dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

670 000 zł48 m² 13 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 48m2 z oddzielną kuchnią i balkonem w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z 4. Nieruchomość składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł456,78 m² 9 851,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:471 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję inwestycyjną - dochodowy pensjonat zlokalizowany w samym sercu miasta, w otoczeniu pięknej zieleni i lasów. Ten nowoczesny obiekt oferuje aż dziewięć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 500 zł42,98 m² 12 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru apartamenty w inwestycji "korona Bałtyku" Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł1 000 m² 639 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w Falentach Nowych pod Warszawą. Nieruchomość ma regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Lokalizacja: dadaj wieś w województwie warmińsko-mazurskim w gminie Barczewo 29 km. do Olsztyna. Miejsce pełne spokoju i ciszy z dala od zgiełku miasta w otoczeniu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 000 zł49 m² 10 469,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

237 500 zł1 540 m² 154,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane w malowniczej okolicy. Idealne na wymarzony dom. Jeżeli szukasz działki pod dom w malowniczej scenerii, blisko lasu to idealnie trafiłeś, bo możemy spełnić Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 754 m² 53,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Odkryj Swoje Miejsce na Ziemi - Malownicza Działka w Kiszkowie Wyobraź sobie poranek, kiedy budzisz się w ciszy i spokoju, otoczony pięknem natury. Promienie słońca przebijają się przez.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł5 000 m² 37,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Leszczynka Mała | 2 działki o łącznej pow. 5000 m | siedlisko z potencjałem Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. I są nieruchomości, które oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł63 m² 17 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 710 zł33,75 m² 12 761,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 2 pokojowe na pierwszym piętrze od strony zachodniej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Odbiór budynku.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,59 m² 16 843,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - luksusowy apartament z widokiem na Śnieżkę i zalew w Lake Hill Resort & spa****, sosnówka k. Karpacza Biuro Nieruchomości Optima oferuje na sprzedaż przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł12 773 m² 234,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz terenu w granicach miasta, który można dobrze skomercjalizować dziś lub w perspektywie najbliższych lat? Ta działka to mocna propozycja dla inwestora, który widzi potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

627 800 zł60,34 m² 10 404,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska Nowy horyzont - Nowa perspektywa Znajdziesz tu zarówno niewielkie, ale funkcjonalne kawalerki jak i mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł150 m² 3 780 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwa lokale użytkowe, jeden umiejscowiony na parterze w ładnej kamienicy, nad nim mieszkanie oraz drugi w budynku obok. Całość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł65 m² 8 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie na ul. Lucjana Rydla! Na sprzedaż własnościowe, gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 65.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m , położone na 4. piętrze w budynku przy ul. 11 Listopada 11. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł3 500 m² 16,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie położona w spokojnej i cichej części osiedla mieszkaniowego w miejscowości Domaradz (35 km od Opola, 6 km od Pokoju, 23 km od Namysłowa) działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Borzymy

Borzymy,warmińsko-mazurskie

240 000 zł88,50 m² 2 711,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Borzymy, gm. Kalinowo mieszkanie po generalnym remoncie Przestronne 88,5 m : salon z balkonem, 3 niezależne sypialnie, duża kuchnia z jadalnią, łazienka i osobne wc, 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł188,58 m² 9 385,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom z ogrodem w spokojnej części Wrocławia Żerniki, ul. Rezedowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 188,58 m , położony na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł25,70 m² 13 035,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości pepper house! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,70mkw w Gdyni przy ul. Kartuskiej. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

121 500 zł810 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3071 **** **** oferta promocyjna 0% prowizji od klienta kupującego **** prezentacja video Oferuje do sprzedaży działki znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł159,69 m² 9 330,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 274 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom całoroczny w stanie deweloperskim plus, położony w zielonym i spokojnym zakątku Arciechowa (gmina Radzymin). Nieruchomość stanowi idealną propozycję zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 600 m² 151,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę ze starym domem do wyburzenia, w podkrakowskiej miejscowości Nowa Wieś Szlachecka. Nieruchomość jest zlokalizowana przy drodze powiatowej, jednak sam budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł132 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Dom Twoich Marzeń w Zaściankach nowoczesność, komfort i świetna lokalizacja! Prezentujemy dom w zabudowie szeregowej segment środkowy o powierzchni 132 m , gdzie 102.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80,50 m² 8 683,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal usługowy 80,5 m - idealny na sklep lub biuro, ul. Kilińskiego, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 80,5 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 911 zł39,53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Willa Toscana - Lokal mieszkalny M1 opis inwestycji: tarnów, ul. Eugeniusza Niedojadły, wyjątkowa inwestycja - Willa Toscana. To tu, wśród subtelnych odniesień do włoskiej elegancji i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł568,73 m² 1 422,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:911 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Na sprzedaż budynek z potencjałem inwestycyjnym Brzeg Opolski, ul. 1 maja 1. Podana cena 890 000 zł jest ceną netto i nie zawiera podatku vat. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 11 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,70 m² 10 882,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Popiełuszki na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł248 822 m² 35,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W skład nieruchomości objętych sprzedażą wchodzą trzy działki niezabudowane o numerach geodezyjnych 2210/35 o pow. 0,6949 ha, 2211/35 o pow. 23,9302 ha oraz 2212/35 o pow. 0,2571.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł1 589 m² 200,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

439 185 zł38,19 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,19 mkw usytuowane na III piętrze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Byków,dolnośląskie

825 000 zł110 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

W sprzedaży dom w zabudowie Bliźniaczej w miejscowości Byków, gmina Długołęka. Dom o powierzchni 110m2, 5 pokoi. Stan deweloperski przewidziano na IV kwartał 2025r. Duża działka,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł120,45 m² 5 645,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

0 % prowizji od kupującego! Do sprzedania wyjątkowa nieruchomość, położona ok 2km od Świdnicy w kierunku na Strzegom. Nieruchomość z pięknym widokiem na góry. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61,51 m² 9 087,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe mieszkanie na os. Górczyn Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o pow. 61,51 m2 usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na os. Górczyn. Na metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł40,63 m² 9 352,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 położony jest na parterze. Mieszkanie o pow. użytkowej 40,63 m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł43,40 m² 8 179,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Efektownie zaaranżowane 2-pokojowe mieszkanie z loggią - ul. Zgoda! Przedstawiamy prześliczne, urządzone w bardzo dobrym standardzie dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

910 000 zł163,73 m² 5 557,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w Zaborówku przy Puszczy Kampinoskiej ok. 164 m , działka 1000 m . Budynek został wzniesiony z dużą dbałością o każdy etap prac, przy użyciu.