dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

399 000 zł116,99 m² 3 410,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy na osiedlu Kasztanowym na parterze niskiego bloku z lat 80tych. W budynku cały parter to część użytkowa, mieści się tam kilka lokali m.in Poczta, fryzjer. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł63 m² 7 301,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:901 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 901 m , zabudowana domem jednorodzinnym, położona w centrum miejscowości Strykowo. Wieś ma bezpośrednie połączenie kolejowe z Poznaniem (30 min.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł1 300 m² 257,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana blisko Warszawy w miejscowości Żelechów gm. Żabia Wola , powiat Grodzisk Maz. 20 km od Janek , 30 km, od Warszawy , 3 km od trasy S 8 zjazd Siestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 670 zł59,43 m² 11 099,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję trzypokojowe mieszkanie narożne, ok. 60 m , parter z ogródkiem i tarasem - kameralne osiedle na Brochowie. Atuty: - mieszkanie narożne - okna z dwóch stron, naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 248 965 zł13 147 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjna działka budowlano - inwestycyjna nr 135/38 o powierzchni 13147 m 2 , położona w miejscowości Charbrowo,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł951 m² 419 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 951 m , o bardzo ładnym, ustawnym kształcie lekki prostokąt, idealny pod zabudowę mieszkaniową. Dojazd zapewnia droga utwardzona,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł69,65 m² 3 144,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż: lokal handlowo-usługowy w centrum Tucholi - 69,65 m Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 69,65 m , położony w Tucholi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 238 zł59,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: 3 funkcjonalne pokojedwa balkony 2.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł80 m² 8 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:281 m²

Szukasz domu z duszą, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ten murowany dom z 1973 roku o powierzchni 80 m (plus poddasze) położony na zadbanej działce 281 m w popularnej Retkini to.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł780 m² 126,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

| oferta bez prowizji od kupującego Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 780m 2 , położoną w wyjątkowo widokowym i malowniczym miejscu Beskidu Wyspowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

523 131 zł60,90 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 17:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,30 m² 5 456,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie położone na ulicy Chłapowskiego w Śremie. Lokal ma 49,3 m2 i składa się z następujących pomieszczeń: - korytarz - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł32 m² 17 468,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Łukowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1991 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł450 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Piękny i przestronny dom położony w okolicy rzeczki Wilanówki. To zielona, najbardziej urokliwa część Wilanowa, 3 km od dynamicznie rozwijającego się Placu Vogla a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł294,25 m² 5 437,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny budynek o charakterze biurowo-magazynowym, zlokalizowany w Straszęcinie, w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A4 Dębica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Wody

Kraków,małopolskie

1 496 000 zł148,69 m² 10 061,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro sprzedaży leach&lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony przy ul. W. Wody, na krakowskich Skotnikach. Dom o powierzchni 148,69 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Do sprzedaży bardzo ciekawy pod kątem inwestycyjnym dom wolnostojący w bliskiej odległości od centrum miasta Siedlce przy ul. Żaboklickiej. Budynek dwukondygnacyjny o aktualnej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł51 m² 22 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana na Saskiej Kępie przy ulicy Zwycięzców. Osiedle na terenie strzeżonym z ochroną. Opis: nieruchomość o powierzchni 51 mkw z dwoma oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Rybniku, w dzielnicy Północ, przy ul. Myśliwskiej. Dom wybudowany został w 1931 roku z cegły, co nadaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł30 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu ofertę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 368 zł38,68 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie: ma powierzchnię 38.68 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

8 850 000 zł50 582 m² 174,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W przypadku tej oferty sprzedający płaci wynagrodzenie pośrednikowi! sprzedaż terenu usługowo-przemysłowego o pow. 5ha (aktualny mpzp) w pobliżu sse w Aleksandrowie Łódzkim, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł2 500 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu letniskowego w przepięknej malowniczej miejscowości Podole Górowa położonej w województwie małopolskim koło Gródka nad Dunajcem. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Niska cena Atrakcyjny obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w Trzebini, w sąsiedztwie bloków. Działka o pow. 1,9 ar. Budynek posiada dwa niezależne wejścia, dzięki czemu można.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł55 000 m² 6,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 5,5 ha, położona w malowniczej wsi Mochnate (gmina Hajnówka). Teren porośnięty jest dorodnym, dojrzałym lasem idealnym pod wycinkę lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 760 zł36 m² 17 965,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł145,26 m² 6 815,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży jednopoziomowy lokal użytkowy położony na parterze budynku mieszkalnego. Nieruchomość idealnie nadaje się na cele usługowe, handlowe lub biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom z ogromnym potencjałem | Rzeszów - Słocina Idealny pod inwestycję, dwa mieszkania lub działalność | Duża działka | Budynek gospodarczy | Garaż Biuro Good Life Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 073 zł44,77 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek w pierwszej linii zabudowy od morza! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na parterze piętrowego budynku. Apartament usytuowany na ekskluzywnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł438 m² 1 710,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Polecamy Państwu ciekawą ofertę nieruchomości - posiadłość (gospodarstwo) - działkę gruntu o powierzchni: 0,28 HA, zabudowaną w okolicach Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

901 052 zł28,41 m² 31 716,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w sercu stolicy Apartamenty Jana Pawła 34 to wyjątkowa inwestycja deweloperska, która na nowo ożywi kameralną nieruchomość w centrum Warszawy. Projekt Polskiego Holdingu.

Szczegóły ogłoszenia

973 620 zł54,09 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie blisko centrum Krakowa - Krowodrza / Łobzów 0% prowizji i zakup bez pcc! Za naszą obsługę zapłaci deweloper, a Ty otrzymujesz pełne, profesjonalne wsparcie na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kaczek

Kaczek,warmińsko-mazurskie

120 000 zł5 700 m² 21,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka O powierzchni 5700M2 zlokalizowana we wsi kaczek! Kaczek to niewielka wieś zlokalizowana wśród lasów nad rzeką Wel. Nieruchomość położona na niewielkim wzgórzu, dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

273 009 zł48,70 m² 5 605,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Cena do końca kwietnia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowanego przy ul. Połanieckiej 8 , 3 piętro w Chełmie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82,70 m² 13 301,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Trzypokojowe mieszkanie (82,7m2) na szóstym, ostatnim piętrze z 143m2 tarasem w inwestycji Perłowa Dolina. Mieszkanie w ciekawym układzie, trzypokojowe z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 171 000 zł117,34 m² 9 979,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 179 m² 101,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy Państwu działkę budowlaną usytuowaną w podwałbrzyskiej miejscowości Struga, przy ulicy Jana Pawła II, w bliskim sąsiedztwie Szczawna Zdroju. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł205 m² 5 604,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 701 m²

Ekskluzywny dom w stanie deweloperskim Zwoleń Wyjątkowa oferta dla osób ceniących jakość, przestrzeń i spokój. Ten dom to połączenie nowoczesnej architektury, solidnego wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł28,93 m² 2 557,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, w powiecie Piekary Śląskie przy ul. Przy Dworcu 3/3.

Szczegóły ogłoszenia

95 642 zł3 298 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3298 m2, położonej w Goszczanowcu (gm. Drezdenko, powiat strzelecko-drezdenecki, województwo lubuskie). Brak miejscowego planu.