dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 312 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 312 ogłoszeń

42 999 zł287 m² 149,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: 4 działki w Wierzchucinku - blisko jeziora! Na sprzedaż oferujemy cztery urokliwe działki o powierzchniach od 245 m do 287 m , położone na terenie ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

749 200 zł7 492 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 7492 m2, zlokalizowana ok 10 km od Centrum Gorzowa w Boleminie (gmina Deszczno). Z jednej strony przylega do drogi krajowej nr 22. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł1 367 m² 401,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty działka z domkiem holenderskim, odległość od morza wynosi ok 650 metrów od morza przepiękna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł40,65 m² 9 667,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę życia blisko centrum? To mieszkania w inwestycji Plaza City spełnią Twoje oczekiwania. Oferujemy dwa nowoczesne mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 442 zł43,39 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Harmonia Park. Lokalizacja - ulica Niemena. Stan deweloperski. Pierwsze piętro z balkonem. Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 43,39 m2 : - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 647 zł53,88 m² 8 939,25 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Osinie na parterze z działką i fotowoltaiką Cena 299.000 zł 5 446 zł/m2 Lokalizacjaa: Osina Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 064 371 zł66,11 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45 m² 13 311,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Grand Estates ma niebywałą przyjemność zaprezentować Państwu: 2 pokojowe mieszkanie 45 m | 10 minut do plaży | gdańsk przymorze Idealne do zamieszkania, lub jako inwestycja - prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 65 m2 na Piastowie ul. Władysława Łokietka w Głogowie. Mieszkanie składa się z: - kuchni - Salonu z wyjściem na balkon - Sypialni - Pokoju - Przedpokoju - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł114 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:208 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Ełku przy ul. Generała Władysława Sikorskiego 16a. Budynek o powierzchni zabudowy 114 m oraz powierzchni użytkowej 98,7 m , umiejscowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł502 m² 535,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana z funkcją zabudowy rekreacji indywidualnej, nad morzem, dębina ul.Pogodna, gmina Ustka, województwo pomorskie, 269.000,-PLN Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł270 m² 1 625,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Dom 205 m | działka 3400 m | ciepielów gm. Lipsko woj. mazowieckie Twoja wizja, ogromny potencjał! Szukasz miejsca, które dostosujesz idealnie pod siebie? A może potrzebujesz przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł80,01 m² 7 311,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym salonem (miejsce na dużą kuchnię, miejsce do wypoczynku jak i jadalnię) oraz bardzo przydatną komórką lokatorską. Opis nieruchomości: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł3 366 m² 177,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę o powierzchni 3366 m położoną w malowniczej i spokojnej części, w miejscowości Leszno, powiat kartuski, gmina Kartuzy. Ze względu na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł155 m² 3 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

| na sprzedaż dom o charakterze usługowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 155m2 zlokalizowany w centrum Pacanowa, w powiecie buskim. Dom usytuowany na działce o powierzchni 700m2.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł66 m² 8 681,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają: idealne dla studentów pod wynajem - po generalnym remoncie i odświeżane na bieżąco. Mieszkanie położone jest w sercu Dzielnicy Muzycznej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł273,89 m² 7 630,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu do sprzedaży Kamienicę z 1890 roku zlokalizowaną w centrum miasta Rzeszowa przy ul. Targowej 9 - idealna dla tych którzy planują.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 220 m² 152,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowo-inwestycyjna położona w Stanowicach, w gminie Oława, woj. dolnośląskie Powierzchnia działki: 8 220 m - Przeznaczenie: produkcyjno-usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł11 500 m² 43,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną na sprzedaż, która znajduje się na przedmieściach Mieroszowa tuż przy trasie do Skalnego Miasta w Czechach. Idealne miejsce wypadowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

520 000 zł66 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż Mieszkanie o powierzchni 67 m położone na drugim piętrze w wieżowcu na osiedlu Wyżyny. Lokal składa się z czterech oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł57,70 m² 14 904,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 57,7 m z balkonem ul. Rolnicza, kraków (krowodrza) idealne pod wynajem! Lokalizacja: ul. Rolnicza, kraków dzielnica Krowodrza Powierzchnia: 57,7 m Piętro: 3 z 10 (w.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł188,20 m² 14 319,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu romantyczny dom wolnostojący usytuowany we wsi Świnotop położonej w województwie mazowieckim, w gminie Wyszków. Dom leży około 3 km od Kamieńczyka, nad rzeką Liwiec,.

Szczegóły ogłoszenia

759 500 zł63 m² 12 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane przy ul. Kordiana w dzielnicy Podgórze Duchackie (kurdwanów). Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł61,10 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne I komfortowe mieszkanie 3 pokoje Z wyposażeniem na os. Sielec Najważniejsze atuty Niski, odnowiony blok w dzielnicy Sielec 3 piętro, duży balkon oraz miejsce parkingowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł154 m² 4 532,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

NA sprzedaż atrakcyjny mieszkanie Z garażem! Na Osiedlu Górczyn! Polecam nieruchomość z potencjałem! Mieszkanie trzy poziomowe o pow. 153 m2 wraz z garażem o pow 16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł59 m² 1 338,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Posiadamy na sprzedaż, bardzo tanie mieszkanie o powierzchni 59 m, składającego się z 3 pokoi kuchni , dużej piwnicy i dużego ogrodu. Mieszkanie to mieści się na parterze w trzy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:332 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek - dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni 120m2 usytuowany na działce 332m2 w miejscowości Zduńska Wola. Miejsce doskonale nadaje się pod biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150,34 m² 5 647,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. - dostępne od zaraz - nowy budynek, - stan deweloperski - ogródek od strony wschodniej i zachodniej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek

Kielce,świętokrzyskie

238 000 zł34 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż dwa lokale usługowe o łącznej powierzchni 34 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy z cegły, w oficynie - co zapewnia ciszę i komfort pracy mimo centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł30,80 m² 9 412,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m , zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 495 m² 60,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości - lokalizacja. Teren zlokalizowany w miejscowości Stare Bielice, gm. Biesiekierz, położenie: teren składa się z 2 działek, teren położony na szybko rozwijającym się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe i w pełni gotowe do wprowadzenia mieszkanie, o powierzchni 42 m , położone na parterze, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska - przy ul. Hokejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł89,30 m² 8 398,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 89,3 m2 w budynku 4 lokalowym wybudowanym 2026 roku. Nieruchomość zlokalizowana na działce 175 m2 przy prywatnej drodze utwardzonej w Starej Wsi.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2500 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112,33 m² 11 127,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Haukego-Bosaka 29. Powierzchnia całkowita - 112,33 m2 Składa się z Оddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł198 m² 4 343,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 376 m²

Dom w spokojnej okolicy, blisko lasu - Ksawerów Gmina Nowosolna Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 1994 roku, położony w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,90 m² 6 658,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 790 zł51,54 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Wzgórza Krzesławickie, kraków Dlaczego warto Funkcjonalny układ dla rodziny/pary: salon z aneksem 28,12 m , sypialnie 10,70 m i 8,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł61,90 m² 8 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,90 m2 położone na wysokim parterze w niskim bloku z 2000 roku. Rozkład pomieszczeń: - salon -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment. Nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij