dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

75 025 zł3 001 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa na bezpłatną prezentację działek budowlanych położonych w spokojnej okolicy, niedaleko wsi Kukowo, gmina Bargłów Kościelny. Oferta obejmuje: działka nr 1 powierzchnia 3200.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł161 m² 6 204,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia użytkowa domu ok 161,23 m2 Powierzchnia działki 481 m2 Cena 999 000 zł Dom jednorodzinny 161,23 m2 w zabudowie szeregowej położony.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 48,76 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po kapitalnym remoncie w centrum Wrocławia + balkon i piwnica ul. Zdrowa sprzedaż lub wynajem Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (2,7 m) mieszkanie o powierzchni 40 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł165 m² 5 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom wolno stojący W przepięknej lokalizacji! garaż Z kanałem O powierzchni 50m2! oferta, którą znajdziesz tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest podpiwniczony dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 000 zł88 m² 18 522,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Przy Bonarce, położone na 6 piętrze. Mieszkanie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Bonarka City Center i stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,71 m² 15 474,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta grzesiak tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł776 m² 5 927,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Chcesz ulokować kapitał i mieć stały dochód? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż budynek piekarni z 2005r. o powierzchni ok. 320m oraz dom z 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Apartament 90 m | 4 pokoje | Parter | Grójec ul. Maratońska Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane na parterze przy ul. Maratońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł11 235 m² 267,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Vestalia Property ma zaszczyt przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej, idealnie usytuowanej w Bolesławiu, w bliskiej odległości od Olkusza, bezpośrednio przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45,20 m² 16 814,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dolnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

59 124 400 zł147 811 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Wszystkie działki geodezyjne tworzą jeden obszar o szerokości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł93,75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Na sprzedaż dwukondygnacyjne, czteropokojowe segmenty położone w Kiełczowie przy ulicy Krótkiej. Inwestycja obejmuje 16 mieszkań w budynkach czterolokalowych cztery mieszkania w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł128 m² 5 429,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowa inwestycja! domy W zabudowie szeregowej W piekarach śląskich! cicha I spokojna okolica! kupujący nie płaci 2% pcc! Na sprzedaż środkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł66,50 m² 12 015,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz klimatycznego mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w Gdańsku w świetnie skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Nie płacisz prowizji Gdańsk ul.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł48,42 m² 7 125,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 48m 2 położone na 2 piętrze w bloku przy ul. Wawelskiej 7. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna wymienione. Na podłogach w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 700 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oddalona 2 km od morza! Nieruchomość o powierzchni 1700 m2 położona w centrum malowniczej miejscowości Lubiatowo, gmina Choczewo. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł64,49 m² 17 367,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Elegancki apartament nad Motławą, kilka kroków od Starego Miasta wysoki standard, duże przeszklenia i udogodnienia na miejscu. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku pcc i prowizji. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł1 451 m² 119,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 1451m2, położona w Budach Zosinych gm. Jaktorów. Na końcu spokojnej ulicy, tam gdzie kończy się ruch samochodów, znajduje się działka o nr ewid. 682/8.

Szczegóły ogłoszenia

81 200 zł1 624 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

_ grzybowce to malownicza wieś położona w województwie podlaskim, w gminie Gródek. Otoczona przez lasy Puszczy Knyszyńskiej i pola, stanowi idealne miejsce dla miłośników natury.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,70 m² 11 090,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , przy ulicy Pilczyckiej. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w zadbanym bloku z wielkiej płyty. Zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

144 000 zł1 200 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w gminie Mszczonów, w powiecie żyrardowskim. Kształt działki zbliżony do kwadratu- wymiary ok. szer. 35 m x dł. 34,5 m. Powierzchnia działki: 1200 m2. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 760 zł72,80 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 4-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł5 999 m² 111,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Sady o pow. 6000m2 przy drodze asfaltowej w kierunku Modlina, nowego Dworu Maz. i Leoncina. Możliwość podziału nieruchomości na 4 działki.

Szczegóły ogłoszenia

267 400 zł1 337 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentacje działki zlokalizowanej na Zakanalu w Gorzowie Wielkopolskim. Działka Z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego: zabudowa mieszkalna jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł11 000 m² 21,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli lubisz życie blisko natury i marzy Ci się własna uprawa , ta nieruchomość może spełnić Twoje oczekiwania! Na sprzedaż działka, położona w miejscowości Nowy Świat w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom idealny do zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej! Mamy przyjemność zaoferować państwu do zakupu wolnostojący, przestronny dom, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 151 052 zł59,64 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Szymczaka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1994 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł214 m² 6 028,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:836 m²

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 214 m (piwnica z garażem ok. 80,5 m ; parter ok. 73m ; poddasze ok. 61,5m ) położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42,64 m² 11 702,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ustawne 2 pokoje (42,64 m2) na parterze z tarasem (5,6 m2) w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, ustawnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77 m² 9 740,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zmiana ceny Z 790 000 zł na 750 000 zł 0% prowizji koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Marzysz o własnym domu nad Bałtykiem, w otoczeniu lasu, zaledwie kilka kroków od plaży? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom w Książnicach - komfort, przestrzeń i potencjał inwestycyjny | 490 000 zł oferta na wyłączność - dostępna tylko u nas! Szukasz miejsca, które połączy spokój życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

246 480 zł1 027 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w Pępowie o powierzchni 1027 m2. Przeznaczenie działki według decyzji o warunkach zabudowy, teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Pokrycie działki zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł1 347 m² 214,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1347 m - teren E-10mn | Dom jednorodzinny lub bliźniak, media w drodze (mpzp: uchwała Nr XLIII/265/17, kostomłoty, z dnia 30.10.2017 r.) 1. Co możesz wybudować.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł38,30 m² 6 501,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze niskiego bloku w centrum Stargardu, w rejonie ul. Dworcowej i Słowackiego. Powierzchnia użytkowa 38,30 m2. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł57 m² 14 736,84 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1983 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł1 220 m² 818,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Działka budowlana nr 594/2 o pow. 1220m2 w Lublinie, ul. Tarninowa 20a. W mpzp symbol działki - M4a. M4a - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 414 zł66,02 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z potencjałem - 66,02 m - 1 piętro Szukasz mieszkania, które połączysz ze swoim stylem i stworzysz idealną przestrzeń do życia? Ta oferta daje Ci dokładnie taką.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Tczewie ul. Strzelecka, centrum miasta Oferuję mieszkanie o łącznej powierzchni 119,76 m położone na trzecim, ostatnim piętrze kamienicy. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Gorzycach, sprzedawana z częściowym wyposażeniem i umeblowaniem wysokiej jakości. Budynek mieszkalny, garaż, budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł31,24 m² 15 653,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 2020 r. z windą przy ul. Druskienickiej na poznańskich Podolanach. Na powierzchnię 31,22m2.