dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 268 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 268 ogłoszeń

1 190 000 zł1 765 m² 674,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 745 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu działki o powierzchni 5.745m 2 zabudowanej obiektami stanowiącymi odrębny od gruntu przedmiot własności: budynkiem biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 500 m² 44,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kontakt : Izabela Narloch Telefon :   Szukasz nie przeciętnej działki na wymarzony dom? A może planujesz zainwestować pieniądze w nieruchomości? Ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

470 000 zł62 m² 7 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Na sprzedaż przytulna połowa domu o powierzchni 62 m2, położona na dużej działce o powierzchni 1264 m2, w spokojnej i zielonej okolicy, z dogodnym dojazdem - zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 000 zł81,20 m² 68 965,52 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,99 m² 11 849,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Przestrzeń Z potencjałem - do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,99 m , położone na osiedlu Złote Łany w Bielsku-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

10 304 000 zł6 440 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna położona na Błoniach Wilanowskich, w pobliżu trasy S2. Dla tego terenu mpzp ( oznaczony symbolem 22me) ustala jako przeznaczenie podstawowe zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł47 m² 12 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w sercu Wrocławia? Oto idealna oferta, która spełni Twoje oczekiwania 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Stysia, o powierzchni 47 m . Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2, zlokalizowana w miejscowości Cegielnik w gminie Zławieś Wielka. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnym punkcie zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł42 m² 11 166,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie dwupokojowe z balkonem idealne pod dwupak inwestycyjny lub trzy pokoje po przeniesieniu aneksu kuchennego. Lokal w wyremontowanym budynku z windą przy Magnolii, bardzo zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 392 m² 79,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| cena do negocjacji. Oferta sprzedaży działki położonej w miejscowości Ręczno Nieruchomość o powierzchni 1392m2. Nieruchomość o regularnym kształcie. Szerokość od ulicy 31m.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł77 m² 7 662,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które łączy historyczny klimat z nowoczesnym komfortem? To mieszkanie na 3. piętrze w kamienicy to prawdziwa perełka dla wymagających. Oto kluczowe powody, dla których.

Szczegóły ogłoszenia

329 475 zł2 857 m² 115,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana: powiat: zgierski Gmina: stryków Obręb: swędów Miejscowość: swędów ulica Leśna 1 Numer działki ewidencyjnej: 74 google maps:.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł7 400 m² 79,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta bez prowizji bez dodatkowych kosztów Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w miejscowości Mniszków w powiecie Opoczyńskim. Działka budowlana w Mniszkowie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł808 m² 173,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana nr 1245/9 o powierzchni 808m2, mikułowice gm. Busko Zdrój, przy ścieżce rowerowej. Nowo powstająca dzielnica domów jednorodzinnych na peryferiach Buska-Zdroju,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

490 000 zł52 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m , położone w kameralnym, niskim budynku (2 piętra) przy ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł1 300 m² 53,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej ok. 13 arów Sprzedam działkę położoną w odległości 8 km od rynku w Strzyżowie. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego - spokojna okolica, piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł130 m² 15 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:720 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący składający się z dwóch apartamentów. Powierzchnia każdego to 65m2 i obejmuje salon z aneksem kuchennym, przedsionek z szafą na wymiar,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł53 m² 8 094,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z klimatem I ogromnym potencjałem inwestycyjnym | śródmieście, ul. Narutowicza 80a Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Lublina przy.

Szczegóły ogłoszenia

329 999 zł1 838 m² 179,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1838 m , położona w miejscowości Liszki przy ul. Kaszowskiej 44 (działka nr 206), z szybkim dojazdem - 10 minut - do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 794 m² 362,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 1794 m2 zlokalizowana na skraju lasu w dzielnicy Biesak w Kielcach. Na działce drewniany domek do wyburzenia. Działka ogrodzona siatką, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł124 m² 6 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Polecamy na sprzedaż przestronnego bliźniaka! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie. Idealna lokalizacja, kilka minut od centrum. Bardzo przyjemne, ciche i spokojne sąsiedztwo. Na 124m2 domu.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 182 m² 38,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości położone w Młynarze, stanowiącej działkę gruntu oznaczoną geodezyjnie nr 14/23, o powierzchni 1055.00 m2 oraz nieruchomości położonej w Młynarze, stanowiącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł152,50 m² 23 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

WYJĄTKOWA OFERTA - KAMERALNA INWESTYCJA W CICHEJ I SPOKOJNEJ OKOLICY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł165 m² 8 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom klasy premium | 165 m | wysoki standard | garaż | staw | sauna Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 165 m , zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78 m² 9 987,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z poddaszem, garażem i piwnicą 77,8 m + poddasze ok. 30 m | garaż | piwnica |.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 146 m² 95,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną z warunkami zabudowy, położoną w urokliwej miejscowości Podole, powiat zgierski, przy ul. Cynamonowej. Działka o powierzchni 3146 m z.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł3 354 m² 73,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa okazja cenowa - aż o 82 000 złotych taniej! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

83 385 zł981 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana - Smogorzewo, gmina Łabiszyn Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Smogorzewo (woj. kujawsko-pomorskie, powiat żniński,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Bukowina Tatrzańska Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje do sprzedaży apartament zlokalizowany w zabytkowym budynku z 1934 roku w Bukowinie Tatrzańskiej. Ten wyjątkowy obiekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł30 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Pratum przy jeziorze Tałty to komfort dostępu do wszelkich atrakcji Mazur, luksus i spokój w jednym miejscu. -jezioro Tałty i marina: 70m -lodowisko: 300m -aquapark i basen: 600m -stok.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł348 m² 4 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Polecamy na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem! Obiekt zlokalizowany w Gnieźnie - oddalony 4 km od centrum, z bardzo dobrym dojazdem. Na działce o powierzchni 1135m2.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł50 m² 1 780 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

NA sprzedaż Lokal usługowy/mieszkalny - Słobity, gmina Wilczęta Powierzchnia: 50 m2 Lokal usługowy/mieszkalny, jest wydana decyzja o zmianie sposobu użytkowania z usługowego na mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,70 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości My Home zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Północ , przy ul. Wyzwolenia. Nieruchomość położona jest w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

199 980 zł2 000 m² 99,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

strona sprzedaży działek: strona sprzedaży działek: Opis Prezentujemy na sprzedaż działki budowlane, położonych w gminie Zawonia, powiat Trzebnicki.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł29 m² 2 586,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:29 m²

Sprzedam garaż o powierzchni użytkowej 29 m !

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł70 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2000 roku. Nieruchomość jest idealna dla osób poszukujących lokali.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł4 204 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka składająca się z dwóch numerów p.gr. W kwalifikacji gruntów widnieje - Bz- rekreacja i wypoczynek. Blisko nieruchomości budynki hotelowe oraz apartamenty. Położona przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 920 zł62,88 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa Inwestycja przy ulicy Porcelanowej to nowoczesny budynek zlokalizowany w jednej z najbardziej rozchwytywanych dzielnic Wałbrzycha, który wyróżnia się nowoczesną architekturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 348 zł29,13 m² 11 546,45 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem, centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

114 500 zł1 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży 2 działki w miejscowości Jaskrów gmina Mstów, przy ul. Częstochowskiej 147, o powierzchni 1149 m2 oraz 1145 m2. Działki po.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł2 078 m² 25,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w miejscowości Ostrówek w gminie Warka (11km na południe od Góry Kalwarii) bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. Pierwsza linia zabudowy, zjazd bezpośrednio z drogi.