dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 237 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

85 000 zł1 500 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemności zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 15 arów, położoną w malowniczej miejscowości Łaski (gm. Jasło). Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 261 148 zł73,11 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 038 800 zł59,36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 171 194 zł67,31 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł1 282 m² 218,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną przy ul. Bieszczadzkiej we wsi Chylice, gm. Jaktorów. Powierzchnia 1282 m2 (prostokąt o szerokości ok. 63 m x 21 m głębokości). Dla działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

680 000 zł75 m² 9 066,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie (w cegle) składające się z 4 rozkładowych pokoi (20m/12m/12m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, dodatkowego wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł58 m² 8 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (25m/10m/9m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł34,24 m² 12 178,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Tarasy Gąski zainwestuj w gotowy model biznesowy, stworzony z myślą o inwestorach. Układ lokalu został zaprojektowany pod maksymalną rentowność najmu, a unikalne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

525 000 zł61,42 m² 8 547,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Wzgórze Hugona. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

363 000 zł38,07 m² 9 535,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu, mieszczące się na Osiedlu Wzgórze Hugona. Istnieje możliwość zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Zgoda Świętochłowice

494 000 zł57,07 m² 8 656,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Władysławów,mazowieckie

999 000 zł82,40 m² 12 123,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Sprzedaż | 999 000 zł | 82,4 m2 | segment skrajny | 4 pokoje | Wojska Polskiego | Władysławów | Gm. Lesznowola Przedmiotem sprzedaży jest segment skrajny o powierzchni 82,4m2 z ogródkiem 280.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł69 m² 14 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż | 980 000 zł | 69 m2 | mieszkanie | 2,3 pokoje | ogródek | Jasińskiego | Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zadbana działka rod 400 m z komfortowym domem około 80 m Warzenko, rod Tuchomek Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni zagospodarowana działka rod o powierzchni około 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w spokojnej miejscowości Domowników. Mieszkanie na 2 pietrze, trzypokojowe z osobną kuchnią, łazienką, toaletą , balkonem i korytarzem o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł117 m² 11 017,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:515 m²

Rezerwacja. Oferuję do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Czaple, tuż przy zachodniej granicy Gdańska. Spokojna okolica, dobry dojazd do Gdańska, także komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł81,75 m² 9 174,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie inwestycyjne 81,75 m | kamienica | centrum Wrocławia | blisko Rynek, politechnika Tylko w naszym biurze klucze do mieszkania dostępne na miejscu. Na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł84,83 m² 8 016,03 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł84,83 m² 7 603,44 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł84,83 m² 7 780,27 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 501 zł46,77 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne Apartamenty z Prywatnymi Ogrodami i Tarasami Najlepsza Lokalizacja w Wadowicach! Tylko w przedsprzedaży masz możliwość wyboru najatrakcyjniejszych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł72,51 m² 7 723 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament "pod klucz" Tarnowskie Góry, repty Śląskie Na sprzedaż nowy, komfortowy apartament o powierzchni 74 m , położony w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł51,20 m² 5 839,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości czestate prezentuje: funkcjonalne mieszkanie położone w Częstochowie w dzielnicy Tysiąclecie. To idealna propozycja dla singla, pary, lub pod wynajem, którzy szukają.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł72 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej "praca" w Katowicach. Mieszkanie częściowo po remoncie. Na chwilę obecną wymieniono: - elektrykę - drzwi - płytki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47,30 m² 4 862,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedanie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47.3m2. Mieszkanie położone w dzielnicy Chorzowa Batorego. W pobliżu: - szkoła - przystanek autobusowy - liczne lokale gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł71,13 m² 9 770,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nowość na rynku! Jeśli szukasz 4 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią przy ścisłym centrum miasta to koniecznie czytaj dalej! Do sprzedaży lokal mieszkalny stanowiący odrębną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siedlce,mazowieckie

1 200 000 zł164,93 m² 7 275,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:889 m²

Jeśli szukasz nowego, parterowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej a zarazem pożądanej okolicy jaką jest Stok Lacki ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj dalej!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Siedlce,mazowieckie

699 000 zł224 m² 3 120,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Jeśli szukasz nowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej okolicy, z widokiem na las a zarazem w rozsądnej cenie i ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł143,10 m² 9 084,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 061 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł8 844 m² 21,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna z możliwością zabudowy, położona w malowniczej okolicy z widokiem na Beskid Niski, na południowym, doskonale nasłonecznionym stoku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 522 m² 82,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na panoramę Nowego Sącza i Beskid Sądecki Trzetrzewina, gm. Chełmiec Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł190,60 m² 5 194,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniu przedstawiają aktualny, rzeczywisty stan nieruchomości nie są to wizualizacje. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Sienno,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł198 m² 12 626,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Tylko w libera nieruchomości na sprzedaż kompleks parkowy w Siennie , gmina Dobrcz, województwo kujawsko - pomorskie. Park jest pozostałością po.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł248 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Obiekt pod działalność gospodarczą z biurem na piętrze - Gliwice, ul. Staromiejska Oferta na wyłączność - tylko u nas! Nowoczesny, energooszczędny obiekt idealny na siedzibę firmy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł248 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferta na wyłączność tylko u Nas! Biuro Nieruchomości Projekt Kwadrat przedstawia Państwu na sprzedaż dom z potencjałem mieszkalnym i biznesowym. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł54,70 m² 7 111,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania - 2 mieszkania inwestycyjne po generalnym remoncie | Gliwice - Sośnica! Gliwice, ul. Odrowążów Powierzchnia całkowita: 54,7 m Liczba lokali: 2 niezależne kawalerki (I i II.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Stylowa kawalerka po remoncie -39 m | centrum Gliwic | ul. Młyńska Biuro nieruchomości Projekt Kwadrat & Faza prezentuje na sprzedaż stylową i funkcjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 197 m² 834,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Oferta na wyłączność powstała przy współpracy z biurem nieruchomości czapla&czapla Obsługa Inwestycyjna z Gliwic i jest dostępna w obu biurach na dokładnie takich samych.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 308 m² 496,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1308m2, położona w Milanówku, jednej z najbardziej zielonych miejscowości pod Warszawą, znanej jako "miasto-Ogród". Działka o numerze ewid. 83/5.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł1 391 m² 120,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1391m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka nr 682/9 z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł26 m² 15 192,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Cena brutto, obejmuje system appartme. Apartament inwestycyjny w inwestycji Portovo od Murapol. Z balkonu widok na Oplyw Motławy. Sprzedaż bez pośredników. Sprzedaje jako osoba fizyczna.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł889 m² 134,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 890m2 w centrum Nasielska Lokalizacja: cicha część miasta, ok. 100 m od głównej trasy (ul. Warszawska 64/dw571). Korzyści dla.

Szczegóły ogłoszenia

361 000 zł21 m² 17 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kawalerka, krowodrza - bronowice 361000 zł sprzedaż bez pośrednika mieszkanie 1 pokojowe, na 3 piętrze, po remoncie, budynek ocieplony i zmodernizowany. niedaleko miasteczka studenckiego.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł61,60 m² 10 211,04 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m , zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł135,48 m² 8 488,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Witam, do sprzedaży mieszkanie z możliwością podziału na dwa po 67m w budynku bliźniaczym dwulokalowym. Górne mieszkanie ma powierzchnię 135,48 na dwóch kondygnacjach ,dwie łazienki.