dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

Rynek pierwotny

526 848 zł35,84 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Białołęki. Zielony dziedziniec z placem zabaw oraz bliskość Wisły zachęcą do relaksu na świeżym powietrzu, sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż urokliwy, tradycyjny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej miejscowości Ułazów (powiat lubaczowski). Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,98 m² 11 886,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (salon z aneksem kuchennym i sypialnia) o powierzchni użytkowej 40,28m. Mieszkanie położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 012 zł377 m² 6 604,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA sprzedaż This offer is also available in English. For more details in English, please do not hesitate to contact me directly obiekt usługowo-magazynowy w centrum Urszulina - gotowy biznes lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł147,90 m² 5 267,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova góraszka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Dom nr H2 Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

227 620 zł599 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Z klauzulą wyłączności. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działek budowlanych, o pow. od 598m2 do 969 m2, położonych w miejscowości Siekierki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

362 456 zł20,54 m² 17 646,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

422 000 zł22,70 m² 18 590,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł35,80 m² 14 525,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Parter, 2 pokoje, dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35,8m2 zlokalizowane na Klinach - ul. Zaporoska. Lokal usytuowany jest na parterze, niskiego bloku ( 3piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 448 300 zł78,70 m² 18 402,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,07 m² 7 260,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowość! uwaga! okazja! bezpośrednio od właściciela Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie po całkowitym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji w Pieszycach z widokiem na Góry Sowie!.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,95 m² 10 722,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne, przestronne i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prężnie rozwijającej się i doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Jasień. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł2 800 m² 2 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

28 arowa działka pod usługi prądnik czerwony! objęta planem zagospodarowania Okolice ulicy Strzelców. Media w drodze, sąsiedztwo bloki i obiekty komercyjne. Usytuowanie w I linii.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody słońca. Ekonomiczny, ale też bardzo praktyczny wybór! -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł4 230 m² 37,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

ziałka o powierzchni 4230 m kw na terenie płaskim, położona w miejscowości Wojciechowo gm. Wicko, około 20 km od Lęborka, do miejscowości nadmorskich od 16-22 km np Sasino, łeba,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł81,90 m² 4 395,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Informacje ogólne: przy zakupie Właściciel lokalu wystawia fakturę vat 23%. Na sprzedaż: atrakcyjny lokal użytkowy w sercu Bornego Sulinowa idealny na działalność usługową lub do.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł1 763 m² 395,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1763 m , zlokalizowana w Łomiankach. Możliwość podzielenia na pół! Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 60 m2 znajdujący się w miejscowości Brzozowa gm. Secemin. Usytuowany na działce o powierzchni 5000 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

149 500 zł957 m² 156,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kluczowe informacje powierzchnia: 957 m lokalizacja: czarków / Wielowieś cena: 149 500 zł (ok. 156 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna/bliźniacza + usługi nieuciążliwe Negocjujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł104,80 m² 4 293,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 389 m²

Przedmiotem oferty są nowowybudowane (2025) domy jednorodzinne zlokalizowane w miejscowości Kombornia przy ul. Sośnina, na terenie gminy Korczyna (województwo podkarpackie). Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 558 m² 99,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Doskonałe miejsce do wybudowania domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł843 m² 8 303,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Świetnie prosperujący, świeżo odrestaurowany pensjonat w najlepszej lokalizacji na mapie Szklarskiej Poręby. Budynek główny wzniesiono w 1930 r., część restauracyjną w 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł5 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 5000 mkw położona w województwie dolnośląskim, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, w obrębie miejscowości Żerniki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł15 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o przeznaczeniu budownictwa przemysłowego z możliwością budownictwa mieszkaniowego położona w dobrym punkcje komunikacyjnym. W pobliżu przyłącza wodne oraz energetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 874 zł36,51 m² 15 663,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł54,12 m² 5 709,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż mieszkanie W budzyniu Przedmiotem sprzedaży jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość o powierzchni 54,12 m 2 , położony na I piętrze kamienicy z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł494 m² 1 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:931 m²

Oferuję do sprzedaży parterowy dom, nie podpiwniczony z poddaszem użytkowym położony w Kucharzowicach o powierzchni: budynek mieszkalny 237,00 m2; budynek piekarni 257,00 m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł686 m² 4 081,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 514 m²

Sprzedam, budynek 686 m2, utwardzona działka 4 514 m2, 5pu2, myszków. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferta na wyłączność - Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa. Oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł85,26 m² 16 420,36 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na alei Zwycięstwa w Gdyni, które zachwyci każdego miłośnika natury oraz sympatyka sielankowej.

Szczegóły ogłoszenia

805 200 zł67,10 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 67,1 m2 zlokalizowane na I piętrze w Krynicy-Zdrój przy ul. Kraszewskiego. Na powierzchnie mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł59,94 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 59,94 m , położone w zielonej i cichej części Wawra przy ulicy Przylaszczkowej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 605 m² 74,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy lesie | 1605m2 | warunki zabudowy |dom Oferujemy na sprzedaż w pełni przygotowaną pod inwestycję działkę gruntu, położoną przy ulicy Wrzosowej w Pęchcinie, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł20 900 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka rolna o powierzchni 2,09 ha. Znajduje się w miejscowości Piecki, w powiecie mrągowskim. Powierzchnia płaska, w kształcie zbliżona do trapezu szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,80 m² 10 225,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,80 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym, zadbanym i monitorowanym bloku mieszkalnym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 168 m² 111,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1168 m2 położoną w miejscowości Kostomłoty, w gminie Kostomłoty, powiat średzki. Dojazd do działki drogą gminną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł619,94 m² 3 209,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 013 m²

Prezentujemy Państwu nieruchomość usytuowaną przy głównej drodze, na działce o powierzchni 3013 m2 składającą się z 3 kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 619,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł95,50 m² 15 696,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż prezentujemy Państwu dwa mieszkania położone w samym sercu dzielnicy Orłowo, która zachwyca wyjątkową lokalizacja. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 628 000 zł7 415 m² 219,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 74 ar, położoną w miejscowości Kraczkowa, gmina Łańcut, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,55 m² 5 899,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu usługowego na sprzedaż o powierzchni 52,55m2, położonego, przy ul. Spokojnej w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 200 zł55,56 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 56 m | Balkon 10 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek |.

Szczegóły ogłoszenia

798 997 zł66,82 m² 11 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią w spokojnej części Wrocławia - Jagodnie! nieruchomość ma 66,82 m2 I składa się Z: - dużego pokoju.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij