dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

1 400 000 zł10 400 m² 134,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu działkę budowlano.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł1 416 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w Piskórce, gmina Prażmów, w uroczej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł8 978 m² 19,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Wólka Starzyńska, gmina Szczekociny, powiat zawierciański, powierzchnia 8 978 m2, sprzedam, 179 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł71 m² 37 323,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 71 m | wysoki standard | ścisłe centrum II linia metra Na sprzedaż, prezentuję stylowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m ,zlokalizowane jest w luksusowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł108 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Na sprzedaż:.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł88,30 m² 5 266,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 5 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Chrobry ul. Morcinka. Mieszkanie położone w centrum miasta w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 88,3 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

638 000 zł61,29 m² 10 409,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie z ogródkiem 61,29 m Opole, chmielowice 0%! Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,29 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

617 015 zł40,46 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł62,05 m² 7 542,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Chojnicach szeregowiec z ogródkiem! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,90 m , usytuowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 001 m² 599,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Podstawowe informacje: działka usługowo-budowlana w Domasławiu, przy głównej drodze, pow. 1001 m2, media w drodze. Dla działki wydano pozwolenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturę. Gdzie codzienność zwalnia, a przestrzeń pracuje na Twój komfort. Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł7 881 m² 91,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana/usługowa 200 metrów od przybrzeżnego jeziora Bukowo, oraz 3 km od morza. Działka inwestycyjna o powierzchni 7881 mkw. w kształcie zbliżonym do rąbu o długości boków.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł843 m² 77,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wilczyn, gmina Grębocice, działka budowlana 8,43 ar, sprzedam, 65 000 zł. Atrakcyjna działka niezabudowana, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem Mn- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł55,60 m² 7 158,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania 55,6 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł562 m² 186,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż na wyłączność! Kategoria: działki budowlane Lokalizacja: brzeźnik Powierzchnia: 5,62 a oraz 5,64 a Największe zalety! Działki o regularnym kształcie Uzbrojenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł34 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzi salon który został zaaranżowany na dwa pokoje, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 271 762 zł79,07 m² 16 084 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Aloha Residence to inwestycja, która zajęła 1 miejsce w rankingu wśród szczecińskich inwestycji, które cieszyły się największym zainteresowaniem, a przy tym posiadały.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł10 116 m² 78,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, możliwość podziału (przez nowego właściciela) na mniejsze działki o powierzchni minimum 1300 m2, maksymalna powierzchnia zabudowy - 20%,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 523 zł69,91 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 69,91 m2 na nowym osiedlu przy ulicy Wagrowskiej w Poznaniu. Rozkład pomieszczeń: przedpokój (10,70 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

804 461 zł62,20 m² 12 933,46 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania z balkonem, na świetnie usytuowanym osiedlu Szczepin w samym sercu Wrocławia. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 920 zł63,14 m² 11 528,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Lokalizacja: praca blisko domu - liczne centra biurowe w odległości krótkiego spaceru lub szybkiej przejażdżki tramwajem lub rowerem. Edukacja w sąsiedztwie - prywatne uczelnie i szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł4 177 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 177 m , położona w miejscowości Stanisławów Nowy, gm. Lutomiersk (działka nr 42/34). Nieruchomość objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 500 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka w przepięknym krajobrazie leśnym. Wymarzone położenie dla pasjonatów jazdy konnej i bliskości z przyrodą. Oferowana działka o powierzchni 1500 m położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł92 m² 4 673,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Dla pierwszego klienta 10 000 zł rabatu na start.W WYBRANYCH WARIANTACH 420 000 ZŁ LUB 460 000 ZŁ i 620 000 ZŁ. Odkryj swoją wymarzoną przestrzeń życia na nowoczesnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

756 600 zł2 910 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Pępowo o powierzchni 2910m2. Działka znajduje się w sąsiedztwie takich miejscowości jak: żukowo i Rębiechowo. Około 18km.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł245,88 m² 3 212,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość z potencjałem Dobrzelin, ul. Jagiełły Oferta skierowana do osób poszukujących przestrzeni do życia i pracy w jednym miejscu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł655,40 m² 1 676,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:293 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w samym centrum Łomży przy ul. Sikorskiego 126D z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł878 m² 427,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek budowlanych Mierzyn, osiedle domów jednorodzinnych Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonych działek budowlanych w Mierzynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 629 720 zł107 m² 15 231,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

To mieszkanie jest dla osób, które chcą mieć komfort domu, ale bez zabierania sobie całych weekendów na koszenie trawy i pilnowanie dachu. Dwupoziomowe, z ogródkiem, z sensownym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

397 705 zł37,83 m² 10 512,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe O pow. Użytkowej 37,83m2 + antresola O pow. 16,63m2 stan deweloperski piła - os. Górne kupujący nie płaci podatku pcc Tytułem oferty jest lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł54 300 m² 331,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka bezposrednio samej Al. Krakowskiej w Marysinie , gm. Lesznowola, k. Wólki Kosowskiej. Działka posiada dostęp od Alei Krakowskiej (szerokość 90 m) oraz drugi od ulicy gminnej. Dzialka.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł34,80 m² 22 873,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,8 m z balkonem 10,9 m , położone w budynku z 2023 roku przy ul. Sztormowej 2 w Sianożętach, w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł33 031 m² 62,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły działek : Łączna powierzchnia : 33 031 m Działki nr : 150, 151, 152, 148/4, 148/7 Charakterystyka : Płaskie ukształtowanie terenu Porośnięte drzewami i krzewami Niezabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

461 374 zł39,97 m² 11 543,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0 % podatku pcc oferta deweloperska Doskonała komunikacja z miastem. Osiedle Unii Lubelskiej 4 zlokalizowane jest na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 548 m² 128,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka nad jeziorem Objęta mpzp- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej lub usług Tylko w naszym biurze! Oferta na wyłączność. Oferta sprzedaży działki Z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 580 m² 75,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wieś Górowo geograficznie znajduje się w obrębie Równiny Prusickiej, pomiędzy Wzgórzami Trzebnickimi a Doliną Baryczy. Obszar gminy Prusice leży w strefie najwyższych temperatur.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł55,70 m² 5 834,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja M-4 żory os. Sikorskiego niski blok III piętro 325 tys licencjonowane biuro nieruchomości solid posiadamy w swojej ofercie mieszkanie M-4 położone w niskim bloku na III.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 718,65 m² 6 982,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Na sprzedaż hala z częścią biurowo o łącznej powierzchni użytkowej 1718,65m2 - Lublin, zadębie. Budynek produkcyjno-biurowy z częścią magazynową, budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,85 m² 5 786 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne M3 parter niski blok oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie typu M-3 - 2 pokoje nieprzejściowe, kuchnia z oknem. Mieszkanie po remoncie, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł112 m² 7 669,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy w centrum Łodzi ul. Sienkiewicza | 111,75 m | Parking | Potencjał inwestycyjny Na pierwszym piętrze modernistycznej kamienicy przy ul. Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Skarszewy przy ul. Młyńskiej, który łączy funkcję komfortowego domu rodzinnego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij