dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

60 000 zł1 097 m² 54,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1097 m położona w malowniczej miejscowości Pęcław, w powiecie głogowskim. To idealna przestrzeń pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

5 560 000 zł4 282 m² 1 298,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta | 4282 m | w pobliżu Lasu Kabackiego | brak mpzp | Dezyzja o Warunkach Zabudowy - zabudowa szeregowa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

422 000 zł27,61 m² 15 284,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Rewelacyjna oferta sprzedaży apartamentu (lokalu mieszkalnego) w Karpaczu górnym, z jedynym swoim rodzaju widokiem na Karkonosze oraz Kotlinę jeleniogórską. Wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł360 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wraz zabudową gospodarczą położony w Raszowej. Dom o pow.ok. 360 m2, oraz 3 budynki gospodarcze, stodoła ok. 150 m2 i garaże o pow: ok.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł26,10 m² 21 072,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży pokoju (lokalu inwestycyjnego) w Hotelu Grano Life (dawniej Hotel Number One), należącego do znanej sieci Grano Hotels. Właścicielem marki jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Słoneczne i funkcjonalne mieszkanie na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1994 r., gotowe do zamieszkania. Lokal składa się z przestronnego salonu (22,2 m ) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł1 073 m² 85,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do większych miejscowości? Te działki to idealna propozycja dla Ciebie zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł6 129 m² 179,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna w skali Śląska działka z prawem zabudowy zarówno prywatnej, jak i usługowej, z niczym nie ograniczonym widokiem na pełną panoramę Jeziora Goczałkowickiego.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł3 500 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta biura Apartament Nieruchomości Telefon   Na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Krążkowo o wymiarach 3520 mkw. i 3001 mkw. Dla działek zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł992 m² 140,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w Górze /gmina Miedźna/ Znakomita lokalizacji 3,5 km od węzła trasy S1 w Woli. Blisko do: brzeszcze, tychy , Pszczyna 8km. Do szkoły i przedszkola 200.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł103 m² 29 029,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal wynajęty Żabce na nowym osiedlu warszawskie Bielany. Deweloper planuje budowę kolejnego budynku na działce obok. Konkrety: - lokal 102,59m2 - dobrze widoczny z chodnika, drogi przy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

509 000 zł48,90 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parterowy lokal z potencjałem - Mielno (unieście), ul. Pogodna Sprawdzona lokalizacja - druga linia zabudowy od morza, ok. 250 m do plaży - dostępny jest lokal na parterze, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 051 zł43,74 m² 15 067,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł215 m² 3 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży 3 samodzielne mieszkania w odnowionej kamienicy z lat 30 - tych o łącznej powierzchni 215 m2 w tym 65 m2 pomieszczeń piwnicznych , w Skolwinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

178 000 zł1 030 m² 172,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Strzelce górne, działka 1030 m2 Z warunkami zabudowy Polecam do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52,76 m² 10 993,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,76 m , położone na parterze inwestycji Harmonia na toruńskim Osiedlu Jar. Budynek powstał w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie Opole, armii Krajowej Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 50 m Kielce, ul. Jagiellońska (czarnów)na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:55 m²

Na sprzedaż wyjątkowa okazja - pawilon handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Piekarskiej 2 w Szamotułach. To atrakcyjna propozycja dla inwestorów i przedsiębiorców, którzy cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Podgórzyn,dolnośląskie

599 000 zł77,02 m² 7 777,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uwaga! wiosenna promocja! zamieszkaj lub zainwestuj W podgórski zakątek! oferta wyłącznie U nas! nie szukaj dalej! klucze W biurze! Sprawdź co mamy jeszcze wolne :

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł41 728 m² 64,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam atrakcyjny teren inwestycyjny 4,1728 ha pod osiedle domów jednorodzinnych Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 4,1728 ha, położona w gminie Prusice, w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł5 371 m² 27,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 5371 m2 położona w miejscowości Strzelce, koło Nałęczowa. Wymiary działki: 29 x 192 m. Przeznaczenie rolne, w trakcie przekształcania na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł231 m² 10 822,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Urokliwy Dom z Bala w Przyszowej Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu z bali, położonego w malowniczym Beskidzie Wyspowym. Ten przepiękny drewniany dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł2 174 m² 280,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana Lokalizacja: wieś Sady na trasie Świdnica-Wrocław; do Świdnicy ok 16km, do Wrocławia ok 40km, do Sobótki 9km Działka budowlana , kształt prostokątny Powierzchnia ponad 22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Domek letniskowy

Szczecin,zachodniopomorskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Tylko U nas wyjątkowa okazja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu całoroczny domek o powierzchni ok. 73 m , położony dosłownie kilkadziesiąt kroków od rzeki zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł600 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę rod o powierzchni 600 m2. Sektor D. Na działce znajduje się domek murowany do gruntownego remontu. Działka bez ogrodzenia w odległości ok. 15 m od drogi dojazdowej. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 000 zł38,47 m² 18 871,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu zaledwie 5 minut do plaży w stanie deweloperskim, położonego w prestiżowej inwestycji w samym sercu Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do sprzedaży działkę w bezpośredniej okolicy zachodniej obwodnicy Gliwic objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę usługowo-produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 731 zł36,30 m² 20 708,84 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł962 m² 220,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Szukasz miejsca, w którym zbudujesz swój wymarzony dom w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

118 400 zł1 480 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Działka położona jest w miejscowości Bolemin, w gminie Deszczno, w odległości ok. 13 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To spokojna i zielona okolica, idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej na Mazurach Lokalizacja Brejdyny, gmina Piecki, powiat mrągowski malownicza, spokojna okolica w otoczeniu lasów i jezior, z dogodnym dojazdem do Mrągowa.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł31,56 m² 9 790,87 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

null Na sprzedaż funkcjonalne i kompletnie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 31,5 m , położone w świetnie utrzymanej kamienicy w doskonale skomunikowanej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 077 m² 119,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Na sprzedaż działki w spokojnym rejonie, wśród wyłącznie niskiej zabudowy, blisko lasu. Rusiborek 10km od Środy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,20 m² 14 234,88 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Mamy okazję zaoferować Państwu ciekawe mieszkanie pod względem lokalizacji, funkcjonalności i ustawności, położone w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,25 m² 10 540 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,25 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji w Siechnicach. To propozycja dla osób poszukujących harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł37,30 m² 22 761,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny. Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży! mieszkanie: na sprzedaż w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 000 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodnym dostępem do miasta? Ta działka 1000 m w Serocku jest odpowiedzią na Twoje marzenia o własnym domu w otoczeniu lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

156 910 zł1 207 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w otoczeniu zieleni, na szczycie wzniesienia zapewniającego najlepszy widok ma staw i okolicę. Działka 221509_2.0005.194/5 Obręb Donimierz Gmina Szemud Powiat wejherowski.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas W ofercie! Szukasz mieszkania w lokalizacji, która świetnie sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem dla studentów? Zależy Ci na gotowym mieszkaniu bez.

Szczegóły ogłoszenia

330 240 zł2 752 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz uciec od zgiełku miasta? Na sprzedaż urokliwa działka nad jeziorem w miejscowości Małszewo. Działka rekreacyjna (267/9) o powierzchni około 2752 m2.