dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

703 080 zł2 511 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu nowe zabudowy jednorodzinnej. Działka położona na wzniesieniu Gaz przy działce, woda, prąd i kanalizacja w odl. ok.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł65 m² 13 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferujemy Państwu mieszkanie o pow 65m2 położone na parterze budynku z lat 90tych położonego przy ul. Józefa Wybickiego. Mieszkanie składa się z 3 osobnych i ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł49,69 m² 12 998,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem vero protect - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ Zapraszam do zapoznania się z ofertą, której nie sposób zignorować. To 50-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

906 726 zł51,89 m² 17 474 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bronowice - nowa inwestycja deweloperska Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

78 100 zł1 420 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek rolno-budowlanych w miejscowości Stara Wieś, gm. Rojewo. Powierzchnia działek to około 1500m2. W kształcie prostokąta o wymiarach 33x43m.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 541 m² 109,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze ewidencyjnym 288/26, położona w miejscowości Regiel, gmina Ełk. Nieruchomość o powierzchni 1541 m usytuowana jest w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 251 m² 227,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Posiadamy dla Państwa w ofercie działkę budowlaną w miejscowości Gowino. Oferta idealna dla rodziny pragnącej zamieszkać w spokojnym i cichym miejscu, a zarazem z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

112 112 zł2 288 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w wyjątkowej lokalizacji Wawrzyny (od wyjazdu na Olsztyn) Lokalizacja Nieruchomości położone są w miejscowości Wawrzyny tuż przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł280 m² 5 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 595 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł90 m² 17 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zakupu pięknego, nowoczesnego i jakościowego domu z pięknym ogrodem. Tu wszystko jest bardzo przemyślane zarówno w domu jak i ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka rolna w miejscowości Sękowa, gmina Sękowa, województwo Małopolskie o powierzchni 39ar z pięknym widokiem na góry i lasy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość tylko U nas! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku osiedle Szujskiego salon osobna sypialnia kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł198,90 m² 4 499,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:635 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący w Złotowie Ten dom o powierzchni ok. 199 m to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność i funkcjonalność - w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł67,60 m² 6 050,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | os. Piekary | ul. Gombrowicza | 63,5 m | balkon Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Legnicy, na popularnym osiedlu Piekary, przy.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł106,22 m² 6 863,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej 53C to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni i komfortu w otoczeniu zieleni i spokoju. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł350 m² 2 854,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż warsztat samochodowy z najemcą - gotowa inwestycja! Oferujemy na sprzedaż funkcjonujący warsztat samochodowy z trzema bramami wjazdowymi. Nad warsztatem istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł3 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3000 m, położona w miejscowości Domasław, w gminie Kobierzyce, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł620 m² 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:620 m²

Małgorzata strawa Agent prowadzący   Działka z domkiem letniskowym Szukasz miejsca na wypady w góry z możliwością noclegu latem i zimą, swojego azylu, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł101,21 m² 15 798,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż bardzo jasne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku w Sopocie. W pobliżu pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 890 zł38 m² 13 155 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:977 m²

Żywiec Sporysz - dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o pow. 170 mkw, położony na częściowo ogrodzonej działce o pow.977 mkw. w terenie płaskim. Skład parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł1 259 m² 1 660,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1259 m2 położona w Pucku, przy ul. Miotka. Gratka dla dewelopera! Jedyna taka działka w Pucku! Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł85 m² 10 352,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na skytower. Lokal znajduje się przy ul. Gajowej, na 5. i 6. piętrze budynku z windą. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł61,85 m² 6 952,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Jarosław ul. Grunwaldzka, kamienica Strisowera Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,85 m , położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy z lat 1898 1899, wybudowanej dla Juliusza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 136 957 zł112,57 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Największe atuty nieruchomości: - inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi; -W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka. -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 749 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - lokalizacja; miejscowość otoczona lasami oraz jeziorami - potencjał inwestycyjny - 20 km do Gdańska -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł131 m² 4 694,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

CO sprzedajemy? Oferujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe w Legnicy. Mieszkanie rozkładowe z balkonem w kamienicy z 1920r. Gdzie znajduje się mieszkanie? Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł176 m² 2 244,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek do remontu o powierzchni 176 m2 w centrum Kędzierzyna-Koźla. Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 0,0320 ha i jest w całości.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł17 841 m² 98,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 17 841 m2 w atrakcyjnej lokalizacji ul. Skalna, mójcza jedynie 6km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł1 949 m² 150,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 1949 m - Smogorzewo - cisza, las i święty spokój! Cena: 273 000 zł udział w drodze wewnętrznej: 258,6 m Masz już dość miejskiego hałasu? Marzy Ci się kawa na.

Szczegóły ogłoszenia

379 700 zł65 m² 5 841,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy w centrum Oleśnicy powierzchnia 65 m duże witryny, dwa wejścia Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 65 m , położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł52 m² 1 788,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dwa domki letniskowe w Augustowie w pobliżu jeziora białego Oferujemy do wyboru dwa komfortowe drewniane domki letniskowe z solidnymi okiennicami, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 400 zł51,80 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Pawła Woronicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,85 m² 17 917,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Gniezno,wielkopolskie

649 000 zł83,42 m² 7 779,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga! rezerwacja lokalu lewego (pow. projektowa 83,42m2). Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 677 m² 39,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Podgórze, gmina Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny o 41,6 m2, przy ulicy S. Mikołajczyka w Goleniowie Obniżka ceny o 14 000 zł.! mieszkanie znajduję się na IV piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł940 m² 94,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Manufaktura Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek w malowniczej miejscowości Małusy Małe, gmina Mstów. Do sprzedania zostało 7 działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł38,61 m² 19 399,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy serdecznie Państwa uwadze atrakcyjny 2'pokojowy apartament przy ul. Kasprowicza w Kołobrzegu. Budynek, w którym znajduje się lokal znajduje się kilkaset metrów od plaży, przy drugiej.