Rąbień) o powierzchni 2442,1 metrów kwadratowych Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60,50 m² 5 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam ofertę sprzedaży 61-metrowego lokalu użytkowego na osiedlu Sławinek ul. Kolorowa. Lokal posiada urządzoną księgę wieczystą. Dotychczas wynajmowany był pod najem krótkoterminowy na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł53,10 m² 8 286,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem! Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,85 m² 7 694,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość o powierzchni 77,85 m2, ul. Walecznych, okolice pl. Grunwaldzkiego. Możliwość podziału funkcjonalnie na dwa niezależne mieszkania - pod wynajem. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł45,50 m² 14 263,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,5m2 na ulicy Conrada w dzielnicy Bronowice w Krakowie. Lokalizacja: osiedle na ulicy Conrada.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 495 m² 300,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy jeziorze Strzelce Krajeńskie lokalizacja: wyjątkowa okazja działka położona w Strzelcach Krajeńskich przy ul. Lipowej, bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Dolnego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł950 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona w Łukęcinie, 2 kilometry od morza. Działka według planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są pod zabudowę mieszkalną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł72 500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek rolnych położonych w miejscowości Giżyn, w gminie Nowogródek Pomorski, w województwie zachodniopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł72,40 m² 12 140,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Teraz niższa cena! cena przed.

Szczegóły ogłoszenia

650 980 zł5 918 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną z szybkim dojazdem do Gdańska - ok 30km. Mam do zaoferowania fantastyczną działkę budowlaną o regularnym kształcie pozwalającym na łatwe zagospodarowanie.