dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

179 000 zł15 000 m² 11,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1,50 ha (15000 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. W sąsiedztwie działki znajduje się przyłącze wodne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Marksewo,warmińsko-mazurskie

655 000 zł100 m² 6 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dom zlokalizowany w niewielkiej wsi Marksewo znajdującej się zaledwie 15 minut drogi autem od centrum Szczytna. : dla kogo? Dla osób ceniących bliskość terenów zielonych, spokojne sąsiedztwo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący na działce (615m2), położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, dogodnie skomunikowany, tylko 10 km od Centrum Warszawy, wokół pełna infrastruktura. Działka ogrodzona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

578 999 zł51,90 m² 11 156,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

hit / 2 pok / pilczyce / odnowione Mieszkanie położone na 4 piętrze z 10, wśród zieleni, obok stawu i stadionu Tarczyński Wrocław. Dwa nieprzechodnie pokoje, ok. 18 i 14 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł4 300 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Bratucicach, gm. Rzezawa. Działka o pow. 43 arów płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 150x30 m. Dojazd I najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł12 700 m² 59,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca do zamieszkania daleko od wielkomiejskiego zgiełku, spokojnego, pięknie położonego, z fantastycznym, niczym nie zagrożonym widokiem? A do tego teren powinien być całkiem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł52,23 m² 5 456,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Duże dwupokojowe w Cieplicach Mieszkanie usytuowane na parterze budynku dwukondygnacyjnego. W skład lokalu wchodzi: przedpokój, łazienka, kuchnia oraz dwa pokoje Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 302 m² 207,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość z pięknym widokiem na Śnieżne Kotły, szrenicę oraz Zamek Chojnik. Do ceny działki doliczony jest udział w drodze dojazdowej tj.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł88,27 m² 10 422,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

| mieszkanie 4 pokojowe z dwiema łazienkami, dwoma balkonami oraz dwoma miejscami parkingowymi i piwnicą zlokalizowane w apartamentowcu z 2015 roku To mieszkanie możesz kupić tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Konieczki,warmińsko-mazurskie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przedstawiamy kompleks 6 działek inwestycyjnych umożliwiających rozwój biznesu na terenie Ełku w województwie warmińsko - mazurskim. Powierzchnie działek już od 0,3000 ha do 0,3958.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł50,92 m² 20 129,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty nieruchomości - Kameralny, trzypokojowy apartament z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 35 m - Wyjątkowa przestrzeń zewnętrzna z zielenią, idealna do wypoczynku i spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

931 380 zł4 902 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 4902 m2 oferta na wyłączność Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł108 m² 2 962,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowo- handlowego w samym sercu Niemodlina! Lokalizacja: rynek Niemodlina Przedstawiam lokal z dużym potencjałem to znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł836 m² 251,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wójt Gminy Trzebownisko Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U z 2026r., poz. 399 tj. ), oraz Uchwały Nr.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł72,72 m² 11 262,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Oferta dostepna tylko W pepper house! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m , położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (janowo).

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł38 m² 16 289,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje po remoncie. Ostatnie piętro, gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo odnowione 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł4 200 m² 138,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka o powierzchni 4200 m , położona w urokliwej i spokojnej miejscowości Halickie, zaledwie 15 minut jazdy od centrum Białegostoku. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 500 m² 62,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w gminie Tykocin w miejscowości Pajewo. Polecamy nieruchomość położoną ok. 1,5km od trasy S8. Działka o powierzchni 1500m2. Kształt prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 606 m² 230,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 1606 m , położona w malowniczych Pniewach na osiedlu Kwiatowym, przy ul. Hiacyntowej 8. To idealna propozycja dla osób marzących o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł28,30 m² 21 837,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,30 m , położona na 3. piętrze 9. piętrowego budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni wyposażone gotowe do wprowadzenia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł147 m² 6 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom o powierzchni 147 m , położony w miejscowości Suchodół (powiat piaseczyński), pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Tarczynem, na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł360 m² 10 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nietuzinkową nieruchomość, z prywatnym basenem wewnętrznym, strefą wellness i inteligentnymi technologiami, położoną w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł789 m² 544,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Świetnie zlokalizowana działka, 3 min. samochodem od ścisłego centrum Radomia. Jednocześnie działka położona jest na końcu bardzo spokojnej ślepej uliczki, dzięki czemu w tej okolicy nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45 m² 15 977,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w bloku z lat 70-tych po kapitalnym remoncie Mieszkanie spod ręki architekta - zadbano o funkcjonalność każdego metra Remont.

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł71,70 m² 10 934,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Upragniona przestrzeń do życia w sercu dzielnicy - Czuby Południowe Upragniona przestrzeń do życia w sercu dzielnicy - Czuby Południowe Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł60 m² 14 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** 3 pokoje W apartamentach 1000 - lecia*** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w kompleksie Apartamenty 1000-lecia na osiedlu Białostoczek. Teren osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34,80 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem, i przynależną piwnicą. Całość składa się z salonu 17,5m z aneksem kuchennym i dużym 3,8m balkonem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł196,38 m² 10 184,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości z własną linią brzegową jeziora, prywatną plażą oraz pomostem, położonej w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł13 194 m² 51,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka o powierzchni 1.3194 ha położona w Spytkowicach nad stawem Kasztelan. Dojazd do nieruchomości odbywa się ulicą Sienną. Sprzedawana nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł187 m² 5 080,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Nowa niższa cena! na sprzedaż dom przy lesie, zebrzydowa, pow.UŻ.134M2, DZIAŁKA 1600 M2, POMPA CIEPŁA, FOTOWOLTAIKA! Wyobraź sobie poranki z widokiem na drzewa, śpiew ptaków zamiast miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł269 m² 7 360,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zamieszkaj lub zainwestuj w malowniczym Milanówku - 31 km od centrum Warszawy! Dom o powierzchni całkowitej 269 m2, wybudowana w latach 90 - tych w technologii tradycyjnej murowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena do sprzedaż działka budowlana położona na granicy Karpacza i Ściegien przy potoku, informacje z mpzp Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana ( użytki lsv i łiv) położona.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł4 127 m² 106,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą, objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała Nr VII/69/07.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52,11 m² 9 978,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: możliwość przerobienia na 3 pokoje, niska trzypiętrowa zabudowa z windą, funkcjonalny układ, na zewnątrz ogrodzone patio, z piękną zieloną roślinnością. Idealne do zabawy dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61 m² 8 180,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w niskim bloku o pow.61 m2 + piwnica PRZYJAZNA I BARDZO ZIELONA OKOLICA -OSIEDLE POLSKICH SKRZYDEŁ- OPIS: Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 61m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł25 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 25 000 m2 w Gdyni Cisowej. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka leży na terenie oznaczonym symbolem ze - Zieleń ekologiczno -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł14 000 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy winnicę i winiarnię, położoną w msc. Świebodzin, gmina Pleśna w bliskiej odległości kilku winnic. Super okazja dla ludzi chcących zakupić działającą.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł212,70 m² 12 458,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:838 m²

Nowoczesna elegancja i codzienny komfort Parterowy dom premium na sprzedaż Ostrów Wielkopolski | ul. Sopocka Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość komfortowy, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

71 000 zł38,19 m² 1 859,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

nr ogłoszenia: azm/dm   lokal mieszkalny nr 6 o powierzchni 38,19 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Hugona Kołłątaja 16 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 426 m² 147,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Słowak, gmina Aleksandrów Łódzki. Numery działek: 54/20 oraz 54/19. Możliwość zakupu razem lub osobno. Powierzchnia: 54/20 1566.