dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

1 690 000 zł273 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Neo Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w miejscowości Piła Druga Na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom o powierzchni 270 m , położony na dużej działce o wymiarach 25.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł87 m² 4 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przytulny dom w stanie surowym Twoja wizja w Rytwianach Szukasz idealnej bazy pod swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Kluczowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

34 900 zł1 142 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1142 m zlokalizowana w urokliwej miejscowości Żagno, w gminie Skępe, powiat Lipnowski. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:821 m²

Nowa cena. Dom wolnostojący murowany o pow. 50 m2 na pięknej działce 821 m2 w spokojnej okolicy miejscowości Babilon gm. Lipsko pow. lipski woj. mazowieckie. Dom: -powierzchnia użytkowa 50.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł5 800 m² 24,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka W górzystej msc. Zalasowa 58 ar 140 000 zł Zalasowa gm. Ryglice Pogórze Ciężkowickie, powiat tarnowski. Na sprzedaż oferujemy pięknie położoną działkę o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł50 m² 48 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 50 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł400 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa Działka rod Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 400 m , położona w spokojnej części Jaworzna dzielnicy Szczakowa. To idealne miejsce dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł145,40 m² 7 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Bliźniak ok.145 m2. Przedstawiamy Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.145 m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł70 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe wrzeszcz - top lokalizacja! mieszkanie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 70m2 funkcjonalnym układzie, w pełni umeblowane i wyposażone. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 500 zł227,54 m² 5 095,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Nie każdy dom pod Lublinem daje Ci i spokój, i miejsce do działania. W Motyczu, zaledwie ok. 10 km od Lublina, czeka nieruchomość, która daje coś więcej niż sam dom. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 537 500 zł123,42 m² 12 457,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

Wyjątkowa Oferta - Nowoczesny Dom Dwulokalowy | Kraków, dębniki! Firma Bracia Sadurscy zaprasza do zapoznania się z unikalną propozycją zakupu nowoczesnego domu jednorodzinnego dwulokalowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 358 zł46,91 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,91 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł200 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny - Zblewo, ul. Pinczyńska 62 Na sprzedaż zadbany dom jednorodzinny o funkcjonalnym układzie, położony w spokojnej okolicy w Zblewie, przy ul. Pinczyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

38 115 zł4 235 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna cena Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki w nowo powstającym kompleksie działek położonych miejscowości Żarnowo, gm. Stepnica. Oferowana działka ma powierzchnię 4235 m2.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł928 m² 117,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknie położonej działki w podbydgoskim Mochlu o powierzchni 928 m2. Grunt położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł61,53 m² 22 753,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 53,48 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej. Każde z mieszkań posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 853 m² 318,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1853 m położona w spokojnej i zielonej części Adamowizny. Działka ma wymiary 49,8 m x 37,4 m . Najważniejsze atuty: warunki.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł4 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uzbrojona działka inwestycyjna o pow. 40 ar z doskonałym dojazdem z drogi asfaltowej. Działka posiada Warunki Zabudowy na halę oraz 2 budynki jednorodzinne. Media: wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 464 m² 152,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł2 500 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa widokowa działka, położona praktycznie na granicy Swarzędza i Gruszczyna Działka o powierzchni 2400 mkw, znajdująca się w zaciszu przyrody, w otoczeniu lasu, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł37,98 m² 13 954,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bez prowizji od Kupującego. Budynek w środku miasta, a jednak mieszkanie bez bezpośredniego zgiełku z ulicy. Okna od strony Politechniki Gdańskiej i Moreny. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 068 000 zł107,50 m² 19 237,21 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 862 zł37,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krakowa - w rejonie Podgórek Tynieckich, należących do dzielnicy Dębniki. Nie płacisz prowizji I pcc W ofercie wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł64,63 m² 13 600,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3 pokoje | Stan deweloperski | Czyżyny | Inwestycja 2026 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64,63 m , zlokalizowane przy ul. Romana Ciesielskiego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł40,40 m² 13 613,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Kosynierów budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 40,4m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 256 zł81,11 m² 10 051,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania gotowego do odbioru w Pruszczu Gdańskim. Numer mieszkania: b1.36 Cena: 815 256 Powierzchnia: 81,11 m2 Liczba pokoi: 4 Piętro: 1/2 Loggia:.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł15 000 m² 11,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1,50 ha (15000 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. W sąsiedztwie działki znajduje się przyłącze wodne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł31,18 m² 9 942,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Marksewo,warmińsko-mazurskie

655 000 zł100 m² 6 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Dom zlokalizowany w niewielkiej wsi Marksewo znajdującej się zaledwie 15 minut drogi autem od centrum Szczytna. : dla kogo? Dla osób ceniących bliskość terenów zielonych, spokojne sąsiedztwo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący na działce (615m2), położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, dogodnie skomunikowany, tylko 10 km od Centrum Warszawy, wokół pełna infrastruktura. Działka ogrodzona, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

578 999 zł51,90 m² 11 156,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

hit / 2 pok / pilczyce / odnowione Mieszkanie położone na 4 piętrze z 10, wśród zieleni, obok stawu i stadionu Tarczyński Wrocław. Dwa nieprzechodnie pokoje, ok. 18 i 14 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł4 300 m² 78,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Bratucicach, gm. Rzezawa. Działka o pow. 43 arów płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 150x30 m. Dojazd I najbliższa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł12 700 m² 59,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca do zamieszkania daleko od wielkomiejskiego zgiełku, spokojnego, pięknie położonego, z fantastycznym, niczym nie zagrożonym widokiem? A do tego teren powinien być całkiem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł52,23 m² 5 456,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Duże dwupokojowe w Cieplicach Mieszkanie usytuowane na parterze budynku dwukondygnacyjnego. W skład lokalu wchodzi: przedpokój, łazienka, kuchnia oraz dwa pokoje Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 302 m² 207,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nieruchomość z pięknym widokiem na Śnieżne Kotły, szrenicę oraz Zamek Chojnik. Do ceny działki doliczony jest udział w drodze dojazdowej tj.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł88,27 m² 10 422,57 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

| mieszkanie 4 pokojowe z dwiema łazienkami, dwoma balkonami oraz dwoma miejscami parkingowymi i piwnicą zlokalizowane w apartamentowcu z 2015 roku To mieszkanie możesz kupić tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna

Konieczki,warmińsko-mazurskie

510 000 zł3 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przedstawiamy kompleks 6 działek inwestycyjnych umożliwiających rozwój biznesu na terenie Ełku w województwie warmińsko - mazurskim. Powierzchnie działek już od 0,3000 ha do 0,3958.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł50,92 m² 20 129,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty nieruchomości - Kameralny, trzypokojowy apartament z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 35 m - Wyjątkowa przestrzeń zewnętrzna z zielenią, idealna do wypoczynku i spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

931 380 zł4 902 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 4902 m2 oferta na wyłączność Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (wałbrzyska.