dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

Rynek pierwotny

720 165 zł46,84 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 511 m² 205,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, znajdująca się w miejscowości Stare Budy. Na działce jest prąd. Ogrodzona. 1) Teren o symbolu zr Przeznaczenie terenu - funkcja zabudowy rekreacyjnej Realizacja zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 539 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Mechowo, oddalonej zaledwie 6 km od Pyrzyc. W skład oferty wchodzi w pełni wyposażony warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 587 m² 249,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1587 m , położona w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł451,40 m² 8 418,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

NA sprzedaż - kompleks 4 lokali W ścisłym centrum gorzowa 4 lokale wynajęte | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, obejmująca kompleks czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 433 m² 1 465,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do oferty obiektu inwestycyjnego o powierzchni ok. 600 mkw umiejscowionego na gruncie o powierzchni 1433 mkw. Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Wapienicy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 859 m² 118,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w spokojnej okolicy - Suchy Dąb pod Gdańskiem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1859 m , położona w miejscowości Suchy Dąb, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2 na parterze w oficynie kamienicy, która przejdzie rewitalizację (części wspólne, główne instalacje). ul. Mickiewicza Stan do remontu. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53,67 m² 14 719,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m , zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł65,40 m² 4 418,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 m , usytuowane na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku z 1960 roku, zlokalizowanym przy ul. Warszawskiej 2 we Wrześni w samym.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł285,33 m² 3 469,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:545 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący w Wałczu przy ul. Partyzantów. Nieruchomość ma 285,33 m powierzchni całkowitej oraz 218,98 m powierzchni użytkowej. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | błonie | 47 M | tylko U nas! - Lokalizacja: błonie - 6 minut do centrum! - Powierzchnia: 47 m - Liczba pokoi: 3 - Stan: generalny remont (w trakcie) -.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł206 m² 18 689,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom na zielonym Mokotowie | ul. Polska | Kameralne osiedle 9 domów | Jasne, wysokie wnętrza : Dla kogo Dla rodzin, które szukają spokojnej, bezpiecznej przestrzeni z szybkim dojazdem do centrum. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 100 m² 117,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ustawne działki w Szczepanku pod Tłuszczem Twoja oaza spokoju blisko Warszawy! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, nie rezygnując z wygodnego dojazdu do pracy? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł48 m² 10 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! cena promocyjna! 3 pokoje Z balkonem | gotowe do wprowadzenia | ul. Arciszewskiego 48 m | I piętro | grunwald / łazarz Są mieszkania, które nie udają czegoś, czym nie są. Są po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 000 zł78 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D6 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, taras - 18,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł30 500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną w Rewalu. Nieruchomość o powierzchni 30500m2 o kształcie nieregularnym usytuowana jest w odległości około 600 m od morza. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

16 320 000 zł96 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki przemysłowe/inwestycyjne położone bezpośrednio przy drodze ekspresowej S5 w Lesznie Teren jest położony wzdłuż drogi S5 i jest z niej widoczny Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł88 m² 22 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne, wysokie (320 cm) mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 3. piętrze w klimatycznej, przedwojennej, 5-piętrowej kamienicy z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł66,50 m² 14 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Turmonckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł2 598 m² 110,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż - działka usługowa U6 | Zbytków | przy dk81 | 2598 m Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 2598 m , położona w Zbytkowie , w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość dostępna w finansowaniu kredytowym już od 1690 zł miesięcznie. O szczegóły oraz bezpłatne badanie zdolności kredytowej zapytaj agenta prowadzącego. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł150,80 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

W naszej ofercie przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150,8 m , położony w miejscowości Wisełka, przy ul. Golfowej. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł68,11 m² 7 854,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Mazury. Miejsce, które możesz stworzyć po swojemu Są nieruchomości, które się ogląda. I są takie, które zaczyna się odczuwać. Marcinowa Wola należy do tej drugiej kategorii. To spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 526 m² 90,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki michałowo - gniewkowo - warunki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne W trakcie uzyskania W ofercie posiadamy 11 działek - wz w trakcie uzyskiwania. Media linia energetyczna -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł5 080 m² 255,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę inwestycyjną w Częstochowie w dzielnicy Gnaszyn- kawodrza przy ul. Głównej, o powierzchni 5080m2. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł316 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż niewielka, kameralna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Jelenia Góra - osiedle Czarne. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł38 m² 11 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Brwinów mieszkanie 38m po podłodze 45m2, stan deweloperski kamienica. Do kupienia wyjątkowe mieszkanie idealne dla pary. Położone w willowej części Brwinowa w klimatycznej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł41,52 m² 20 351,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowoczesnym bloku mieszkalnym przy ul. Dąbrowskiego 10a w Krakowie. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy na sprzedaż bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem na osiedlu kopernika. Nieruchomość zlokalizowana jest na najbardziej poszukiwanym 1 piętrze W niskim ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł78,60 m² 3 562,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

78,6 m w kamienicy przy Rynku w Jaworze | dodatkowy pokój + lokal użytkowy | duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,6 m , położone w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 400 zł88,50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja w Kędzierzynie-Koźlu! Nie płacisz pcc i prowizji! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania mieszkania zlokalizowane w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulicy Synów.

Szczegóły ogłoszenia

3 861 000 zł468 m² 8 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal biurowy 468 m2 w nowoczesnym budynku biurowym blisko centrum Bielska-Białej. Sprzedawane jest całe piętro w budynku podzielone na 2 skrzydła oraz mniejsze biura od 19 m2 do 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł1 800 m² 688,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Rewalu położona 500 m od piaszczystej plaży Działka położona na płaskim terenie o powierzchni 1800 m kw i wymiarach 30.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wiśniowa

Cewlino,zachodniopomorskie

145 000 zł1 270 m² 114,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z wz, cewlino pod Koszalinem Działka z wydanymi Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny, na wzniesieniu z piękną panoramą. Parcela gładka, równa, w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł115 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Informacje pod numerem   . Na sprzedaż nowocześnie urządzone 5 pokojowe mieszkanie (dwupoziomowe) o powierzchni 115 m2 (użytkowej 87,13 m2) znajdujące się na 3 i 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł187 m² 2 593,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Agencja Nieruchomości Ostrowiec Świętokrzyski ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż domu w Ożarowie. Dom wielorodzinny o pow. całkowitej 187 m2 z wyodrębnionymi 3-ma mieszkaniami.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł3 232 m² 1 237,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta dla dewelopera - działka o powierzchni 3232 m2 przeznaczona w mpzp pod zabudowę mieszkaniową i usługi, zlokalizowana na Osiedlu Skorupy przy ulicy Baranowickiej ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł265 m² 5 283,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Szukasz dużego domu w nowoczesnym stylu. Dom jednorodzinny z możliwością dwurodzinnego w nowoczesnym stylu, usytuowany na dużej urokliwej, ładnie zagospodarowanej działce.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij