cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 268 ogłoszeń
Od najnowszych
200 268 ogłoszeń
Działka inwestycyjna Bogaczewo
Bogaczewo,warmińsko-mazurskie
165 000 zł1 395 m² 118 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament z ogródkiem Warszawa
Warszawa,mazowieckie
1 149 709 zł55,01 m² 20 900 zł/m²
Działka Pęcław
Pęcław,dolnośląskie
60 000 zł1 097 m² 54,69 zł/m²
Działka budowlana, ul. Jagielska
Warszawa,mazowieckie
5 560 000 zł4 282 m² 1 298,46 zł/m²
Kawalerka Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
422 000 zł27,61 m² 15 284,32 zł/m²
550 000 zł26,10 m² 21 072,80 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Żyrardów
Żyrardów,mazowieckie
649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²
92 000 zł1 073 m² 85,74 zł/m²
Działka Łąka
Łąka,śląskie
1 100 000 zł6 129 m² 179,47 zł/m²
Działka budowlana Krążkowo
Krążkowo,kujawsko-pomorskie
91 000 zł3 500 m² 26 zł/m²
Działka budowlana Góra
Góra,śląskie
139 000 zł992 m² 140,12 zł/m²
Lokal handlowy klimatyzowany
Warszawa,mazowieckie
2 990 000 zł103 m² 29 029,13 zł/m²
Apartament 3-pokojowy
Mielno,zachodniopomorskie
509 000 zł48,90 m² 10 409 zł/m²
Rynek pierwotny
Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna
Kraków,małopolskie
659 051 zł43,74 m² 15 067,48 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stołczyńska
Szczecin,zachodniopomorskie
770 000 zł215 m² 3 581,40 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie
178 000 zł1 030 m² 172,82 zł/m²
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strobanda
Toruń,kujawsko-pomorskie
580 000 zł52,76 m² 10 993,18 zł/m²
419 000 zł34 m² 12 323,53 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska
Kielce,świętokrzyskie
368 000 zł50 m² 7 360 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Piekarska
Szamotuły,wielkopolskie
199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²
Działka inwestycyjna Kopaszyn
Kopaszyn,dolnośląskie
2 700 000 zł41 728 m² 64,70 zł/m²
150 000 zł5 371 m² 27,93 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Chrzanów,dolnośląskie
447 500 zł1 755 m² 254,99 zł/m²
Dom wolnostojący Przyszowa
Przyszowa,małopolskie
2 500 000 zł231 m² 10 822,51 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Sady
Sady,dolnośląskie
609 000 zł2 174 m² 280,13 zł/m²
Działka rekreacyjna, ul. Wschodnia
Kielce,świętokrzyskie
24 000 zł600 m² 40 zł/m²
2 060 000 zł4 891 m² 421,18 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona
Warszawa,mazowieckie
751 731 zł36,30 m² 20 708,84 zł/m²
212 000 zł962 m² 220,37 zł/m²
118 400 zł1 480 m² 80 zł/m²
Działka budowlana przy lesie Brejdyny