dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 236 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

460 000 zł48,84 m² 9 418,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie po odbiorach, oddane do użytkowania i gotowe do wykończenia od razu po zakupie! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

307 675 zł38,75 m² 7 940 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

351 818 zł45,75 m² 7 690,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 602 zł45,74 m² 7 840,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,20 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie łączy dwie kluczowe cechy: położenie w sąsiedztwie serca miasta oraz funkcjonalność niskiej kondygnacji. Lokalizacja pozwala na dotarcie do Galerii Cuprum, big Lubin czy rcs-u.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł126,17 m² 9 431,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu oryginalną i rzadko spotykaną ofertę wykończonego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni aż 126,17 m2 (z garażem w bryle budynku),.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł86 m² 18 941,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[eng below ] W imieniu właściciela sprzedam bez prowizji świeżo odnowione, klimatyzowane, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską dostępną do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,09 m² 6 426,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone w Lubinie na osiedlu Polne - jednej z bardziej lubianych lokalizacji w mieście. Lokalizacja - osiedle Polne Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem Osiedle na Szczęśliwej, kiełczów Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem w nowej inwestycji Osiedle na Szczęśliwej, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł35,80 m² 6 396,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: samo serce lubina Mieszkanie znajduje się w najbardziej pożądanym punkcie miasta - bezpośrednio naprzeciwko Kina Muza`. - wszystko pod ręką: zaledwie kilka kroków dzieli Cię od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

924 000 zł55,57 m² 16 627,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 55,57 m | Górka Narodowa | bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,57 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł612 m² 490,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m . Nieruchomość znajduje się w cichej okolicy pod miastem. Do działki prowadzi asfaltowy dojazd, a teren jest częściowo ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47,60 m² 9 978,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy 10 min od Starego Miasta! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Lublinie przy ul. Zamojskiej (dzielnica Śródmieście). Idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł71,30 m² 7 699,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu, w Rezydencji przy Młynie. Lokal usytuowany na parterze, w budynku odsuniętym od ulicy, otoczonym parkiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1000 m2, położonej w Gorzowie Wielkopolskim, obręb Zieleniec, ul. Sulęcińska, działka numer 138/4. Teren, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 616 zł69,85 m² 10 216,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,85 m , idealne dla rodziny. Lokal składa się z 3 pokoi, w tym 2 osobnych sypialni oraz łazienki, zapewniając komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 616 zł69,85 m² 10 216,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 616 zł69,85 m² 10 216,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

976 000 zł61 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w zielonej i spokojnej części Ruczaju przy ulicy dr. Jana Piltza. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł3 182 m² 29,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pięknie położona działka o pow. 3 182 m2 przy granicy z lasem -otulina Puszczy Goleniowskiej. Położona w pobliżu miejscowości Komarowo, oddalonej o około 4 km od północnych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Maszewo,zachodniopomorskie

689 000 zł110 m² 6 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Sprzedam gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 110m2 z pięknym widokiem, i otaczającą dom zielenią. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł62,42 m² 6 392,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,42 m2, położonego na IV piętrze w ocieplonym niskim bloku z odświeżoną elewacją. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Koszalin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł188,80 m² 6 832,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Szukasz gotowego pomysłu na biznes? Interesuje Cię branża motoryzacyjna? Na sprzedaż funkcjonująca i dobrze prosperująca myjnia samochodowa wraz z usługami kompleksowej kosmetyki samochodowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł898 m² 2 115,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: pobierowo, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia działki: 898 m Dojazd: droga utwardzona bezpośrednio do działki Odległość od morza: zaledwie ok. 200 metrów w linii prostej Walory.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60,62 m² 8 231,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż narożny lokal użytkowy usytuowany w jednym z najlepszych punktów w mieście u zbiegu alei Wyzwolenia i ulicy Jana Długosza. To rejon Szczecina na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chłopy,zachodniopomorskie

1 590 000 zł169,40 m² 9 386,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:959 m²

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna - 4 domki rekreacyjne w tym 6 lokali na wynajem - Chłopy Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Chłopy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł73,22 m² 9 287,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka. Oferta na Wyłączność. Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

265 000 zł950 m² 278,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 949 m2 w Skwierzynce, lubiana okolica tuż przy Koszalinie, zaledwie kilka minut od centrum miasta! Działka usytuowana w przepięknej okolicy, blisko jezioro,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł39,44 m² 12 905,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne mieszkanie tuż przy promenadzie w Kołobrzegu! Zaledwie 200 m od morza! Mieszkanie 2 pokojowe, które świetnie sprawdzi się do indywidualnego wypoczynku oraz jako inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,99 m² 6 809,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 46,99 m , położone na bydgoskich Wyżynach - osiedlu pełnym zieleni i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł30,94 m² 9 987,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 30,94 m2 położone na drugim piętrze wieżowca. Z osiedla łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. Wieżowiec z windą pochodzi z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł61,62 m² 10 532,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w samym sercu Starego Miasta w Szczecinie, w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł51,10 m² 9 530,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 1. piętrze w bloku w Lublinie przy ul. Pogodnej. Mieszkanie składa się z: dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Niekłonice,zachodniopomorskie

850 000 zł143 m² 5 944,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w technologii szkieletowej - Niekłonice, gm. Świeszyno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 018 000 zł345,60 m² 5 839,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:189 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem dworu o powierzchni użytkowej 345,6 m2 wraz z przyległym parkiem oraz zabudowaniami towarzyszącymi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:582 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom na ustawnej, zadbanej działce w Ostrowcu Św. Przytulny, widny dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 65m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,10 m² 5 176,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Os. Słonecznym w Ostrowcu Św. Widne mieszkanie o powierzchni 48,1 m2 mieści się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

128 400 zł1 027 m² 125,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Mamy przyjemność zaprezentować 11 atrakcyjnie położonych działek rolnych (z możliwością zabudowy) w podtoruńskim Silnie (gmina Obrowo). Działki zaznaczone na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 000 m² 499 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana, uzbrojona 1000 m tuż przy lesie w Wisełce! Na sprzedaż uzbrojona, pięknie położona działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł131,05 m² 5 494,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:172 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich już gotowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem powierzchni ok. 40m2, zlokalizowany przy ul. Miejskiej na południu Rzeszowa. Każdy z domów ma.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł59,70 m² 6 700,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 59,7 m przy ul. Gajowej w Białymstoku mieszkanie: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł100,45 m² 4 967,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 95,85 m2 z garażem w bryle i ogrodem o powierzchni ok. 30 m2. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 900 000 zł480,64 m² 8 114,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowy budynek usługowy zaprojektowany w zakresie usług medycznych w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony. Nieruchomość nie posiada jeszcze pozwolenia na użytkowanie co.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Siewna

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

215 000 zł1 303 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1303 m2 - położonej w Kruszynie przy ulicy Siewnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł53,94 m² 19 002,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bezpośrednia pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w nowoczesnej inwestycji Galeria Point przy ul.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij