dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

1 590 000 zł180 m² 8 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:638 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom z praktyczną dobudowaną częścią mieszkalną lub usługową, idealny dla rodzin, inwestorów albo osób prowadzących działalność. Gdańsk Kokoszki, zamieszkaj lub.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Brennej Leśnicy cisza, natura i idealne miejsce na dom w górach Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Brenna,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16 m² 6 187,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mint property ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży garażu zlokalizowanego przy ulicy Krynickiej w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł27 m² 11 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Szukasz miejsca na wypoczynek nad morzem? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 901 zł27,70 m² 23 028,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Okazja inwestycyjna: 27,7 m z potencjałem na 2 pokoje | Duża Loggia | Cena Promocyjna! Szukasz bezpiecznej przystani dla swojego kapitału? Zainwestuj w mieszkanie, które zarabia na siebie od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Rekowo

Rekowo,zachodniopomorskie

135 000 zł1 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży kompleksu działek rekowo, wyspa wolin Na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położony w malowniczej miejscowości Rekowo,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62,20 m² 13 665,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na Wilczaku, ul. Czapla. powierzchnia 62,2 m2 piętro 3/4 balkon od strony Warty, z pięknym widokiem na tereny zielone nad Wartą salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 180 000 zł293 m² 10 853,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 690 m²

Międzylesie | Dom wolnostojący | Duża działka z ogrodem :opis Przestronny, dobrze doświetlony dom parterowy z poddaszem użytkowym i częściowym podpiwniczeniem. Garaż na 2 auta.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 411 m² 96,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 3411m2 pod działalność przemysłową/usługową. Działka z budynkiem i wiatami - dostosowana pod stację paliw lub myjnię. Budynek ok 100 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 680 zł46,56 m² 9 572,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł375 m² 53,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Szukasz unikalnej nieruchomości? Lubisz przebywać w otoczeniu naturalnego krajobrazu? Zależy Ci na sprawnym dojeździe do Krakowa? Polecamy dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 205 240 zł95,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4- pokojowy apartament o powierzchni 95,88 m2, położony na 4-tym piętrze, 1,5 km od plaży w Brzeźnie. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Rynek wtórny, zagospodarowana działka 240 m2. Prąd, gaz, kanalizacja, instalacja tv i tv sat. Szesć pomieszczeń, dwie kuchnie, dwie łazienki z wc, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł30 m² 19 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka przy Parku Szczęśliwickim ul. Zadumana Ochota Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka po remoncie, położona w jednej z najbardziej zielonych części Ochoty przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł71 m² 12 253,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal biurowo-handlowy zlokalizowany na dynamicznie rozwijającym się, nowym osiedlu w pobliżu Rzeszowa. To idealne miejsce na prowadzenie działalności usługowej,.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł135,77 m² 6 297,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy apartament przy Lesie Łagiewnickim - 135,77 m2 prywatności i możliwości (wykończony, do własnej aranżacji, możliwe dwa niezależne mieszkania, dwa miejsca postojowe, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł280 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 836 m²

Mamy na sprzedaż atrakcyjny dom w pobliżu jeziora Mucharskiego. Dom piętrowy o powierzchni ok. 280 m2, składa się z: parter 95 m2: wiatrołap, hall, łazienka, spiżarnia, kotłownia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 074 m² 16,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna : pow. działki 2074m2 lokalizacja Pawły k .Zabłudowa dojazd asfaltem wym. działki 125m/15m Działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej , na końcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł4 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Mszczonowie, o powierzchni 4600 m2 o wymiarach 24 x 192 m, bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Media ; wodociąg i prąd w pobliżu. Plan wyznacza następujące.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,60 m² 9 787,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 700 zł50,78 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy w pożądanej lokalizacji. Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 50.78 m , położony w świetnej lokalizacji przy ulicy Parkowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,29 m² 11 207,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 300 zł57,80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Okrąg budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47,30 m² 13 720,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

homfi prezentuje 3 pok. mieszkanie z pięknym widokiem na Kraków lokalizacja: mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Pilotów 28. Zaledwie 400 m od.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł5 519 m² 30,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca któremu chcesz dać drugie życie? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: antoniew 23, 5 minut od Głowna. Powierzchnia działki: 5519 m . Zabudowania: dom 55 m , garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 743 zł45,25 m² 8 922,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów Przestronne 2 pokoje dodatkowo z garderobą I dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

557 322 zł64,06 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc oraz dodatkowych kosztów obsługi biura! Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 64,06m2, położone na 3 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

148 000 zł2 686 m² 55,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładnie położona działka o pow. prawie 27 arów w Prądocinie, w okolicy o mało zwartej zabudowie, z widokiem na pastwisko, na którym pasą się konie. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł76,97 m² 12 082,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Partynicach w skład , którego wchodzą: - salon z aneksem kuchennym (32.4 m2 ) - 2 sypialnie - łazienka - toaleta - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł117,02 m² 5 375,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż oferujemy gotowe domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Jest to miejsce doskonałe dla osób ceniących sobie ciszę i malownicze widoki. Usytuowanie na delikatnym wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł12 862 m² 62,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż: teren Inwestycyjny w Częstochowie, ul. Żyzna Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 1,2862 ha, zlokalizowany w Częstochowie przy ul. Żyznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł1 400 m² 1 707 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w doskonałej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Podstawowe parametry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

934 832 zł102,37 m² 9 131,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:99 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Kameralne Osiedle, nowoczesny Szeregowiec - Twój Nowy Adres pod Warszawą Odkryj nowoczesne, starannie zaprojektowane domy w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

346 995 zł35,05 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Imperium serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji mieszkań w świetnej lokalizacji Nowego Sącza. Gwarantujemy łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 152 m² 91,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę położoną w kompleksie 24 działek Zaleszczycach przy ul. Leśnej, gmina Gryfice. Działka o powierzchni 1152 m2,w kształcie długiego prostokąta z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,83 m² 6 788,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice - ligota / zadole - ul. Zadole - 3 pokoje / 56 m2 + balkon we speak english Możliwość zakupu na kredyt. Idealne również jako inwestycja na wynajem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 696 zł60,43 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteśmy biurem sprzedaży dewelopera. Ceny zawierają 8% vat, kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest także z 2% pcc Nowa inwestycja w centrum Ustronia Mamy do zaoferowania apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł200 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Przepiekna okolica dom W centrum miasta biecz zapraszamy Prezentowana nieruchomość stanowi zabudowaną docieplonym, budynkiem mieszkalnym i gospodarczym położoną w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

428 400 zł64,14 m² 6 679,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować wygodne 3 pokojowe, przestronne mieszkanie znajdujące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 64,14 m2 mieści się na Osiedlu Batorego, składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł16 100 m² 2,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 16.100 m , zlokalizowana w malowniczej miejscowości Wólka-Bosowska, w województwie świętokrzyskim. Działka ma regularny, prostokątny.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij