dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

211 840 zł5 296 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca jest zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Działka o nr ewid. 32 w miejscowości Ługówka. Identyfikator działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł96 m² 7 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w samym centrum Żabiej Woli. Budynek usytuowany jest na przestronnej działce o powierzchni 1230.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł79,50 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Domaszowskiej oraz Taylora w Kielcach. W każdym budynku znajdują się jedynie cztery apartamenty, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 856 zł55,65 m² 17 841,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle łączy nowoczesne rozwiązania z potrzebami jego mieszkańców. Na całość osiedla składają się trzy nowoczesne budynki. Na parterze znajdują się mieszkania z ogródkami dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 189 350 zł71,50 m² 16 634,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Bronowice , nowoczesny budynek z udogodnieniami dla mieszańców. . 0 % pcc, 0 % prowizji dla kupującego. Termin oddania do użytku: oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 000 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***trzy działki rolne Z możliwością zabudowy zagrodowej. Blisko jeziora ożewo!*** Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o powierzchni ok. 3000 m każda, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł134 m² 2 753,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 134 m , położony na działce 419 m w spokojnej części Ząbkowic przy ul. Targowej. Nieruchomość z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł295,30 m² 5 618,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:227 m²

Elegancki dom W zielonej górze Oferujemy Państwu przestronny, stylowy dom w zabudowie szeregowej, położony przy ul. Geodetów na zacisznym osiedlu w pobliżu lasu. Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament o powierzchniokoło 100mkw położony jest na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym w Bielsku- białej na Straconce. Budynek pochodzi z końca lat 60tych XX.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł233 m² 21 416,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 725 m²

Nowoczesny, stylowy i komfortowy dom na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z licznymi nasadzeniami. Przestrzeń, prywatność i prestiż! Optymalna powierzchnia i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł79,21 m² 8 446 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu ostatni, unikatowy apartament w kameralnej inwestycji - idealną przestrzeń, gdzie komfort, prywatność i kontakt z naturą łączą się w codzienną wygodę. Na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł800 m² 331,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy w Kaletach (drutarnia) przy ul. Wesołej. Działka otoczona z każdej strony lasem. Dojazd do nieruchomości drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

294 658 zł26,55 m² 11 098,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34,94 m² 6 296,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Sosnowiec, pogoń, ul. Czeladzka Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, ocieplonym budynku przy ul. Czeladzkiej w Sosnowcu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,67 m² 7 659,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o pow. około 63 m2 w bliskiej odległosci od morza (około 500m). Składajace się z : I poziom: - pokój, - kuchni z oknem , - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39 m² 14 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania mieszkanie inwestycyjne w samym centrum miasta. Zamiast jednego mieszkania, stworzyliśmy tutaj 2 komfortowe kawalerki, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł66,40 m² 6 912,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. Parter. Bowid. Bez barier architektonicznych. 3 pokojowe o powierzchni - 66.4 m2, na parterze dwupiętrowego bloku, oddzielna kuchnia z oknem, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 536 zł48,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, ok. 49 m na sprzedaż. Na II piętrze w budynku z windą, z oddzielną kuchnią i dwoma niezależnymi pokojami w kameralnym, zielonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł138 m² 4 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w Pawłowicach w cichej i spokojnej lokalizacji na działce o powierzchni ok 400 mkw. Budynek w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł200,90 m² 8 909,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

O nieruchomości Są takie miejsca, które od pierwszego wejścia sprawiają, że chce się zostać na dłużej. Ten dom zdecydowanie do nich należy. Łączy przestrzeń, wygodę i spokojny, dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł234,90 m² 4 299,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Apartamenty tatarska 4 jedyna taka inwestycja zlokalizowana w centrum miasta Przemyśla. Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji: maj 2021 r. Opis lokalu usługowego Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

999 000 zł124,65 m² 8 014,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Podana cena dotyczy budynku w stanie deweloperskim. Budynek odebrany - dostępny od zaraz! Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną nowoczesnego budynku jednorodzinnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 275 zł42,92 m² 17 107,99 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja w Centrum Krakowa Przełom 2026/2027 Funkcjonalne 2 pokoje z loggią 4m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł618 m² 6 148,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 156 m²

Marzysz O prowadzeniu własnego pensjonatu? Chciałbyś zainwestować w nieruchomość na wynajem, która będzie przynosić duże przychody? atuty: - 15 pokoi pracujących w długim.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł65 m² 14 923,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne, 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim w budynku "ateny" Wyobraź sobie, że wracasz do domu po ciężkim dniu w pracy, wchodzisz do jasnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,26 m² 16 612,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z prywatnym, kwitnącym ogrodem Aleja Pokoju. Z przyjemnością prezentujemy niepowtarzalne mieszkanie położone na parterze w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

967 423 zł69,85 m² 13 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji! Unikalny projekt łączący elegancję współczesnej architektury z funkcjonalnym układem i wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

399 990 zł30,47 m² 13 127,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Poznania. Kamienica z 1905 roku autorstwa Richarda Mendelskiego przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł798 m² 1 189,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej na ulicy Mrówczej (warszawa Wawer) o powierzchni 798 m2. O nieruchomości: działka numer 143 składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł469,10 m² 4 261,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:728 m²

Budynek wielorodzinny z solidnymi najemcami. Bezpieczna inwestycja! Dwupiętrowy, wolnostojący budynek mieszkalny o łącznej pow. użytkowej 469,10 m 2 , usytuowany na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

149 700 zł1 600 m² 93,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o ucieczce na łono natury? Ta działka to miejsce, gdzie możesz. zrobić grilla, wypocząć a także zostać na .noc i wcale nie chodzi o nocleg pod gołym niebem:)! Dlaczego?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 517 zł43,18 m² 16 778,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 000 zł400 m² 14 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kluczowe cechy: reprezentacyjna rezydencjaw stylu klasycznym, możliwość montażu windy i wybudowania basenu, prestiżowe sąsiedztwo domów rezydencjonalnych. Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł100,39 m² 7 022,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę świeżo wykończonego mieszkania 5-pokojowego (segmentu) na sprzedaż o powierzchni 100,39m2, z niewielkim ogrodem oraz przynależnymi dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł330 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Cukrownik Głogów 3,3 ara | domek | wc | media Cena: 45 000 zł Na sprzedaż atrakcyjna, zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 3,3 ara, położona na terenie rod Cukrownik.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł42,12 m² 9 021,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. To idealna oferta dla singla, pary lub młodej rodziny szukającej spokojnego miejsca z doskonałym dostępem do zieleni i centrum miasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł92 m² 9 239,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny z ogrodem Grodzisk Mazowiecki Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej, rodzinnej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 942 m²

Na sprzedaż przytulny dom jednorodzinny o powierzchni 100m2, wybudowany w 2015 roku w technologii szkieletowej, który stanowi idealne połączenie komfortu życia w otoczeniu natury. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł39 m² 14 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kochasz sport i marzy Ci się by rano zawiązać sznurówki i prosto z łóżka wybiec na trasę? A może masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które będzie gotowe do wprowadzenia? Wybierz wyjątkową ofertę w inwestycji zielone pietrasze przy ul. Pużaka realizowanej przez dewelopera z 15-letnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł50,64 m² 19 944,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 50.64 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - Salonu.