dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 283 ogłoszenia

1 120 000 zł72,36 m² 15 478,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament w standardzie Premium - dla wymagających. 72,36 m | 4-piętro z windą | taras 50 m | 2 miejsca postojowe | wysokość pomieszczeń 272 cm nieruchomość - Adres: kościańska.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,87 m² 9 296,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokal mieszkalny o powierzchni 47,87 m kw położony w centrum Świnoujścia na pierwszym piętrze przy ulicy Bohaterów Września. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł300 m² 6 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:443 m²

9 lokali mieszkalnych gotowy biznes centrum miasta górski klimat Nowy Targ | ul. Gorczańska 32 Powierzchnia: 300 m Rynek wtórny Nieruchomość komercyjna zakwaterowanie W sercu Nowego Targu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 900 zł98,40 m² 7 620,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom w Bronisławowie komfort i spokój blisko Warszawy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98 m, położony na dużej działce ok. 1100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 400 m²

Do sprzedaży dom/dworek usytuowany w gminie Banie Mazurskie /na terenie Mazur Garbatych do których są zaliczane , Miasta Gołdap i Olecko i inne miejscowości tego regionu: banie Mazurskie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Ruś

Ruś,warmińsko-mazurskie

365 000 zł35 m² 10 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:660 m²

Nowy, jeszcze nigdy nie użytkowany drewniany domek letniskowy na Mazurach przy jeziorze Ruskie i Gil, między Morągiem a Ostródą - idealny na letnie wypady, wolne dni, majówkę, dla ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł15 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka pozwalająca zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na każdy rodzaj produkcji. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego dopuszcza wszelką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

2 066 123 zł22 397 m² 92,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny działki produkcyjno-usługowe | Zieleniec, gmina Pokój Podana kwota to kwota brutto. Możliwość wystawienia faktury. Na sprzedaż kompleks 5 działek o przeznaczeniu produkcyjno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł155,30 m² 5 601 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:513 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż Nowy segment Skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok.155 m2, usytuowany na pięknej dużej działce, w Malowniczej miejscowości, blisko terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

289 289 zł40,27 m² 7 183,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wstęp: bądź fit przy parku i zamieszkaj tak, żeby codzienny spacer był prostszy niż wymówka. Tu naprawdę łatwo wyjść na świeże powietrze - a loggia pozwala złapać oddech także.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Grębowo,zachodniopomorskie

129 000 zł2 322 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Margowo koło Kamienia Pomorskiego, na drodze prowadzącej nad morze. Dostępne 2 działki o takiej samej.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 020 m² 138,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Uwaga: w dniach 13-23 lutego biuro nie będzie czynne / urlop :) Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną położona w Różankach / gm. Kłodawa. Powierzchnia : 2020.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł35,60 m² 6 882,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży dużej kawalerki na osiedlu Piaski. Mieszkanie o pow. 35,60 m , usytuowane na pierwszym piętrze bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 716 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna o dużym potencjale inwestycyjnym generującą dochód pasywny. Działka oznaczona numerem 54/9, o powierzchni 2 716 m , położona w miejscowości Jordanów.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Warszawy - przy ul. Marzycieli. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rekreacyjna o nr geodezyjnym 336/2 oznaczona na załączonym zdjęciu jako działka nr 1, zlokalizowana na ternie miejscowości Stawinoga, gm. Zatory, około 45 km od Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży dużego domu z lat 90 o powierzchni 160m2 usytuowanego na działce z ogrodem o powierzchni 15ar. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 775 125 zł222,01 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż nowy lokal usługowy o powierzchni 222 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w dziesięciokondygnacyjnym budynku w inwestycji Grzegórzki Park przy ulicy Płk. Francesco Nullo.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł33,20 m² 5 391,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Idealne pierwsze mieszkanie lub pewna inwestycja kawalerka z balkonem Poręba Szukasz swojego pierwszego mieszkania albo lokalu, który świetnie sprawdzi się pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 999 m² 149,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Stary Toruń, bardzo blisko Torunia Biuro Nieruchomości jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o powierzchni 0,1999 ha (1999 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane z mpzp mu - Gniewino Na sprzedaż kompleks 6 działek budowlanych położonych w miejscowości Gniewino, w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Nieruchomości objęte.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 900 zł52,69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy w spokojnej i bezpiecznej okolicy W atrakcyjnej, cichej i bezpiecznej części miasta powstaje wyjątkowy kompleks mieszkaniowy, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł159 m² 15 723,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Opola Nowa Wieś Królewska. Idealna propozycja dla inwestora, rodzin wielopokoleniowych lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł368 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Do sprzedaży udziały w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkami mieszkaniowo- usługowymi w Centrum Chrzanowa. Całą nieruchomość tworzy zespół budynków handlowo-usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

562 716 zł65 m² 8 657,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł4 215 m² 55,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Powierzchnia: 4215 m2 Wymiary: 38 m x 111 m Kształt: prostokąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: nieogrodzona Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt Warunki zabudowy: tak To.

Szczegóły ogłoszenia

1 688 500 zł16 885 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duży teren przy drodze wojewódzkiej 645 Łomża- myszyniec Powierzchnia 1,6885 ha. Front działki wzdłuż drogi to 125 m, 135 m głębokość działki, na działkę prowadza dwa zjazdy.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł74 m² 21 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urządzony i wykończony lokal usługowy przy Rondzie Mogilskim na sprzedaż [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 844 m² 596,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka produkcyjno - usługowa o powierzchni 1844 m2. Działka znajduje się w Opolu przy ul. Głogowskiej w strefie przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł462 m² 4 329 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Zapraszam do zakupu obiektu usługowo-handlowo-gastronomicznego w Płońsku w Województwie Mazowieckim - 50 km od Warszawy. Nowa cena na nowy rok! Obiekt wyposażony jest w salę z torami.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł248,76 m² 8 035,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:5 117 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dochodowa nieruchomość funkcjonująca przez cały rok. Restauracja w pełni umeblowana i wyposażona - gotowa do przyjmowania gości. Parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł31 000 m² 124,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży atrakcyjną wielofunkcyjną działkę widoczną z S8. Działka posiada plan zagospodarowania wg ,którego można wybudować na działce zakład przemysłowy ,usługi, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 967 zł42,86 m² 10 591,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartamenty brama do natury to wyjątkowa inwestycja składająca się z dwóch kameralnych apartamentowców zlokalizowana w sąsiedztwie Czarciego Młyna i Izerskiej Łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz bliskość Wisły zachęcą do relaksu na świeżym powietrzu, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż urokliwy, tradycyjny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej miejscowości Ułazów (powiat lubaczowski). Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,98 m² 11 886,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 40,28m. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 012 zł377 m² 6 604,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż This offer is also available in English. For more details in English, please do not hesitate to contact me directly obiekt usługowo-magazynowy w centrum Urszulina - gotowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr H2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

227 620 zł599 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 598m2 do 969 m2, położonych w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 456 zł20,54 m² 17 646,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł22,70 m² 18 590,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku.