dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 308 ogłoszeń

5 900 000 zł432 m² 13 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:629 m²

Solidny, okazały, wzniesiony z cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Pierwotnie dom funkcjonował jako niezależne mieszkania. Funkcja ta została zmieniona gdy dom został wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł29,20 m² 15 273,97 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka 29 m ul. Czernikowska 56 (róg Bartyckiej) Oferuję na sprzedaż klasyczną kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na parterze w zadbanym budynku należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Krzykach we Wrocławiu. 47m2 to powierzchnia użytkowa, dodatkowo balkon/loggia 3,5m2, w sumie 50,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł150 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na Sprzedaż Dom Wolnostojący w Kielnarowej Cena: 720 000 zł Lokalizacja: kielnarowa, woj. podkarpackie Powierzchnia domu: 150 m Powierzchnia działki: 15 arów Opis nieruchomości: oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł147,22 m² 7 811,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Dom klasy premium w zielonej części Żor. Komfort bez kompromisów. Oferta na wyłączność biura. Pełna galeria zdjęć na stronie biura Są nieruchomości, które po.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł151,40 m² 16 182,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sprzedam Lokal - z najemcą we Wrocławiu. Roi 7% Lokal o powierzchni 151,40m2. Czynsz netto z umowy najmu: 15 203zł/ netto Cena 2 450 000 zł netto. Nowa umowa najmu zawarta w 2024r. na.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł47,54 m² 13 462,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, kameralne mieszkanie z widokiem na pole golfowe - Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w prestiżowym resorcie Sobienie Królewskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Kania

Kania,kujawsko-pomorskie

60 100 zł1 073 m² 56,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchni od 1000mkw do 1600 mkw. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego,który okresla paramenry domu: - powierzchnia do 300 mkw - dachy od 5 do 50.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł175 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

NA sprzedaż Dom - Rybina, gmina Stegna Powierzchnia domu: 175 m2 Powierzchnia działki: 1530 m2 Dom w miejscowości Rybina, gmina Stegna, położony jest wzdłuż rzeki Wisły Królewiecka dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Puszcza Białowieska, dom, sauna, jacuzzi. Dom 35m2 z sauną, jacuzzi i pomieszczeniami gospodarczymi położony na działce o powierzchni 3900m2 w miejscowości Stare Masiewo.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,80 m² 7 766,39 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Słupsk, os. Niepodległości, ul. Romera 48,8 m | 2 pokoje | 2 piętro | duży balkon typu loggia Szukasz mieszkania, które będzie wygodne do życia od pierwszego dnia, dobrze skomunikowane i bez.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42,50 m² 9 858,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę atrakcyjnego i komfortowego mieszkania usytuowanego na drugim, ostatnim piętrze bloku znajdującego się przy ulicy Ks. Bosco w Sokołowie Podlaskim. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż Radom

Radom,mazowieckie

88 000 zł17 m² 5 176,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Radomiu na osiedlu XV-Lecie. Doskonała lokalizacja .Wjazd od ul. Sportowej ( naprzeciw Samu spożywczego ) Powierzchnia : 17 m2, długość ok 5.5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

169 220 zł1 658 m² 102 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce nad jeziorem czeka! Działka 1658 m Załęże, woj. zachodniopomorskie, jezioro Sitno Marzysz o własnym domku nad jeziorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy

Rusinowo,zachodniopomorskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:306 m²

Na sprzedaż: domek letniskowy w Rusinowie - 1,5 km od morza Lokalizacja: miejscowość Rusinowo położona jest pomiędzy popularnymi nadmorskimi letniskami - Wiciem a Jarosławcem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 050 zł49 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja! przestronne 3 pokoje na zielonym osiedlu Osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych, które harmonijnie wpisują się w otaczającą zieleń i charakteryzują się.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 600 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej, znajdującej się w gminie Zapolice Wygiełzów Świetny teren na budowę domu, powiększenie lub założenie gospodarstwa rolnego, cisza spokój d ookoła.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74,80 m² 16 711 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m , położone na parterze zadbanej, niskiej kamienicy. Dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (2,9 m) oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 216 m²

