dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

775 000 zł55 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjny apartament usytuowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - centrum Mikołajek, zaledwie 50 m od brzegu jeziora Mikołajskiego. Na powierzchni 55 m2 znajdziemy pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 041 m² 144,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne działki z warunkami zabudowy - Błotnia k. Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł55,80 m² 41 218,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowy apartament z tarasem na dachu i widokiem na morze Na sprzedaż apartament, w pełni wykończony, klimatyczny i położony zaledwie krok od plaży. Idealny zarówno jako drugi.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł24 450 m² 81,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena nieruchomości. Do sprzedaży teren przemysłowy z ważnym dziennikiem budowy obiektu przemysłowego stacja demontażu i kasacji pojazdów. Powierzchnia działki łącznie około.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł220 m² 4 540,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:686 m²

Dom W stylu dworkowym W centrum żabna! Oferta dla klientów wymagających, szukających perełek architektonicznych. Na sprzedaż oferujemy dom w stylu dworkowym położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł1 033 m² 363,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki budowlanej w bliskiej okolicy Poznania, ale cenisz naturę i spokój mamy coś dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną we wsi Glinki w gminie Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 100 m² 193,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży ładnie położona w pobliżu zalewu działka budowlana o pow. 31 ar w Dąbrowie Szlacheckiej gm. Czernichów. Nieruchomość płaska, położona przy 2 drogach gminnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 200 zł40,69 m² 11 998,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 476 m² 98,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Północ w Łomży zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą! Szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, ciszę i bliskość natury, a jednocześnie pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł76,50 m² 7 581,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze niskiego bloku po termomodernizacji w miejscowości Świebodzin przy ulicy Jeziorowej. Nieruchomość z ekspozycją okien na południowy - zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 818 zł59,98 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowa oferta od sprawdzonego dewelopera vfm Real Estate! Idealna lokalizacja blisko centrum Sochaczewa i stacji pkp. Podobnie jak w przypadku poprzednich sochaczewskich inwestycji vfm Real Estate,.

Szczegóły ogłoszenia

3 495 000 zł29 912 m² 116,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam grunt inwestycyjny pod zabudowę mieszkaniową w Kutnie, pomiędzy ul. Łąkoszyńską i ul. Słoneczną. Powierzchnia działki 29912 mkw. Szerokość działki 51,5 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł345,17 m² 5 504,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:3 541 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy przy dk10 w Grabównie Oferujemy wolnostojący, parterowy budynek o przeznaczeniu handlowo-usługowym wraz z dwiema przyległymi działkami. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

999 500 zł79,08 m² 12 639,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Strefa Dobrych Nieruchomości - eksperci od rynku nieruchomośc, otwierają przed Tobą drzwi do miejsca, które może stać się Twoim domem i idealnym miejscem do życia dla Twojej rodziny!.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł59,79 m² 9 115,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług eksperta kredytowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 000 zł1 386 m² 5 735,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w sercu Łomży ul. Kierzkowa 2 i 4 Ogromny potencjał inwestycyjny idealny pod usługi, biura, mieszkania, obiekt restauracyjny, przychodnie lekarską lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

600 000 zł3 016 m² 198,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest działka rolna w miejscowości Bobolin w powiecie Polickim w gminie Kołbaskowo. Przedstawiamy Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł61 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie/biuro blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Mieszkanie złożone z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż przestronny, w pełni odnowiony dom o powierzchni 170 m , położony na zagospodarowanej działce o wielkości 1450 m . Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

276 600 zł1 317 m² 210,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż: działka budowlana, dostęp bezpośrednio z asfaltu. Oznaczona symbolem "bp" w ewidencji gruntów, czyli grunt przeznaczony pod zabudowę Lokalizacja: ulica Przemysłowa 17a, brzoza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 279 m² 609,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka budowlana 3000+ m otoczona lasem, radość Powierzchnia: ponad 3000 m Lokalizacja: druga linia zabudowy, dojazd asfaltową ulicą Powiatową Status: teren objęty mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł28,50 m² 3 122,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 28,50 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy w miejscowości Goszczanowo. Cena mieszkania: 89.000 zł CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU? -.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł83,73 m² 17 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 990 m²

Parterowy dom wolnostojący na dużej działce - Lutomia Górna! Na powierzchnię domu składa się przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym z wyjściem na taras i ogród, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 923 zł52,35 m² 10 466,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 52,35m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dereckiego, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

169 050 zł1 127 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka budowlana 1126 m - Nowe Grochale, gm. Leoncin Idealna pod dom całoroczny lub letniskowy - blisko Puszczy Kampinoskiej Na sprzedaż piękna, prostokątna działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł138 m² 7 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Bliźniak na sprzedaż Karakule Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137,3 m , posadowiony na działce 471 m , wybudowany w 2025 roku w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 055 000 zł103,51 m² 19 853,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty Bartosz Biernacki tel.   Oferta, która wyróżnia się spośród innych - Twoja przestrzeń biznesowa przy ul.Hożej. Poznaj wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł118 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 118 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z 2007r. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie (78m2) mieszczące się na 4/4 pięter (brak windy). Budynek jak i części wspólne są schludne i zadbane. Podwórko za budynkiem po rewitalizacji wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

412 050 zł2 866 m² 143,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

NA sprzedaż grunt inwestycyjny 2.866,0 M2, MOGILNO WGN Commercial oferuje na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 2.866,0 m2, położony w miejscowości Mogilno (woj. kujawsko- pomorskie).

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł126 m² 5 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Funkcjonalny dom W zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna architektura, prosta forma, duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł89 m² 12 640,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Cicha lokalizacja. Niewielki 4 rodzinny budynek - zaledwie 2 mieszkania na piętrze. Pod budynkiem garaż na 2 samochody. Budynek w dobrym stanie technicznym, zbudowany z porothermu ok 2001-2002.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł19 270 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 270 m (1,93 ha), położona w miejscowości Stare Juchy, przy ul. Chopina. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 412 zł51,71 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł149 m² 8 046,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5