dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

2 245 000 zł95,94 m² 23 400,04 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Oferta dla poszukujących przestrzeni dla rodziny lub inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. To mieszkanie łączy świetny układ, dobrze przemyślane wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł65,70 m² 13 683 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż piękne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 kondygnacji odrestaurowanej kamienicy, 300m od Placu Grunwaldzkiego. Z racji niskiego czynszu idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł3 889 m² 84,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 889 m²

Oferta black weeks od 29.11.2025- 7.12.2025 CENA PROMOCYJNA 349 000ZŁ - oferta ograniczona czasowo - poprzednia cena 329 900zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w miejscowości Kodeń.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 198 m² 149,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1198 m2 Zakroczym, ul. Duchowizna. Podstawowe paramenty działki: działka jest usytuowana w pobliżu asfaltowej ulicy, jej szerokość wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 600 zł61,70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupując mieszkanie we współpracy ze mną nie płacisz ani prowizji, ani podatku pcc. Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, już oddane do użytku, o powierzchni 61,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł55,14 m² 24 483 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2 pok. o pow. 55,14 m2 z widokiem na morze w hotelu arka Medica spa 50 m od morza! Apartament z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 013 m² 251,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 1013 m położona w spokojnej okolicy miejscowości Gródków (gmina Psary) - zaledwie kilka minut od Dąbrowy Górniczej i Będzina,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy (bliźniak) zlokalizowany w malowniczej miejscowości w pobliżu Jaktorowa. Każdy lokal o powierzchni użytkowej ok. 132 m (dodatkowo garaż),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 080 zł47,12 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,12 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł56,82 m² 17 405,84 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

homfi prezentuje na wyłączność funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Horizon od cenionego dewelopera J.W. Construction, zlokalizowane przy ul. Starowiejskiej w Gdańsku obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł1 810 m² 19,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż widokowa działka rolna w Radziechowach Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 1810 m , położona w spokojnej części Radziechów , w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł750 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sześć działek o takiej samej powierzchni z drogą wewnętrzną położone w dwóch szeregach, przy powiatowej asfaltowej drodze i lesie, na obrzeżach małej wsi przez którą.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Do sprzedaży segment położony na osiedlu Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek dwukondygnacyjny, środkowy, podpiwniczony w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł3 090 m² 161,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Piękna działka z linią brzegową nad jeziorem w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie

Toruń,kujawsko-pomorskie

551 033 zł59,69 m² 9 231,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jar | watzenrodego | 4 pokoje - aneks| 59,69 m 2 Duży zabudowany taras. Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na IV kwartał 2026 roku. Obecny stan zaawansowania robót jest przyspieszony.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł59 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament do sprzedaży Przedmiotem oferty sprzedaży jest trzy pokojowy apartament o powierzchni 59m zlokalizowany w Piotrkowie Trybunalskim na osiedlu Belzacka City Park w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 013 zł27,81 m² 15 894,03 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Łódź,łódzkie

590 000 zł101 m² 5 841,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży klimatycznego 4-pokojowego mieszkania w zabytkowej kamienicy na II piętrze na Starym Polesiu w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł64,85 m² 14 957,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

To nie tylko mieszkanie to komfortowy styl życia blisko natury. Ten wyjątkowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 64,85 m łączy w sobie nowoczesną estetykę oraz funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 150 m² 956,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 979 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwie hale produkcyjno-magazynowe wraz z budynkiem mieszkalno-usługowym zlokalizowane w miejscowości Bienice położonej przy drodze wojewódzkiej nr 144,.

Szczegóły ogłoszenia

1 333 000 zł340 m² 3 920,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:914 m²

Dom przy ul. Gołębiej to idealne miejsce dla rodziny, która chce mieszkać w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką szkołę, sklepy czy szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

415 311 zł1 389 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-usługowa o powierzchni 1389 m , położona w miejscowości Kazimierów (gmina Halinów, powiat miński), obręb 0012, numer ewidencyjny 168/21. Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł900 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z Warunkami Zabudowy lokalizacja: grodzisk Wielkopolski, ul. Zdrojowa Dostępne działki o powierzchni 900 , 997 m2 - cena.

Szczegóły ogłoszenia

163 280 zł2 512 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka znajdująca się W gorzowie wlkp., OS. Wieprzyce. 69zł/m2 *** Cena do negocjacji *** Marzysz o pięknym domu na dużej działce na obrzeżach miasta z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wynajęcia apartament o powierzchni około 37m2- lublin, ścisłe Centrum okolice Placu Litewskiego! ul. Staszica Inwestycja - mieszkanie z najemcą, mieszkanie klimatyzowane! Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł306 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania ładna, niezabudowana działka z bezpośrednim zjazdem na ulicę, położona w okolicach ulicy Narodowej, na terenie rozwiniętym w kierunku budownictwa mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł300 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowość! Mamy do zaoferowania na sprzedaż duży dom 300 m2 ładnie usytuowany w podmiejskiej dzielnicy domków jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy. Budynek piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

108 460 zł1 972 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1972 m2, położona w miejscowości Kaczkowo, w gminie Łęczyce. Lokalizacja: nieruchomości zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 001 m² 49,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 30-arowa działka rolno-budowlana, płaska i niezabudowana, z wydaną wz na budowę domu, położona w miejscowości Głuchów, gmina Łańcut, woj. podkarpackie. Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Kielce,świętokrzyskie

1 139 000 zł115,05 m² 9 900,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:113 m²

Tylko U nas - brak prowizji od kupującego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej w zabudowie bliźniaczej znajdującej się w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł36,50 m² 11 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie własnościowe w stanie deweloperskim położone na nowym osiedlu w Rumi "osiedle przy błoniach", przy ulicy Błoni Janowskich, o powierzchni 36,5 m2, komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł89,91 m² 8 886,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Dom z dala od hałasu osiedle Przystań Natura Przystań Natura to miejsce, gdzie naprawdę można odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć bliskość natury. Zamknięte osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł3 508 m² 49,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania malownicza działka w Małusach Małych gmina Mstów o pow. 3508 m2 Cała powierzchnia działek 100% budowlana! Bardzo dobra oferta zarówno dla inwestorów jak i dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

243 650 zł4 430 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana czernin! Oferta działki budowlanej, zlokalizowanej w miejscowości Czernin gm. Dygowo, powiat Kołobrzeg w województwie zachodniopomorskim. Najważniejsze informacje: *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 440 zł59,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 165 zł46,84 m² 15 375 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 511 m² 205,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana, znajdująca się w miejscowości Stare Budy. Na działce jest prąd. Ogrodzona. 1) Teren o symbolu zr Przeznaczenie terenu - funkcja zabudowy rekreacyjnej Realizacja zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 539 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Mechowo, oddalonej zaledwie 6 km od Pyrzyc. W skład oferty wchodzi w pełni wyposażony warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł1 587 m² 249,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1587 m , położona w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Nieruchomość usytuowana przy drodze asfaltowej. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, co.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł451,40 m² 8 418,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

NA sprzedaż - kompleks 4 lokali W ścisłym centrum gorzowa 4 lokale wynajęte | Doskonała lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna, obejmująca kompleks czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł140,14 m² 9 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość. 1/2 bliźniaka o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 600 m2 w spokojnym rejonie Brwinowa.