Marzysz o własnym domu z dala od zgiełku w cichej i spokojnej okolicy ? Właśnie znalazłeś taką nieruchomość Nieruchomość położona w miejscowości Borsuki na terenie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł6 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36,52 m² 18 893,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkania na osiedlu Aleja Południowa - jedyne takie osiedle mieszkaniowe w Dźwirzynie! Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończone I umeblowane znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 000 zł678 m² 4 247,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:520 m²

Sprzedamy dochodowy budynek usługowo-mieszkalny obecnie wykorzystywany jako usługowy o powierzchni całkowitej 678,89 m2 usytuowany na działce 520 m2 na os. Kochanowskiego w Kielcach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł35,50 m² 5 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku dziesięciopiętrowym po termomodernizacji windą przy ul. Palisadowej w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 940 m² 56,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Krępa, działka budowlana, 19,4 a, sprzedam, 109 000 zł. Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Krępa w gminie Przemków, położoną na terenie Przemkowskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 (26m x 38m) położona na Jurze Krakowsko Częstochowskiej w Zdowie gm. Włodowice. Działka znajduje się w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74,40 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A .Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Cieplic w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73 m² 12 328,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Siedleckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku (budynek z 2 windami) Rok budowy: 1969.

Szczegóły ogłoszenia

Willa Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 500 000 zł410 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Wombat nieruchomości o feruje do sprzedaży, wielopokoleniowy dom o powierzchni całkowitej 410 m w zabudowie bliźniaczej. Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł150 m² 4 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 060 m²

Dom góralski | ok. 150 m działka ok. 2060 m | widok na góry bańska wyżna | małopolska tradycja, przestrzeń I niepowtarzalny klimat podhala Na sprzedaż tradycyjny dom góralski.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł11 250 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna Z projektem I pozwoleniem na budowę 1,1250 ha olecko, ul. Ełcka Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego gruntu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł34,05 m² 5 168,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji dobre "na start" lub pod wynajem! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki, która mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

89 625 zł1 195 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze! 1195 mkw zielonej przestrzeni przy jeziorze - Branica W miejscowości Branica, w otoczeniu borów i naturalnego krajobrazu, dostępna jest na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł49,16 m² 7 119,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przedstawiam rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie obok Parku Szarych Szeregów. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Pełna własność z kw. Na 49,16 mkw składa się: # salon # sypialnia # kuchnia #.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 693 zł45,31 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne kameralne osiedle na mapie katowic budynek 6 piętrowy wygodne apartamenty Z balkonami, tarasami, ogródkami 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% zapraszam do kontaktu: cena.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł211,16 m² 4 498,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Budynek mieszkalno - usługowy w centrum miasta Wągrowiec ulica Wojska Polskiego W sąsiedztwie lokale mieszkalne, handlowe, usługowe Budynek o pow. 211m 2 , wolnostojący, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł914 m² 983,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom położony nad jeziorem niedzięgiel/skorzęcińskim. Nieruchomość usytuowana jest w malowniczym otoczeniu natury, w miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł46,77 m² 4 917,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w miejscowości Płoty, w powiecie Gryfickim w województwie zachodniopomorskim. Lokal składa się z sypialni, pokoju dziennego,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 694 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, przedstawiamy działkę usługową o powierzchni 5694 m , zlokalizowaną w doskonałym miejscu: -Działka znajduje się przy drodze wojewódzkiej o dużym natężeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł125,42 m² 11 880,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokal mieszkalny stanowiący szeregowiec o powierzchni 125,42 m położony w Mokronosie Dolnym - 2 km od Oporowa i zaledwie kilka minut od granic Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł25 800 m² 145,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 2 działki inwestycyjne z wz początek Olbrachtowa / Żary Na sprzedaż dwie sąsiednie działki inwestycyjne o łącznej powierzchni 2,5792 ha, położone na początku Olbrachtowa.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną nad morzem - w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, pensjonatu, budynku apartamentowego, budynku gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Następna