dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

870 000 zł71 m² 12 253,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal biurowo-handlowy zlokalizowany na dynamicznie rozwijającym się, nowym osiedlu w pobliżu Rzeszowa. To idealne miejsce na prowadzenie działalności usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł135,77 m² 6 297,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy apartament przy Lesie Łagiewnickim - 135,77 m2 prywatności i możliwości (wykończony, do własnej aranżacji, możliwe dwa niezależne mieszkania, dwa miejsca postojowe, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Mamy na sprzedaż atrakcyjny dom w pobliżu jeziora Mucharskiego. Dom piętrowy o powierzchni ok. 280 m2, składa się z: parter 95 m2: wiatrołap, hall, łazienka, spiżarnia, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 074 m² 16,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna : pow. działki 2074m2 lokalizacja Pawły k .Zabłudowa dojazd asfaltem wym. działki 125m/15m Działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej , na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Mszczonowie, o powierzchni 4600 m2 o wymiarach 24 x 192 m, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media ; wodociąg i prąd w pobliżu. Plan wyznacza następujące.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,60 m² 9 787,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 700 zł50,78 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 50.78 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,29 m² 11 207,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 300 zł57,80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Okrąg budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł5 519 m² 30,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca któremu chcesz dać drugie życie? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: antoniew 23, 5 minut od Głowna. Powierzchnia działki: 5519 m . Zabudowania: dom 55 m , garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47,30 m² 13 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

homfi prezentuje 3 pok. mieszkanie z pięknym widokiem na Kraków lokalizacja: mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Pilotów 28. Zaledwie 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 743 zł45,25 m² 8 922,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2 pokoje dodatkowo z garderobą I dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

557 322 zł64,06 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc oraz dodatkowych kosztów obsługi biura! Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,06m2, położone na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł2 686 m² 55,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka o pow. prawie 27 arów w Prądocinie, w okolicy o mało zwartej zabudowie, z widokiem na pastwisko, na którym pasą się konie. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł76,97 m² 12 082,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Partynicach w skład , którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (32.4 m2 ) - 2 sypialnie - łazienka - toaleta - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł117,02 m² 5 375,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż oferujemy gotowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Jest to miejsce doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i malownicze widoki. Usytuowanie na delikatnym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł1 400 m² 1 707 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Podstawowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 832 zł102,37 m² 9 131,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Kameralne Osiedle, nowoczesny Szeregowiec - Twój Nowy Adres pod Warszawą Odkryj nowoczesne, starannie zaprojektowane domy w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 995 zł35,05 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 152 m² 91,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1152 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,83 m² 6 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice - ligota / zadole - ul. Zadole - 3 pokoje / 56 m2 + balkon we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 696 zł60,43 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 8% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Przepiekna okolica dom W centrum miasta biecz zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi zabudowaną docieplonym, budynkiem mieszkalnym i gospodarczym położoną w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

428 400 zł64,14 m² 6 679,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł16 100 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16.100 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wólka-Bosowska, w województwie świętokrzyskim. Działka ma regularny, prostokątny.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł60 m² 12 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | 60 m | balkon | Ursynów Stokłosy | działający wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3/3 pięter. Lokal z niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł903 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do potrzebnej infrastruktury? Te działki w miejscowości Budy.

Szczegóły ogłoszenia

1 234 900 zł68,16 m² 18 117,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

PL | eng | ua | ru Total Estate Concept ma przyjemność prezentować Państwu ofertę pięknego 3 pokojowego mieszkania. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Radzikowskiego 98,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł68 m² 18 367,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż | 68 m | 3 pokoje | 2 łazienki | taras | Bagry / Płaszów Cena mieszkania: 1 249 000 zł Miejsce postojowe zewnętrzne: 50 000 zł (osobna księga wieczysta) Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł631 m² 2 694,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa bezpośrednio przy ul łostowickiej zabudowana budynkiem usługowym 120m2 na działce 631m2 lokalizacja: działka położona w dzielnicy Gdańsk Siedlce. Położona jest bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł145,10 m² 6 409,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące o powierzchni 145,1 m , zlokalizowane na kameralnym, nowopowstałym osiedlu w Choszczówce Stojeckiej, wraz z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł7 269 m² 302,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 269 m²

Szczytniki nad Kaczawą - Kompleks produkcyjno-magazynowy na sprzedaż z możliwością przejęcia działającego tartaku Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura nieruchomości. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł143 m² 13 287 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Osiedle oficerskie! bezczynszowe mieszkanie 4 pokojowe ( 102m2)na 1 piętrze + lokal 41 m kw ( ma parterze) + garaż + ogródek + piwnica Mieszkanie: 4 pokoje, dwie łazienki i kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł870 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wołomin. 870M2 pkp wołomin słoneczna około 400M Atrakcyjna działka budowlana 870m2 ( wydane warunki zabudowy) Położona w Wołominie -nowe Lipiny. Kształt prostokąt. Dogodne wymiary 19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 249 000 zł70,77 m² 31 779 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Inwestycja Apartamenty Galant Ząbkowska to nowoczesny apartamentowiec w sercu Pragi wkomponowany w tkankę miejską, stworzony dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł162,40 m² 10 775,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Wnętrze, które mogłoby zdobić okładki magazynów - wysoki standard bez kompromisów Design | Przestrzeń i Dusza | Unikatowa Rezydencja | Kameralna zabudowa | Pełne wyposażenie | Garaż | Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł6 600 m² 30,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Propozycja idealna dla ludzi którzy lubią obcować z przyrodą i chcą zamieszkać w otulinie lasów i gór. Wyjątkowa działka o pow. 66 arów, z wydanymi wz na dom.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł57,87 m² 5 616,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państw, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Opis nieruchomości: - metraż: 57,87m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36,25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych o wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł50 m² 12 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam, mieszkanie w Centrum Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 50m2, które znajduje się na drugim piętrze - czteropiętrowego bloku. Posiada funkcjonalny układ, tj. łazienka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij