dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

369 000 zł53,70 m² 6 871,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy pokoje na parterze, w bloku czteropiętrowym przy ulicy Osiedlowej. Optymalny, dwustronny rozkład pomieszczeń. Duży słoneczny balkon w pokoju dziennym, oddzielna, ustawna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł53 m² 27 358,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy lokal handlowo-usługowy położony na parterze odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zwierzynieckiej - jednej z najbardziej prestiżowych ulic w centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł153 m² 7 836,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy i wygodny dom o powierzchni 153 m2 z przynależną działką 500 m2. Budynek dwulokalowy połączony z budynkiem sąsiednim garażami. Posadowiony w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł78,90 m² 8 618,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 78.90 m2, położony przy Alei Zwycięstwa w Olecku. Apartament usytuowany jest na parterze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł85 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! 255 000 zł - mieszkanie z ogródkiem + budynki gospodarcze Siemyśl | 19 km od Kołobrzegu Szukasz swojego pierwszego mieszkania, ale ceny w mieście są poza zasięgiem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

496 000 zł34 m² 14 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m z dodatkowym poddaszem (17 m ), położone na 4. piętrze nowego budynku z 2025 roku przy ul. Sielawy, na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

485 360 zł133,47 m² 3 636,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej 103,97 mkw w Paprotni, gm. Zapolice. Idealny dla osób szukających nieruchomości do wykończenia lub mających.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37 m² 16 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m na osiedlu Enclave w Pruszkowie kawalerkę z wydzieloną strefą sypialnianą oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł189,62 m² 8 701,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1935

Oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż połowa bliźniaka - Poznań, dębiec | Duży ogród | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł1 269 m² 1 576,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 169 m²

Przedmiot sprzedaży: przedmiotem sprzedaży jest przygotowana i częściowo zrealizowana inwestycja deweloperska obejmująca 8 działek (w tym droga wewnętrzna). Projekt zakłada realizację: -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł5 400 m² 166,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 0,5436 ha, z mpzp, przeznaczona pod produkcję i usługi nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:442 m²

Domek całoroczny o pow. ok 70 m2 na działce rekreacyjnej rod o pow. ok 443 m2, położonej Na Wyspie Puckiej. Działka zabudowana domem piętrowym o powierzchni ok. 70 m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł173 m² 1 675,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:542 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 173m 2 (użytkowej 140m 2 ) z garażem wolnostojącym w Trzebini osiedle Wodna (cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 086 zł49,61 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Barcin,kujawsko-pomorskie

680 000 zł109 m² 6 238,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronny, piętrowy dom położony na zadbanej działce w miejscowości Barcin w spokojnej okolicy przy ulicy Polnej. Idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł752 m² 179,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana przy ulicy Wrzosowej w Starachowicach. Bardzo cicha i spokojna okolica, w sąsiedztwie lasu. Działka o powierzchni 752m2 w drugiej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,82 m² 13 449,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł45 m² 9 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż nowoczesne, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 45 m , łączące wysoki standard wykończenia, funkcjonalny układ oraz atrakcyjną lokalizację. Lokal idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł66,31 m² 17 976,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 4-pok. mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy ul. gen. Józefa Dwernickiego. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż lokal użytkowy 35 m | po generalnym remoncie | ogrzewanie miejskie Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 35 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł125,90 m² 9 213,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Jeśli marzysz o domu, w którym po pracy możesz naprawdę odpocząć od miejskiego tempa życia, ta nieruchomość w Osowiczach może być dokładnie tym, czego szukasz. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł18 900 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka rolna - 11 km od centrum miasta Chełm. Teren oznaczony symbolem rm, tereny rolne z warunkowym prawem zabudowy wzdłuż tras komunikacyjnych: dróg powiatowych i gminnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 732 800 zł144,40 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Parkowe kliny - nowoczesne domy W zabudowie szeregowej W zielonej części krakowa Kameralna inwestycja | Elegancka i ponadczasowa architektura | Wysoka funkcjonalność | Komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

17 423 075 zł30 301 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka inwestycyjna o charakterze produkcyjno-usługowym Lokalizacja Działka znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska, dzielnica Matarnia, przy ulicy Budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 792 zł57,42 m² 17 394,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 57,42 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

1 782 000 zł1 800 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży prestiżowej działki budowlanej położonej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznania Smochowicach. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł4 561 m² 15,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| pięknie położone działki na przedmieściach Nasielska Broninek w kompleksie nowo wydzielonych działek o powierzchniach od 3000m.kw, położonym naprzeciwko nr 34,pomiędzy ulicami Broninek.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł5 120 m² 87,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana -inwestycyjna 0,5120 ha, objęta mpzp, mikołów - 449 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,5120 ha (5120 m ) , położona w Mikołowie , na.

Szczegóły ogłoszenia

659 002 zł62,17 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,17 mkw usytuowane na VI piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

257 095 zł26,62 m² 9 657,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży bezpośrednio od dewelopera Bez prowizji / bez pcc. Bez ukrytych kosztów ostatnia kawalerka W budyku dodatkowo z dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł41 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym standardem? Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu Szewska 7,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 079 m² 139,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1080m2 w Miejscowości Nowy Prażmów. Dla tej działki zostało wydane pozwolenie na budowę i jest rozpoczęty dziennik.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł42 m² 3 023,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Wąbrzeźno o pow. 42 m2, położone na 1 piętrze, składające się z: - kuchni, - salonu, - sypialnii, - łazienki z wanną i prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 700 zł34 500 m² 144,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 34 500 m2 położony w Słomczynie (gm. Grójec). Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 u/p Dla.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 024 m² 244,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: malownicza wioska położona nad Zalewem Mietkowskim, świetny dojazd zarówno do Wrocławia 54km , jak i Świdnicy 26km. Działka znajduje się w cichej okolicy, zabudowanej domkami.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł400 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 400 m położona w samym centrum Radzynia Podlaskiego, przy ul. Spokojnej. Teren w pełni uzbrojony, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł98,16 m² 7 324,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Poszukujesz nieruchomości w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta ? Właśnie znalazłeś! Mamy w sprzedaży segmenty o powierzchni 98 m2, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 981 zł28,99 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Kameralnej Inwestycji Nowa Enklawa w Dobczycach. Podstawowe informacje: - możliwość nabycia miejsca postojowego w hali.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł60,16 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w stanie deweloperskim 5 piętro Duży balkon loggia Bez czynszu Nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie w nowym bloku z windą, położone na 5. piętrze. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł7 300 m² 149,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Umowa na wyłączność, dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt"! Oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94 m² 9 776,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gotowe domy jak również w budowie Zdjęcia domu pokazowego jak można wykończyć nieruchomość. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Inwestycja to Kameralne.