dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

234 900 zł928 m² 253,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

9,28 ar Werlas z widokiem na J.Solińskie Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość gruntowa o powierzchni 9,28 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 26 x 38m.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł150 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Wyjątkowe miejsce w Gorzowie, ze swoją historią. Budynek w 1993r. został wpisany rejestru zabytków. Mieszkanie o pow. 149,98m2, ip. w zabytkowej kamienicy z 1908r, położna.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł120 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 124.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż 2-pokojowe przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane w samym centrum Przeworska, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł44,18 m² 11 656,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,30 m² 11 343,80 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt:   . Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

108 900 zł3 300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji:   Na sprzedaż działka o powierzchni 3300 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

282 000 zł34,89 m² 8 082,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mkm Włynkówko mieszkanie na parterze z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,89 m , położone na parterze w inwestycji mkm Włynkówko. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł900 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w całości budowlana o pow. 900 m2 z widokiem na jezioro i góry. Położona nad rzeką Łososinką ( 500m) i Dunajcem w miejscowości Witowice Dolne obok Rożnowa,.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł7 800 m² 884,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

6 900 000 zł I sprzedaż I 7800M2 I działka I ursynów I warszawa I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Warszawie, na Ursynowie, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł70,73 m² 4 594,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 70,73 m położona w centrum Gorzów Wielkopolski przy ul. Krzywoustego. Lokal został formalnie przekształcony na lokal mieszkalny (pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

490 000 zł2 400 m² 204,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Przyłęki, gmina Białe Błota. Działka z trzech stron otoczona przez las, co jest dodatkowym atutem. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł396 m² 4 520,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedmiotem sprzedaży jest połowa bliźniaka położona na Sławinku (os. Helenów). Dom jest świetnym źródłem pasywnego dochodu. Posiada jedenaście jedno- i dwuosobowych pokoi, wszystkie są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

93 800 zł45 m² 2 084,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Hiszpania Apartamenty w wielu miejscach na wybrzeżu Hiszpanii w pobliżu plaż lub bezpośrednim sąsiedztwie. Nowe budowane inwestycje z realizacją w 2020r. Podana w ofercie jest.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,44 m² 11 909,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na Kozłówce, przy ul. Okólnej, czeka na Ciebie komfortowe mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem. To przestronne dwupokojowe lokum z piwnicą o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł72,38 m² 6 065,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie w Tarnowskich Górach na ulicy Szwedzkiej, o powierzchni 72,38 m . Położone w spokojnej, zielonej okolicy z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 382 zł31,77 m² 14 164,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, położone w prestiżowym kompleksie, który łączy elegancję z nowoczesnością.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł27,09 m² 6 238,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz przytulnego, niewielkiego mieszkania? Mam coś dla Ciebie! Oferowana nieruchomość to 27-metrowa kawalerka znajdująca się w Niedomicach przy ulicy Osiedle 17 na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł78 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż narożny apartament, usytuowany na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bemowie. To propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:31

 

Parking:garaż

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 057 494 zł66,93 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne I funkcjonalne trzy pokoje Z balkonem Trzypokojowe | Balkon | Garaż podziemny | Winda | Nowe budownictwo | Stan deweloperski Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł48,20 m² 4 875,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,20 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 8,00 mkw, pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą, położone na 3. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł134,84 m² 5 710,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom nr 11- oferta optymalna dla rodziny 2+1 badż 2+2 Nieruchomość znajduje się w kobylnicy i jest częścią inwestycji deweloperskiej pod nazwą "panorama". W ramach tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł56 200 m² 39,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy inwestorów do zakupu terenu w Legnicy. Nieruchomość spełnia kryteria pod budowę hali, magazynu energii, farmy fotowoltaicznej. Możliwa jest również zabudowa przemysłowa zgodnie ze.

Szczegóły ogłoszenia

183 330 zł3 681 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Górska działka budowlana z aktualnym mpzp w sercu Kotliny Kłodzkiej na sprzedaż. Wgn Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę położoną w Kotlinie Kłodzkiej, gmina Kłodzko,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł109,96 m² 5 993,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:417 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł79 m² 10 113,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż unikalna kamienica z lat 30. XX wieku zlokalizowana w ścisłym centrum Międzyrzeca Podlaskiego. Ta oferta skierowana jest do osób decyzyjnych. To nieruchomość dla inwestora, który.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł31,10 m² 18 938,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po generalnym remoncie Praga-Południe, ul. Dwernickiego Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31,1 m , położone na 3. piętrze w zadbanej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 700 zł65,72 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Apartament Z balkonem 15 M2 od strony południowej Nowy etap cenionego osiedla blisko Motławy | Prestiżowa lokalizacja na zacisznym cyplu | Dopracowana architektura | Funkcjonalne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł250 m² 11 596 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomości mieszczącą się przy ul. Jałowego, część budynku kamienicy w centrum miasta! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 440 zł36,45 m² 15 210,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł87 m² 17 126,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w Krakowie, na Ruczaju - dzielnica Dębniki nieruchomość Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo ustawne, bardzo jasne i elegancko urządzone, 4.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł39 219 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż rozległe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 39 219 m (3,9219 ha), położone w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do prowadzenia działalności rolniczej, agroturystyki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 627 zł42,59 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł179,62 m² 4 899,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Oferta bezprowizyjna dla klienta kupującego do sprzedaży dom W zabudowie bliżniaczej O powierzchni 179 mkw oraz powierzchni działki 5 ary Z garażem W bryle budynku Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł218 m² 7 247,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolno stojący o powierzchni całkowitej około 218m2 + osobny domek o powierzchni 60m2 (salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnia, łązienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł73,69 m² 42 746,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szum fal | Apartament premium w pierwszej linii brzegowej | Rezydencja Merwede Wyobraź sobie poranki z filiżanką kawy na przestronnym tarasie, przy dźwięku fal i krzyku mew. Kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 925 zł54,75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł158 m² 7 531,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Lokalizacja: homfi zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego o powierzchni 158 m , położonego na działce 12,42 ar na Franciszkowie obok.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 688 m² 348,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sąsiedztwo parku krajobrazowego beskidu małego piękna lokalizacja pod górami Działka budowlana o powierzchni 1688 m2, ogrodzona z trzech stron. Wymiary działki ~37 m x ~45 m. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o pow.użytkowej 74,9 m2 z dużym balkonem typu loggia położone na 5 piętrze w 15 piętrowym budynku, zlokalizowane.